Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
Mobil Bağlantı
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Lenovo laptop modelleri notebook fiyatları

108 adet ürün listelendi.
108 adet ürün listelendi.

Lenovo Notebook Laptop Dizüstü Bilgisayarlar

Lenovo, bilişim teknolojisi alanında çeşitli cihazlar üretmektedir. Dünya çapında notebook laptop dizüstü bilgisayar alanında teknoloji geliştirmektedir. 2004 yılında Lenovo ve IBM, Lenovo'nun uluslararası PC işiyle ilgili IBM'in Kişisel Bilgisayar Bölümü'nü satın alacağına ilişkin anlaşmayı duyurdu. Bu anlaşma ile önde gelen küresel PC liderini oluşturdu. 2005'te şirket dünyanın üçüncü en büyük bilgi-işlem firması haline geldi. O günden bu zamana kadar müşterilerine yenilikçi teknoloji  anlayışıyla hizmet etmeye devam etmektedir.

Lenovo Laptop Notebook Seçimi Yaparken


Laptop bilgisayarınızı seçerken, öncelikle ne amaçla alacağınızı belirlemeniz, yüzlerce model arasından ihtiyacınıza en uygununu bulmanızda yardımcı olacaktır. Örneğin; sürekli yanınızda taşımak için daha hafif bir model, iş için daha çok saklama alanı olan bir model, oyun oynamak için ise ekran kartı paylaşımsız ve üst düzey işlemcili notebook modellerini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda kendi fiyat aralığınıza uygun Lenovo notebook modellerini çok çeşitli ürün seçenekleri arasından bulmanız mümkündür.

Lenovo Notebook bilgisayarı incelerken önce işlemci türüne bakınız. Intel in core i3, i5, i7 işlemci seçeneklerinden size uygun olanı tercih ediniz. Ardından ekran kartı özelliklerine önem veriniz. Oyun yada tasarım programları kullanıyorsanız Nvidia ve AMD ekran kartlı modeller ilk seçeneğiniz olmalıdır. İş odaklı kullanımlar için yüksek kapasiteli depolama alanına ihtiyaç duyarsınız. Dolayısıyla 1 TB  HDD sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır. Lenovo laptopta Kullanacağınız programların sistem gereklilikleri ve internet üzerinden dosya indirme (film, müzik vb.) işlemler içinde ara bellek olan ram in performansı önemlidir. Minimum 2 GB ram e sahip modelleri inceleyiniz. Lenovo notebook modelleri ideapad ve thinkpad serileri ile bahsetmiş olduğumuz tüm teknik özellikleri bünyesinde barındırır. Lenovo notebook ürünleri yıllardan beri süregelen test yöntemleri ile cihazların çarpma, düşme veya aşırı sıcak-soğuk ortamlarda alabilecekleri hasarları incelemektedir. Malzeme kalitesini en üst seviyede tutup ürünleri ondan sonra piyasaya sürmektedirler. Test analiz sonuçlarına göre bilgisayarların eksik yanları tespit edilip, bu eksik nitelikler geliştirilip ardından son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Kısaca Lenovo notebook modelleri tüm kötü senaryolara karşı test edilmiş olarak sizlere sunulmaktadır.

Lenovo Notebook Fiyatları

Notebook modellerinden ihtiyacınız olanı almaya karar verdiyseniz ve seçenekleri birkaç modele kadar düşürdüyseniz son tahlilinizi yapıp satın alma işleminizi içiniz rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma aşamasında ürünlerin kozmetik durumu, kasa yapıları ve benzeri nüanslar etkili olmalıdır. Bu durumda ürünler arasında çok fazla fiyat farkı yoksa gözünüze en hoş gelen modeli tercih ediniz. Sonuçta dizüstü bilgisayarınız her gün elinizin altında olacaktır. İstanbul Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz avantajlı fiyatlar her zaman devam edecektir. Notebook modellerinde anlaşmalı kredi kartlarına taksit seçenekleri bulunmaktadır. Siparişleriniz aynı gün kargo ve 1 iş günü kargo seçenekleri ile hızlı bir şekilde kargoya sevk edilmektedir. Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız Çağlayan ve Yenibosna’daki mağazalarımızdan da alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hediye çanta ve uygun fiyatlı ikame ürünler ile de hizmetinizdeyiz.
yükleniyor
yükleniyor