Ürün Filtresi

Apple notebook laptop, macbook air modelleri ve en ucuz fiyatları

19 adet ürün listelendi.
19 adet ürün listelendi.
  • 1

Apple Notebook Laptop Dizüstü Bilgisayarlar

Apple laptop dizüstü bilgisayarlar işletim sistemleri ile diğer markalardan ayrılmaktadır. Apple laptoplar uzun pil ömrü, ekran kalitesi, mükemmel tasarımıyla notebook anlayışını değiştirmiştir. Kendinizi özel hissedeceğiniz Apple bilgisayarların özgün çizgisiyle dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. En önemli özelliklerinden bir tanesi de hafifliği ve inceliğidir. Tüm Apple laptop modellerini bulacağınız sayfamızda aradığınız Apple laptopu bulacaksınız.

Apple Laptop Fiyatları


Almayı planladığınız Apple notebook ların fiyatları teknik özelliklerine göre değişmektedir. Macbook Pro gibi yüksek işlemci kullanılan seri ile Macbook Air ve Macbook bilgisayar serileri ile arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Her üç Apple laptop serisinde de işlemci hızı, bellek kapasitesi, ekran büyüklüğü değiştiği için fiyatları da değişmektedir. Sayfamızdaki tüm Apple laptop fiyatları sürekli indirimde olup, mümkün olduğunca düşük fiyat politikası uygulayıp sürümden kazanmaya çalışmaktayız. Apple laptop bilgisayarların tüm modellerinde taksit imkanı bulunmaktadır. Karar vermiş olduğunuz Apple bilgisayarı sepetinize attıktan sonra ilerleyen aşamada tüm bankalara taksit yapıldığını göreceksiniz. Geniş bir ürün gamına sahip olan Apple bilgisayarlarda Mac OS işletim sistemi kullanılmaktadır. Pek çok yazılıma göre son derece güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Kullanımı da çok kolay ve pratiktir.

Apple Laptop Modellerinin Özellikleri


Apple Laptop almak istiyorsunuz. Fakat hangi modeli alacağınıza karar veremediyseniz öncelikle tam olarak ne için kullanacağınıza, bilgisayarda daha çok ne tür işlemler yapacağınıza karar vermelisiniz. Macbook Pro serisindeki modeller performans modelleridir. Bu tip laptoplarda grafik tasarım mimarlık işleri ile uğraşanlar kullanmaktadır. O yüzden tercih esnasında buna dikkat etmelisiniz. Kullanmayacağınız bir özelliğe boşuna para ödemek istemeyeceğinizden performansın yanında fiyatı da düşünmeniz gerekmektedir. Macbook Pro serisindeki modellerin ekranları da 13”, 15” ve 16” seçenekleri ile satılmaktadır. Günlük kullanımlar için ideal olan tüketicinin en sevdiği Apple serisi Macbook Air laptoplardır. Macbook Air’in ekran seçenekleri arasında 11” ve 13” vardır. Çok ince bir tasarıma sahiptirler. Oldukça hafif olduklarından taşıması da çok kolaydır. Üçüncü seri olan Macbook lar ise standart olarak 12” ekran ölçüsüyle üretilmektedir. Modern çizgilere sahip olmakla beraber sade bir tasarımı vardır. Her üç seride de işlemci, ekran kartı, bellek, harddisk gibi teknik detaylar değişmektedir. Alırken bunlara dikkat etmenizi öneririz. Tüm Apple laptoplar alüminyum tek parça kasadan oluşmaktadır. Bu nedenle hafiftirler.

12 inç ile 16 inç arası üretilen Apple dizüstü taşınabilir bilgisayar modelleri 1.1 GHZ, 2,5 GHz, 2,6 GHz, 4.5 GHz gibi işlemci hızları ve Intel Core i5, i7, Core M işlemci tipleri  ile dikkatleri üzerinde topluyor. Öte yandan  4GB, 8GB ve 16GB gibi belleğe sahiptirler.  İnce ve şık tasarımlarından dolayı Macbook Air modellerinde yer kazanma adına RAM ana karta gömülü vaziyettedir. Bu nedenle RAM değişikliği yapılamazlar. 128GB, 256GB ve 600GB sabit disk opsiyonları bulunmaktadır. bulunmaktadır.

Almayı planladığınız Apple laptop notebook bilgisayarların pek çoğu aynı gün kargoya verilmektedir. Hızlı ve güvenli alışverişin adresi www.istanbulbilisim.com den yapacağınız alışverişlerde kargolar kapınıza kadar getirilip size teslim edilir. Apple bilgisayarların bazı modellerinde altın, gümüş ve uzay grisi renk seçenekleri de bulunmaktadır.
yükleniyor