Ürün Filtresi
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Kıyma makineleri ve en ucuz fiyatları

Et kıyma makinesi uygun fiyat ve kampanyalar ile taksit avantajları ile istanbul bilişim'de sizler için buluşturduk.

1 adet ürün listelendi.
1 adet ürün listelendi.
  • 1

Kıyma Makineleri

Mutfak gereçleri arasında yeni yeni yerini almaya başlayan kıyma makineleri hayatımızı daha da kolaylaştırıyor. Eskiden kıyma çektirmek için kasap arardık, şimdi ise kıyma makineleri daha pratik hale gelerek evimize girmeyi başardı. Gelişen teknoloji ile daha pratik, hafif, sessiz, kolay kullanışlı ve küçük kıyma makineleri üretilmeye başladı. Bununla da yetinmeyip kıymanın yanı sıra sucuk ve salam da yapabilen makineler üretildi. Özellikle kıyma makineleri kurban bayramında çok işimize yaramaktadır. İstediğiniz zaman buzdolabınızdan etini çıkarıp kıyma makinesinde çektikten sonra istediğiniz lezzetli yemekleri yapıp afiyetle yiyebilirsiniz.

Kıyma Makinesi Modelleri


Firmaların geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü ihtiyacınıza göre kıyma makinesi bulmanız mümkündür. Kıyma yapmadan tutun salam sucuk sosis içli köfte yapmaya kadar birçok özelliği içinde bulunduran modellerde oldukça fazla talep görmektedir. Kıyma makinelerinin farklı modelleri, hem ergonomik kullanım açısından hem de gösterişli ve estetik çizgilere sahip tasarımlarıyla kullanıcılara sunulmaktadır. Kurban bayramı gibi belli zamanlarda ufak çaplı kıyma çekme işlemi yapacaksanız, düşük motorlu pratik kıyma makineleri fazlasıyla ihtiyacınızı karşılayacaktır. Şayet sucuk, sosis, içli köfte, köfte eti yapımı gibi ihtiyaçlarınız için daha dayanıklı ve motor gücü yüksek olan modelleri seçmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır. Kıyma makinelerinin farklı renkleri ve tasarımlarıyla da evinizde daha şık ve estetik durması sağlayan firmalar güvenlik olarak da, üst tarafta yer alan et koyma bölümü ve güvenli bastırma araçları sayesinde olası kazaların önüne geçmiş olmaktadır.

Kıyma Makinesi Güvenliği


Kıyma makinesi çalışırken asla yanından ayrılmayın. Ayrılmanız gereken durumlarda, makinenin fişini prizden çekin. Çocukların oynamasına izin vermeyin. Her kullanımdan sonra, düzenli bir şekilde parça ve filtre temizliğini yapın. Eti hazneye itmek için asla parmaklarınızı kullanmayın, güvenli bastırma araçlarını kullanın. Başlık, huni vb. aksesuarları değiştirmeden ve temizlemeden önce kıyma makinasını kapalı konuma getirip, fişini prizden çekin. Bu basit kurallara uyduğunuz zaman güvenli bir şekilde kıyma makinenizi kullanabilirsiniz.

Kıyma Makinesi Temizliği
Kıyma makinenizi kullandıktan sonra temizliğini yaparak makinenizin daha uzun ömürlü ve verimli olmasını sağlayabilirsiniz. Her kullanımdan sonra, düzenli bir şekilde parça ve filtre temizliğini yapın, temizliğe başlamadan önce makinenizi kapalı konuma getirip fişten çekin. İticiyi ve tepsi bölümünü çıkartın, daha sonra kıyma başlığını sökerek, bıçakları ve spiral şeklindeki aparatı çıkarın, bütün parçaları sıcak deterjanlı su ile yıkadıktan sonra, temiz bir bez ile kurulayıp söktüğünüz şekilde yerine takın. Alüminyum parçaları aksi belirtilmediği sürece her zaman elde yıkayın, makinenin temizliğinde asla aşındırıcı kimyasal temizleyicileri kullanmayın. Kıyma makinesini çocukların erişemeyeceği bir alanda saklayın. Düzenli temizlik yaparak makinenizi bakterilerden de korumuş olacaksınız.

Kıyma Makinesi Fiyatları

Kıyma makineleri üreticileri her ihtiyaca göre uygun model üretmektedir. Bu modellerde fiyatlar, motor gücüne, ürünün tasarımına, kullanılan malzeme cinsine, sucuk salam gibi mamulleri yapmak için gerekli aparatlarına ve hatta rengine göre farklılık gösterebilmektedir. Alacağınız kıyma makinesini ihtiyacınız doğrultusunda, iyi araştırıp doğru tercihi yapmalısınız. İnternet sayfamızın filtreleme ekranından ihtiyacınıza uygun olan marka ve modelleri inceleyebilir avantajlı taksit imkânlarından yararlanarak kıyma makinenizi satın alabilirsiniz. Belli modelleri exclusive showroomlarımızda görebilir, detaylı bilgi alarak satın alabilir veya haftanın 7 günü 09:00 – 21:00 call center çağrı merkezimizi arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor