Ürün Filtresi
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Erkek bot fiyatları en ucuz erkek bot markaları modelleri kampanyaları

1 adet ürün listelendi.
1 adet ürün listelendi.
  • 1

Erkek Botu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kış aylarında ayakların üşümemesi için ayakları sıcak tutacak modellerin seçilmesi gerekmektedir. Bunun için botların içinde çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Botların içinde sentetik materyaller yerine doğal ürünler kullanılması hem sıcak tutması açısından hem de ayakların sağlığı açısından çok önemlidir. Aksi halde bazı sağlık problemlerine sebep olabilir. Yaşadığınız şehirde kış ayları uzun sürüyorsa çok daha kaliteli hatta yedek bir tane fazladan bulundurmanızda fayda var.

Çok fazla yağmur yağan bir bölgede yaşıyorsanız ısıtmasından ziyade su geçirmezlik özelliğinin iyi araştırılması gerekmektedir. Tüm bunların yanında erkek botu seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik taban kısmının kaydırmaz olmasıdır. Aksi halde buzlu veya ıslak zeminlerde botun kayması durumunda ciddi sıkıntılara sebep olabilmektedir. Kışlık botların derisinin yumuşak olmaması gerekmektedir. Ayakkabı derisinin sert olması dengede durmanızı kolaylaştırır ve kayıp düşmenizi engeller. Derisi çok yumuşak olan botlar yürüyüş halindeyken ayak parmaklarınızın birbirine sürtmesine neden olabilir. Bir takım tahrişler oluşturabilir. Bot kolayca giyilip kolayca çıkarılabilmeli. Bağcıklı botları çıkarıp giymek bir nebze daha kolay ve güvenli olabilir.

Bot seçerken dikiş sayısı daha az ve daha az parçalardan oluşmasına da dikkat edilmeli gereken bir diğer özelliktir. Pek çok kişi evden çıkarken bot giyer. İş yerine geldiğinde masasının altındaki klasik ayakkabılarını giyer. Aksi halde gün boyu ofis ortamında botlarla durmak canınızı sıkabilir. Sayfamızdan bot seçiminizi filtre kısmından özellikleri seçerek yapabilirsiniz.

İstanbul Bilişim’den alacağınız botlar orijinal markaların garantisi altındadır. Ayağınıza uymayan modelleri evin dışında kullanmadıysanız iade edebilir farklı bir numara yada model ile kolayca değiştirebilirsiniz. Son yıllarda en çok satılan markaların başında gelen The North Face  modellerini, Lumberjack’nin ekonomik modellerini, Salomon  markalarındaki tasarımlarını ve çeşitlerini sayfamızda inceleyebilirsiniz.

İstanbul Bilişim’de satılan erkek botlarının tümünde taksit avantajı vardır. Pek çok bot modelinde indirimlerin olduğunu da görebilirsiniz. En uygun fiyatlı erkek bot modellerini de inceleyebilirsiniz. Sevgilinize, babanıza, kardeşinize veya oğlunuza alınabilecek en güzel kışlık erkek botlarından birini alıp onları mutlu edebilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor