İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Msi laptop notebook fiyatı en iyi msi oyun bilgisayarı modelleri

34 adet ürün listelendi.
34 adet ürün listelendi.

MSI Notebook Laptop Dizüstü Bilgisayarlar

MSI notebook’lar oyun bilgisayarları dalında dünya lideri bir markadır. MSI'ın hedefi oyun grubunda en güvenilir isim olmaktır. MSI notebook’lar tasarım ve üretim alanında yenilikçi fikirleriyle fark yaratmaktadır. Müşteri odaklı yeniliğe adanmış çalışma prensipleri ile MSI dizüstü bilgisayalar üst düzey performans almak isteyen kullanıcıları yıllardır kendisine çekmektedir. Profesyonel kullanım ve oyuna yönelik beklentileri karşılamayı hedefleyen MSI notebook’lar donanımlarıyla her türden cihazı geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunmaktadır. MSI laptoplar her zaman ileri teknolojinin takipçisi olmuştur. En üst düzey işlemciyi, en kalifiye ekran kartlarını ve en yüksek çözünürlüklü ekran tiplerini cihazlarında kullanmaktadır. Tüm bu teknik donanımlar sayesinde MSI laptoplar ilerleyen zamanlardaki kullanımınızı da düşünerek daha kolay ve kullanışlı modeller üretmektedir. MSI notebook’lar rakipsiz performans ve olağanüstü tasarımı ile sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur. Görsel açıdan estetik oluşu ve kişisel bazda stilini kusursuz olarak yansıtan bir markadır. MSI aynı zamanda toplumun,çevrenin korunması için çalışan ve sosyal refah ihtiyaçlarına önem gösteren bir şirkettir.

MSI Notebook Modelleri


MSI notebook modelleri sıradan ürünler değildir. Tamamen oyuncuların kalbini fethetmek için geliştirilmiş olsa da performans isteyen kullanıcıları da kolaylıkla etki alanına alabilir. Donanımının dışında tasarımıyla da fiyatının karşılığını veren bir ürünlerdir. Kullanıcıların bilgisayardan beklentileri artık sadece güçlü donanımlardan ibaret değil. Göze daha hoş gelen tasarımlar ve teknik açıdan standartların üstünde kalan nitelikler de satın almada büyük pay sahibi olmaktadır. MSI notebook’ların oyunculara yönelik geliştirdiği G serileri günümüzdeki başarılı modelleridir. Piyasada satışa sunulan birçok taşınabilir bilgisayarı hem performans, hem de tasarım olarak gerisinde bırakacak detaylara sahiptir. MSI notebook’lar oyuncu makineleri olduğu için doğal olarak işlemci ve grafik kartı gibi temel bileşenler de hayli güçlüdür. Intel core i7 işlemcileri 2.7 GHz frekansta çalışan işlemcinin tercih edildiği cihazlardan Intel core i7 6.nesile kadar birçok alternatif sunmaktadır. MSI notebook’larda sistem belleği 8 GB-64GB gibi standartların üstünde bir aralıktadır. Cihazlarda yüksek adette bellek yuvası bulunduğu için ram takviyesi rahatlıkla yapılabilmektedir. Ekran kartlarına gelecek olursak 64 bit ve 128 bit e sahip birçok model mevcuttur.MSI notebook ürün yelpazesinde ihtiyacınıza yönelik olarak NVIDIA Geforce un tüm üst düzey ekran kartlı modelleri inceleyebilirsiniz. Depolama alanında da fark yaratan MSI notebook’lar HDD ve SSD disk seçenekleri ile sizlere çok sayıda model sunmaktadır.

MSI Notebook Fiyatları


MSI laptop üretiminde vasıfsız cihazlara yer vermediğinden dolayı satın alacağınız modeldeki arayışınız hep en  iyi teknik özelliklerin arasından size hitap edeni bulmak olacaktır. Örneğin günlük intenet, film keyfi ve ara sıra oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız 3000-4000TL aralığındaki herhangi bir ürünü seçebilirsiniz. Tam anlamıyla bir oyun tutkunuysanız 128 bit ekran kartına sahip 4000-6000TL aralığında bulunan bir model sizin için idealdir. 3D max, çizim-tasarım vb. üst seviye program kullanımları için 6000-13000TL fiyat aralığındaki dragon veya dominatör tarzı cihazlar beklentilerinizi yıllarca karşılayacaktır.MSI notebook modellerini web sitemizdeki filtreleme alanından istediğiniz teknik özelliklere tıklayıp seçebilirsiniz. Karşılaştırma sepetinize atıp kıyaslama yapabilirsiniz. En nihayetinde size en uygun olan modelde karar kılıp sipariş verebilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor