Samsung Apps nedir?

Samsung Apps; herkese, nerede ve ne zaman isterlerse zengin, kişiselleştirilmiş bir mobil deneyimi sunuyor...

Samsung Apps, kullanıcıların tek tıkla kapsamlı bir dizi oyun ve sosyal paylaşım uygulamalarına ve hatta e-kitaplara anında erişebilmelerine olanak sağlıyor.

Dünyanın ilk HDTV temelli uygulama mağazası olan “Samsung Apps” diğer tüm TV platformlarından daha fazla uygulama sunuyor ve spor, eğlence, bilgi, oyunlar ve sosyal ağlar ile ilgili tüketici ihtiyaçlarını karşılıyor.

Samsung Apps; bilgisayar ya da mobil cihaz yardımıyla indirilebilecek oyun, eğlence ve yardımcı programlar gibi çok sayıda ve çeşitte Akıllı Telefon uygulamalarını barındırıyor. Mobil cihazların içeriğini zenginleştirecek bu uygulamalar, dünyanın birçok ülkesindeki uygulama geliştiricileri tarafından oluşturulmakta.

İstenilen her yerde ve her zaman uygulamalara erişimi mümkün kılan Samsung Apps, ücretli uygulamaların yanı sıra, ücretsiz uygulamalar başta olmak üzere kullanıcılarına çok sayıda avantaj sunuyor. Kredi kartıyla güvenli ve kolay ödeme olanağı sağlayan Samsung Apps, satın alınan ürünlerin bir yıl içinde tekrar indirilmesine de olanak tanıyor.

Kullanıcılara özel kampanya ve etkinliklerin de düzenleneceği Samsung Apps içerisinde yer alan Satış Ofisi’ne kaydolarak kullanıcılar tarafından geliştirilecek ürünlerin satılması da mümkün oluyor.

Tüm Samsung Smart TV modellerini buradan inceleyebilirsiniz.


yükleniyor