Halı Yıkama Makinaları

Gelişen teknoloji sayesinde konfor da sürekli artmakta ve hayatımız her geçen gün kolaylaşmaktadır. Ev temizliğinde kullanılan makinaların başında gelen halı yıkama makinalarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ev temizliğinde belki de en zor olanı ve çabuk kirlenenidir halılarımız. Pek çoğumuz halı yıkama işi yapan temizlik firmalarına göndermekte. Fakat bazılarımız ise halı yıkama makinesi alarak sürekli halı temizleme firmalarına para ödemekte kurtulabiliyor. Hatta bazılarımız makinamızı komşularımızla bile paylaşabiliyoruz. Sayfamızda Fantom, Arnica, Fakir, Arzum, Rowenta ve Libelle gibi pek çok halı yıkama makinası markasını görebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda su filtreli ve su filtresiz modelleri de inceleyebilirsiniz.

Halı Yıkama Makinası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Her zaman dediğimiz gibi herhangi bir eşya alırken en pahalısı en iyisi olduğu anlamına gelmemektedir. Halı yıkama makinaları sadece evlerde değil aynı zamanda iş yerlerinde de kullanılmaktadır. Halı yıkama makinasını evde kullanacaksanız sessiz çalışan bir model seçmelisiniz. Özellikle evde bebek varsa bu sıkıntı oluşturabilir. Çok yönlü temizlik yapan yani sadece halı değil, koltuk, seramik ve ahşap düz yüzeylerin temizliğinde de kullanılabilen halı yıkama makinelerini de inceleyebilirsiniz. Bu tip halı yıkama makinalarının fiyatları biraz yüksek olsa da size kazandırdığı uzun vadede yüksek olacaktır. Islak ve kuru vakum özelliği ile temizlik yapan halı yıkama makineleri de bulunmaktadır. Seçim esnasında buna da dikkat edilmeli. Halı yıkama makinesinde aranması gereken diğer özellikler ise; enerji tasarrufu, su haznesinin büyüklüğü, kaliteli malzemeden yapılmış olması, uzun ömürlü olması, metal aksamlarının paslanmaz malzemeden yapılmış olması, motor gücü ve emiş gücü sayılabilir.

Aksesuarlarına dikkat ediniz. Fırça sayısının önemli olduğunu unutmayınız. Halı yıkama makinanızın yetkili servislere ara sıra bakımını yaptırınız. Sık sık temizliğini yapıp filtrelerini temizleyeniz. Arıza durumunda servislerden orijinal parça dışında yan imalat parçalar ile değiştirtmeyiniz.

Halı Yıkama Makinası Fiyatları


Halı yıkama makinesi almaya karar verdiyseniz ve seçenekleri birkaç modele kadar düşürdüyseniz motor gücüne bakılmalı. Halı yıkama makinası fiyatları arasında pek fark yoksa emiş gücü yüksek olan tercih edilebilir. İstanbul Bilişim olarak en kaliteli halı yıkama makinası, en ucuz halı yıkama makinalarını uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Tüm halı yıkama makinalarında taksit seçeneği bulunmaktadır. Siparişleriniz hızlı bir şekilde kargoya verilir. İsterseniz mağazalarımıza gelip alabilirsiniz. Fakat çok satılan halı yıkama makinalarından almak istiyorsanız mağazalarımıza gelmeden önce call center ı arayarak mutlaka stok teyidi alınız.
yükleniyor
yükleniyor