İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Ekmek kızartma makinesi ve en ucuz fiyatları

Ekmek kızartma makinesi modelleri en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de.

17 adet ürün listelendi.
17 adet ürün listelendi.
  • 1

Ekmek Kızartma Makinesi

Aromatik kahve, taze demlenmiş çay ve eşit miktarda kızartılmış ekmek dilimleri güne başlamak için mükemmel seçimlerdir. Ekmek kızartma makineleri ile ekmek kızartmak oldukça kolaydır. Bu modern ürünler, elektronik kızartma kontrolü, otomatik ekmek ortalama özelliği ve kullanışlı bölgesel ısıtma ile ekmeğinizi kusursuz bir şekilde kızartırlar. Kızarmış ekmeğin üzerine tereyağı sürerek besleyici ekmek dilimleri yapabilir veya bal, reçel, çikolata gibi ürünleri sürerek lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz.  Entegre ısıtma fonksiyonlu kademesiz kızartma ayarlayıcı ile ekmeğinizi ne kadar çıtır istediğinize siz karar verirsiniz. Lezzetli kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olan kızarmış ekmekleri, ekmek kızartma makineleri ile sorunsuzca yakmadan kısa sürede rahatlıkla kızartabilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesi Modelleri


Ekmek kızartma makineleri güvenli ekmek kızartma için, ekmek sıkışırsa otomatik olarak gücü kesen güvenli kapanma özelliğine de sahiptir. Durdurma tuşu kızartma işlemini dilediğiniz an manuel olarak durdurmanıza olanak sağlar. Ekmek çıkartma kolu, kızartma sonunda ekmek dilimlerinin rahatça alınmasını sağlayarak küçük parçalara elinizi yakmadan kolayca ulaşmanıza yardımcı olur. Çıkarılabilir kırıntı tepsisi, kırıntıları ve küçük parçaları temizlemenize olanak sağlayarak ekmek kızartma makinelerinin konforunu ve güvenliğini tamamlar. Ekmek kızartma makinelerine gelişen teknoloji ile birlikte yeni özelliklerde eklendi. Sesli bildirim özelliği, LED ekran ile kızartma süresini göstermesi, farklı kademe özelliği bunlardan birkaçıdır. Tasarımları da evinizin mutfağında oldukça şık duracak ve ankastre setinizle uyumlu olacak renklerde olan modellerde firmalar tarafından dizayn edilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları


Ekmek kızartma makineleri temizlenme şekline, farklı kızartma seviyelerine, yeniden ısıtma özelliğine, kızartma kapasitelerine hatta tasarımlarına göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Geniş aileler için dört dilim kapasiteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Arçelik, Delonghi, Fakir, Siemens, Kenwood, Tefal gibi dünyaca ünlü mutfak aletleri markalarından satın alacağınız ekmek kızartma makinelerinin teknik özelliklerine, yorumlarına internet sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilir, sayfamızın sol tarafında bulunan filtreleme bölümünü kullanarak bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan marka ve modelleri kolaylıkla sıralayabilir ve avantajlı taksit imkanlarından yararlanarak belli modellerde aynı gün kargo ile ürününüzü satın alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor