İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Bavul ve valiz markaları, modelleri ve en ucuz koşu bandı fiyatları

Bavul ve Valizlerde %50'ye varan indirimler istanbulbilisim'de Taksitli ve indirimli Valiz Modelleri için tıklayın.

749 adet ürün listelendi.
749 adet ürün listelendi.

Valiz Modelleri

Seyahat çantası, seyahate çıkmaya hazırlanan herkesin hemen eline gittiği, eşyaların özenle yerleştirildiği çantalardır. Seyahat için uçak, araba ya da tren gibi ulaşım araçlarından hangisini seçeceğinize bağlı olarak çeşitli valiz modelleri arasından birini tercih edebilirsiniz.

Valiz Fiyatları 

Uzun yolculuklar için gereken eşya daha fazla olacağı için büyük valizler daha kullanışlı ve daha rahat olacaktır. Ancak kısa bir gezi için yanınıza az eşya almak hem eşya yükünüzü azaltacak hem de daha pratik bir taşıma imkanı sunacaktır. Bu sebeple orta boy ya da kabin boy valiz seçimi daha ideal olacaktır. Valiz fiyatları modellerine ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. My Valice, hemen her zevke ve ihtiyaca hitap edecek modelleri ve kampanyalı fiyatları ile internet sayfasından valiz al işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekerlekli Valiz

Dayanıklı malzemeden yapılan ve 360 derece dönebilen tekerlekli valiz konusuna yeni bir soluk getiren valizlerimi sayesinde, eşya taşıma bir yük değil aksine büyük kolaylık olacaktır. Her mevsime uyum sağlayan ve her seyahatiniz için neredeyse vazgeçilmeniz olacak valizlerimiz, valizlere entegre edilen kilit sistemi ile de bagajınızdaki eşyaların güvenliğini sağlamış olacaktır. En standart kullanımı ile çokça tercih edilen My Valice Stil Kumaş Bavul Valiz, diğer valizler gibi su geçirmez olması için özel bir kumaştan üretilmiştir.

Bavul Fiyatları 

Bavul fiyatları içinde dilerseniz bu modelin büyük, orta ve kabin boyunu tercih edebilirsiniz. Tercihinizi kumaş yerine dış yüzeyi darbelere daha dayanıklı olan valizlerimiz arasından size uygun olanını belirleyebilirsiniz. İyi bir seçim için öncelikle yolculuğun süresi göz önünde bulundurularak, ihtiyaca uygun eşyaların alınmasını yeğlemeniz gerekebilir. Eşyaların valize düzgünce yerleştirilmesine de ayrıca özen göstermek olası sıkıntıların önüne geçecektir. İç yüzeyde bulunan astarlar ve sabitlemek için kullanılan aparatlar oldukça kullanışlı olacaktır. Uzun seyahatler için bazen bir değil iki valiz tercih edilebilir; özellikle aileyle birlikte yapılacak yolculuklar için doğru valizlerin seçimi özen gerektirir. Dönüş yolunda yapılacak alışverişlerin de ekstra yer gerektireceği unutulmamalıdır.

Seyahat Çantası

Uçak seyahatlerinde standart belirtilen bagaj ağırlıkları da dikkate alınarak eşya seçimi yapılmalıdır.Yol boyunca güvenli ve konforlu bir şekilde kullanımı amaçlayarak tasarlanan valizlerin tasarımlarındaki her detay bu bilinçle özenle üretilmiştir. Satın alma işlemini sayfamızdan ürünü sepete ekleyerek, bir tık ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca birçok bankanın kredi kartına taksit avantajından da yararlanabilirsiniz. İki yıl garantisi bulunan valizlerimizin garanti sonrasında da desteği de sürmektedir. Faturalı ve adrese kargo ile gönderilen valizlerinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor