Profilo buzdolabıVestel buzdolabı
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Buzdolabı fiyatı en ucuz buzdolabı markaları modelleri fiyatları

En uygun ve kaliteli Buzdolabı çeşitleri İstanbul bilişimde! Tüm Buzdolabı modellerini detaylarıyla incelemek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

236 adet ürün listelendi.
236 adet ürün listelendi.

En Güzel Kampanyalı Buzdolabı Modelleri

Günümüzde buzdolapları işlevselliğinin yanında aynı zamanda dekoratif olması da gerekmektedir. Buzdolabı gelişen teknoloji ile birlikte bir takım evrelerden geçmiştir. Her şeye rağmen beyaz renkli buzdolapları zirveyi kimseye kaptırmamaktadır. Son zamanlarda koyu renk buzdolaplarının yanında, kırmızı, yeşil, siyah, sarı gibi iddialı renklere sahip buzdolabı modelleri de üretilmeye başlamıştır. Gerek ofis için gerekse ev için üretilen buzdolabı türleri ise, tek kapılı buzdolabı, çift kapılı buzdolabı ve büro tipi buzdolabıdır.

Buzdolabı Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Buzdolabı seçerken uzun süre kullanılacağını düşünüp bu doğrultuda karar vermelisiniz. En çok yapılan yanlışların başında tükettiği enerji sınıflarına dikkat etmeden avantajlı bir ürün aldığınızı düşünüp, daha sonradan yüksek gelen faturalardır. Buzdolaplarında enerji tüketimini gösteren A, A+, A++, A+++ gibi ikonlar vardır. Bu ikonlarda + işaretinin çok olması demek enerji tüketiminin az olduğu anlamına gelir. Az enerji tüketen bir buzdolabı almak istiyorsanız bu konuya dikkat etmelisiniz. Enerji tasarrufu düşük olan buzdolapları fiyat olarak daha düşüktür. Fakat enerji tasarrufunu da göz önüne alarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir model seçmenizde fayda var. Dikkat etmemiz gereken diğer bir konu da, ürünün ölçüleri. Buzdolabı satın almadan önce mutfakta konulacak yerini en – boy ve derinlik olarak ölçmeli daha sonradan ürüne bu ölçüler doğrultusunda karar vermelisiniz. Buzdolabı alırken dikkat edilmesi gereken diğer konular ise dondurucu özelliği ile kullanım alanının hacmidir. İhtiyacınıza göre iç hacmi geniş bir buzdolabı seçmenizde fayda var. Özellikle kalabalık aileler iç hacmi büyük buzdolaplarını tercih etmelidir.

Büro Tipi Buzdolapları

Genellikle ofis tarzı mekanlar için üretilmiş ürün grubudur. Normal bir buzdolabına göre oldukça küçük olmasından dolayı yer sorunu yaratmaz. Her yere rahatlıkla uyabilir. Küçük olması ile beraber ciddi fiyat avantajı da sağlar.

Buzdolaplarında Garanti Süresi

Her markanın garanti sürelilerinde farklılar olabilmektedir. Bazı markalarda ise servis noktalarından ekstra garanti yaptırarak bu süreleri uzatabilirsiniz. Siemens , Samsung , Hotpoint Ariston , Profilo , Vestel , Arçelik , Electrolux bu ve bunun gibi markalarda garanti süreleri 2, 3, 5 hatta garanti uzatma süreleri ile beraber 10 yıla kadar çıkabilmektedir.

LowFrost ile NowFrost Farkı Nedir ?

LowFrost buzdolaplarında minimum derecede buzlanma olur. Arada bir bunun temizliğini yapmalısınız.Nofrost buzdolaplarında ise nem-kar oluşumunu önleyen özelliği sayesinde buzlanma hiç olmaz. Bu sayede temizlik yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Yiyecekler donmadan hassas bir soğutma sayesinde yiyeceklerinizin kalitesini de korumuş oluyorsunuz.

Buzdolaplarında Inox nedir?

İnox gerçek paslanmaz çeliktir. İnox ile üretilen buzdolaplarının leke tutma olasılığı da düşüktür. Böylece temizlikle fazla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

İstanbul Bilişim'de indirimli olarak buzdolabı modellerini alabileceğiniz gibi, yine kampanyalardan indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve ankastre setleri de mutlaka incelemelisiniz.

İstanbul Bilişim’den sipariş edeceğiniz buzdolapları kapınıza kadar güvenli bir şekilde kaskolu olarak zamanında teslim edilmektedir. Markaların kendi servislerinden destek alarak kurulum yada montaj işlemlerini yaptırabilirsiniz.

yükleniyor
yükleniyor