Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Casper laptop modelleri casper notebook bilgisayar fiyatları çeşitleri

55 adet ürün listelendi.
TeşhirTükendi
(2)
55 adet ürün listelendi.

Casper Notebook Laptop Modelleri

En son teknolojiyi kullanmaları ve kendini yenileyen ürün tasarımları ile Casper notebooklar, yaşantınıza renk katmayı kendine amaç edinmiştir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre belirlediği model seçenekleri her bütçeye uygun fiyatlarla ürün gamını tazelemektedirler. Çok seçenekli Casper modelleri arasından size uygun olan modeli seçebilirsiniz. Yapacağınız incelemeler ve analizler neticesinde doğru olan modeli seçmek sizin elinizde. İnternet kullanımı, oyun performansı, film-dizi izleme photoshop programı ya da çizim programlarını sorunsuz şekilde uygulayabileceğiniz modelleri web sitemiz üzerinden seçebilirsiniz. Nirvana serisi notebook lar ile Casper ürün kategorisinde hizmetinizdeyiz.

Casper Notebook Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanımınıza bağlı olarak casper notebook modellerini iş istasyonuna dönüştürebilirsiniz. Bunun için İntel core i3 yada i5 işlemcili modelleri tercih edebilirsiniz. İnternette gezinti yapmak sizin için vazgeçilmez ise İntel core i3 yada Celeron modellerine yönelebilirsiniz. Ekran kartı tipi, işlemci modeli, ekran çözünürlüğü ya da ram(bellek) kullanımı gibi farklı teknik birimlere göre seçiminizi web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz birkaç model arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. İşlemci mimarileri sayesinde  ürünler, internet, oyun, uygulamalar vb. programları sorunsuz şekilde çalıştırmaları için çeşitlendirilmiştir. En iyi performansı almak için çift çekirdekli,4 çekirdekli hatta profesyonel kullanımlar için 8 çekirdekli mimariler cihazlara entegre edilmiştir. Takılma, duraklama ya da donma gibi problemlerin önüne geçmek için bilgisayarın diğer aksamları ile uyumluluğu titizlikle hazırlanmış modeller, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılama imkanı verir. Intel i3, i5, i7, Celeron ya da Atom mimarilerine sahip modelleri karşılaştırarak, size en uygun modele sahip ulaşabilirsiniz. ekran kartı modellerine göre filtreleme yapabileceğiniz Casper notebook laptoplar, kusursuz tasarım-çizim programları kullanabilme ve gerçeğe yakın bir oyun deneyimi yaşamanızı amaçlar. Nvidia GeForce ekran kartına sahip modelleri seçebileceğiniz gibi. Daha sade kullanımlar için Intel HD Graphics ekran kartına sahip modelleri de inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun modeli seçmek sizlerin elinde.

Casper Notebook Fiyatları


Geniş ürün gamı ile sizlere çeşitli alternatifler sunan Casper, fiyatları ile de her bütçeye uygun notebook modellerini kullanıcılarına sunar. Tasarımlarını kolay bir kullanım ile bir araya getiren Casper'ın kalitesi ve güvenilirliği notebook modelleriyle bir araya gelince hayalinizdeki performansı yakalayabilirsiniz. Farklı RAM, işlemci ve ekran kartı değerlerine sahip Casper notebookları araştırabilir ve ürünleri kendi aralarında kıyaslayabilirsiniz. Bu kıyaslamanın ardından en iyi fiyatlı olanı tespit edip siparişinizi oluşturabilirsiniz. Casper notebook modelleri 2 yıl Casper yetkili servisleri tarafından garanti altındadır. Çok geniş servis ağı sayesinde satış sonrası hizmetleri de başarılıdır.
yükleniyor
yükleniyor