Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
Tekno kask
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Dell laptop notebook fiyatları dell dizüstü bilgisayar modelleri

132 adet ürün listelendi.
132 adet ürün listelendi.

Dell Notebook Laptop Bilgisayarlar

Dell notebook modelleri dayanıklılık testlerinden başarı ile geçmiştir. Güçlü kasa yapıları uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. Dell laptoplar oldukça marjinal şekilde teste tabi tutulur. Sıra dışılık bu marka için olağan ve süregelen bir tutumdur. Dell notebook modelleri soyunma odalarından kilitli arabalara kadar farklı ortamlarda denenmektedir. Dell Inspiron dizüstü bilgisayarlar 65°C den149°F' ye varan kısa süreli yüksek sıcaklıklarda test edilmektedir. Inspiron dizüstü bilgisayarlar menteşeleri testlerde 20.000 açma-kapamanın ardından sağlam olduklarına emin olduktan sonra satışa sunulmaktadır. Sık kullanılan tuşları 10 milyon vuruş, dokunmatik yüzey düğmeleri de 1 milyon kez test edilmektedir. Güç ve multimedya tuşlarına hangi işlevleri atarsanız atayın herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü 40.000 kez basılarak test edilmektedir. Sorunsuz oldukları onaylandıktan sonra üretime başlanmaktadır. Dell Inspiron dizüstü bilgisayarların tabanı ve kapağı 25.000'den fazla kez döndürülerek içindeki parçaların yeterli korumaya sahip olup olmadığı kontrol edilmektedir. Dell Inspiron modelinin  pilini muhtemelen 750 kez çıkarıp takmazsınız. Ama testlerde bu çılgınlık bile düşünülerek denetleme yapılmıştır. Kısacası sağlamlık denilince akla gelen ilk marka Dell’dir. Dell markası şirket politikası olarak müşterilerine evde, iş yerinde, okulda veya dünyanın herhangi bir yerinde daha fazlasını yapmaları ve başarmaları için yardımcı olacak teknoloji çözümlerini sağlama konusunda destek vermeyi kendilerine hedef seçmiştir. Bu hedefinde etkisiyle Dell marka notebook modelleri yıllardan beri süre gelen malzeme kalitesi ve nitelikli sistem özellikleri ile yüksek bir kullanıcı kitlesine hakim olmuştur.

Dell Notebook Fiyatları


Dell laptoplar fiyat performans açısından kulvarının en iyilerinden diyebiliriz. İlerleyen teknoloji ile birlikte maliyetler artsa da sürümün artması nedeniyle yeni teknolojiler her zaman daha ucuza satılmaya başlamıştır. Bu beraberinde çeşitliliği de getirmektedir. Böylece her fiyat aralığında farklı birkaç seçeneği de beraberinde getirmektedir. Sayfamızdan uygun fiyatlı Dell Notebook modelleri ile üst seviye tüm Dell laptop bilgisayarları taksitle alabilirsiniz.

Amerikan menşei olan Dell notebooklar kullanım alanları ile her an her yerde çalışma temponuza ayak uydurabilmenizi sağlayan modeller vasıtasıyla size çeşitli alternatifler sunmaktadır. Dell, kişisel bilgisayarlar üreten, satan, pazarlayan, geliştiren ve destek sağlayan çok uluslu bir teknoloji şirketidir. Teknolojinin tüm hızıyla ilerlemesi çeşitliliğe neden olurken aynı zamanda her fiyattan ürünün piyasada yer almasına sebep olur. Bundan ötürü Dell en iyi laptopu en uygun fiyata size ulaştırmak istediğinden fiyat-performans ürünlerini oldukça geniş ürün gamı ile sizlere sunmaktadır. Inspiron, Latitude ve Alienware notebook serileri bu ürün yelpazesinin baş yapıtlarıdır. Dell marka dokunmatik ultrabook bilgisayarlar kullanıcılarına ister parmakla, isterlerse kalem vasıtasıyla kontrol etme seçeneği sunuyor. Full HD ve HD görüntü destekli ekran yapıları çözünürlük açısından tam performans sağlıyor. Alttan aydınlatmalı klavyeye sahip notebooklar hem görsel açıdan çok şık hem de karanlık ortamda etkin bir kullanıma hizmet ediyor. Dell’in Ultrabook kategorisindeki modelleri ise ister standart dizüstü bilgisayar gibi kullanabilirsiniz, isterseniz ekranı tersine katlayarak tablet formuna çevirebilirsiniz. Ağırlığı, kalınlığı ve tasarım biçimiyle gayet profesyonel olan cihazlar, tasarımda köşeli hatları sevenleri kendine çekiyor.

Dell Oyun Bilgisayarları


Dell marka oyun bilgisayarları da var elbette. Alienware uzay çağı modelleri. Core i7 işlemciyi kullanıyor ve Dell ailesinin tepe üyesi konumunda bulunuyor. 6.nesil işlemcisini üzerinde bulunduran notebooklar çok yakın zamanda kullanıma sunulan i7-6700HQ işlemciyi kullanıyor. 2.6GHz frekansta çalışan işlemci, turbo boast özelliği ile 3.5 GHz'e kadar erişebiliyor. Ekran kartları DDR5 ve 128 bit kapasiteye sahip. Bahsetmiş olduğumuz bu donanımlar kullanıcıların beklentisini fazlasıyla karşılayacak değerlerdir. Orta segment diye tabir edilen notebooklarda Dell modelleri arasında uygun fiyat aralıklarıyla yer alıyor. i5 5.nesil işlemcili 4 ila 8 GB ram kapasiteli ürünleri de Inspiron serisi bilgisayarlar arasından seçebilirsiniz. Paylaşımlı ve paylaşımsız ekran kartı seçenekleri ile ihtiyacınıza hitap eden ürünlere erişebilirsiniz. Tüketicinin tercihine bağlı olarak freedos veya Windows işletim sistemi yüklü olan modeller satışa sunulmaktadır. Eğlence, oyun yada iş odaklı modelleri seçmekse sizin elinizde. Yan ürünlerde karşınıza çıkacak Mouse, çanta, antivirüs ve hoparlör modellerini de değerlendirmenizi tavsiye ederiz.
yükleniyor
yükleniyor