Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
Tekno kask
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Hp laptop modelleri notebook fiyatları

88 adet ürün listelendi.
88 adet ürün listelendi.

HP Notebook Laptop Bilgisayarlar

HP marka vizyonu olarak dünyanın dört bir yanında yaşayan tüm insanlar, kuruluşlar ve topluluklar için her yerde hayatı iyileştiren teknolojiler geliştirmektedir. HP laptop bilgisayar kategorisindeki tüm ürünler teknik özellikleri, donanımları ve şık tasarımları  ile tam anlamıyla ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayacaktır. HP notebook bilgisayarlar çok fonksiyonlu yapıları ve uygun fiyat politikasıyla tüketiciye kesinlikle hitap ediyor. Yeni bir laptop arayışınıza ilaç olacak HP dizüstü bilgisayarlar ile teknolojiyi yanı başınızda hissedebilirsiniz. Son teknolojiye sahip donanımları ile hem iş odaklı kullanabileceğiniz hem de eğlence amaçlı tercih edebileceğiniz HP notebooklar günlük kullanımınıza ait programları, uygulamaları ve işlemleri hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kullanacağınız alanlara  ve tasarladığınız fiyat aralığına uygun olarak seçebileceğiniz birbirinden farklı HP  notebook modelleri ile  aradığınız niteliklere sahip olabilirsiniz. Yeniliğe önem veren, daima müşteri odaklı üretim yapan HP, herkesin yüksek teknolojiye sahip olmasını kendisine hedef edinmiştir.

HP Notebook Laptop Modelleri


Sürekli kendini yenileyen teknolojiye ayak uyduran HP, üretmiş olduğu notebook seçenekleri ile kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Intel Core i3, i5, i7 işlemcili bilgisayar modellerinden seçiminizi yaparak ürünleri temin edebilirsiniz. HP Probook serilerindeki gibi metal tasarım, HP Envy serilerindeki dokunmatik ekran ve HP Elitebook modellerindeki yüksek performans ürünleri dikkatinizi çekecektir. Performans konusunda piyasaya hakim olan HP notebook modelleri Windows 7 pro yazılımları ile satışa sunulmaktadır. Bu mevcut olan yazılım zaman içerisinde Windows 10 Pro ya yükseltilebilmektedir. 5. nesil işlemci türü sayesinde  birden fazla işlemi rahatlıkla yapabilmenizi sağlamaktadır. HP Elitebook modelleri fiyat-performans açısından cazip olduğu kadar kasa yapıları ve tasarımları ile de gönülleri fethetmiştir. AMD paylaşımsız ekran kartı seçenekleri oyun, photoshop, autocad vb. kullanımlar için gerekli donanımı sağlamıştır. HP Probook modelleri ise daha çok iş odaklıdır.

Ofisinizde, evinizde ve dışarıda rahat şekilde kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. 13.3”-15.6” ekran boyutu seçenekleri mevcuttur. Ağırlıkları 1.5 kg - 2 kg aralığındadır. Probook modellerinde mevcut olan bu hafif ve zarif yapı kullanım alanınızı sınırsız yapan yegane özelliğidir. HP Envy modellerinde ise ilk dikkati çeken yüksek ekran çözünürlükleridir. Full HD yada daha yüksek piksele sahip 3200 x 1800 modelleri ile görsel şölene hazır olun. Envy serisinin HP OMEN modeli tam bir oyun makinasıdır. NVIDIA® GeForce® GTX960M 2G GDDR5 ekran kartı ile oyun tutkunuzu sonuna kadar yaşayabilirsiniz. HP ENVY serisi notebooklarda 256 GB Solid State Disk depolama birimleri ile veri aktarım hızı çok yüksektir. Aynı şekilde cihazların açılıp kapanması saniyelik hatta anlık süreler üzerinden hesaplanabilir. Profesyonel kullanıcılar için 17.3 inch ekran boyutu ile HP Envy 17-K273 modeli de iyi bir alternatif olarak gözükmektedir.

HP Laptop Fiyatları

Dünyada en çok satılan ilk üç markadan biri olan HP notebook fiyatları da son derece makul. Bu kadar çok satılmasının nedenleri kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra fiyat politikasını iyi ayarlamasıdır. Her kulvarda model geliştiren HP laptopları sayfamızdan taksitli ödeme avantajı ile alabilirsiniz. Gelişen teknolojiye uygun modeller üreten HP nin tüm dizüstü bilgisayar modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Gerek Avrupa serilerini gerekse Amerika kıtasına özel ürettiği modellerini İstanbul Bilişim ödeme ve aynı gün kargo avantajları ile alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor