Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Fiyat Aralığı
ile TL arası

Toshiba satellite laptop fiyatı dizüstü modelleri notebook fiyatları

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Toshiba Satellite serisi Genel Özellikleri

NEDEN SATELLITE C SERİSİ?

Üstün Toshiba kalitesi ile farklı renk seçeneklerine sahip şık tasarım ve 14”, 15.6”, 17.3” ekran seçenekleri. Temel multimedya uygulamaları ve günlük ihtiyaçlarınız için Intel/AMD işlemciler ve paylaşımlı/paylaşımsız grafik kartları... Toshiba yüz tanıma özellikli web kamera ile bilgisayarınıza şifre girmeden erişebilir, kolay veri aktarımı için çoklu kart okuyucuyu kullanabilir ve çoklu kontrol özellikli Touch Pad ile günlük yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Satellite C Serisi, performansı uygun fiyatla birleştirirken aynı zamanda bir Toshiba notebooktan bekleyebileceğiniz

tüm temel fonksiyonellikleri de beraberinde sunar.NEDEN SATELLITE L SERİSİ?

Şık kasada en yeni high-definition multimedya performansı. Farklı HD ekran boyutları (13.3”, 15.6”, 17.3”), gelişmiş ses kalitesi sunan Onkyo stereo hoparlörler (L735 serisi hariç), HD multimedya uygulamaları ve opsiyonel Blu-ray sürücüler. Toshiba EasyMedia özellikleriyle büyük kullanım kolaylığı. Daha hızlı veri transferi için yeni USB 3.0 teknolojisi, çoklu dokunmatik kontrole Sahip Touch Pad, yüz tanıma özelliği sunan web kamera, Toshiba Resolution+ ile EasyMedia özelliklerinin tadını çıkarın. Güç tasarrufu sağlayan ECO Utility ve LED arka aydınlatmalı ekran gibi çevreye duyarlı teknolojiler ile kullanıcılara enerji ve maliyet tasarrufu sağlar. ENERGY STAR 5.0 sertifikasına sahiptir.NEDEN SATELLITE P SERİSİ?

Zorlu multimedya uygulamaları için ileri düzeyde işlemci, video ve ses donanımlarına sahiptir. Satellite P755 3D modelleri ile 3D ekranda mükemmel 3 boyutlu görüntü kalitesi sunulur. 3D özelliği olmayan modellerde ise HDMI bağlantısı sayesinde 2D görüntüyü 3D’ye dönüştürerek 3 boyutlu televizyonlarda gösterme olanağı sağlar (Blu-ray’li seçeneklerde geçerlidir). Toshiba’nın benzersiz Resolution+ teknolojisi, DVD’lerdeki standart görüntü kalitesinin, yüksek kaliteli çözünürlük seviyesine ulaşmasını sağlar. Harman Kardon stereo hoparlörler ile film, müzik ve oyunlarda yüksek kalitede sesin keyfini yaşayabilirsiniz. SSD ve HDD birlikteliği (500 GB 7.200 rpm HDD + 4 GB SSD Hybrid sürücü), geleneksel 7200 rpm HDD’lere göre %80 daha hızlıdır. Sabit diskin dönme sıklığı azaltılarak ısınma probleminin önüne geçilir ve pil ömrü uzar. Sık kullanılan programlar ve yapılan işlemlerde SSD’nin devreye girmesi performansı arttırır ve bu belleklerin çalışması sırasında enerji tüketimi meydana gelmez. İşletim sistemi daha çabuk hazır hale gelir. P serisindeki Epi Deri Tasarımlı eşsiz kasa dizaynı, seyahat koşullarında iyi ve dayanıklı olduğu için yaratıldı. Premium kimliği (Metalik görünüme sahip anti-statik yüzey) ve parmak izi bırakmayan yeni dokulu ve çizgili desen, P serisine ayrıcalık katar.

yükleniyor