Cep kasktekno kaskteknokask led tv
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Ekstra garanti, cepkask, teknokask, ekran kırılmasına karşı koruma

Her marka model cep telefonu, Notebook, Televizyon, Fotoğraf Makinesi ve Tablet modellerine ilk 1 yılı kapsayan Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı hizmet paketilerini İstanbul Bilişim'den alabilirsiniz. Bu hizmet paketleri Hırsızlıklar da dahil tüm kullanıcı hatalarını kapsar. (Kırılma, sıvı teması, hırsızlık, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, doğal afetler. Dilerseniz Televizyonlarınıza garanti uzatma da yaptırabilirsiniz.

19 adet ürün listelendi.
19 adet ürün listelendi.
  • 1

TEKNOKASK Televizyon, Notebook, Tablet, Oyun Konsolu ve Fotoğraf Makinesi Güvence ve Hizmet Paketleri ile +3 Yıl Garanti Uzatma

• Teknokask marka model ayırmadan her marka, model elektronik cihaza hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı elektronik cihaz hizmet paketidir.
• Teknokask üretici garantisi dışında kalan ve hırsızlıklar da dahil tüm kullanıcı hatalarını kapsar.(Kırılma, sıvı teması, hırsızlık, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, doğal afetler) Bunun yanında danışmanlık, teknik destek, hukuki destek, kurulum, yazılım güncelleme, lojistik ve teknik servis hizmetleri de paket içerisinde verilmektedir.
• Teknokask marka ve model ayırmadan faturalı ve yeni elektronik cihazlara 1 yıl boyunca sertifika şartlarınca hizmet vermektedir.
• Teknokask zarfı içerisinde sertifikası vardır ve müşteri haklarını ve yükümlülüklerini bilmesi açısından detaylı okumalı ve hizmeti alır almaz www.cepkask.com/aktivasyon sayfasından paketi aktive etmelidir.
• Teknokask zarfı ve içinde ki sertifikası 1 yıl boyunca hasar durumlarında kullanılmak üzere müşteri tarafından muhafaza edilmelidir.
• Tüm kullanıcı hatası ve hasarlarında hasarlı telefonun gerekli evraklarla beraber eksiksiz
5 gün geçmeden Cepkask A.Ş ye kargo ile ulaştırılması gerekmektedir.
• Hırsızlık ve gasp kapkaç gibi durumlarda ise savcılık veya karakol zaptının ibrazı ile başlar.
• Teknokask müşterileri bir hasar halinde http://www.cepkask.com/Hasar/ hasar ihbarlarını beklemeksizin online yapabilir soru öneri ve şikayetleri musterihizmetleri@cepkask.com mail adresinden veya 0(212) 639 54 54 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine iletebilir.
  Teknokask Neleri Kapsar?
 Kazaen Düşme – Çarpma – Kırılma - Sıvı Teması - Hırsızlık -Gasp – Kapkaç - Yüksek Voltaj – Yangın -Kavrulma, Doğal Afetler
ÖNEMLİ NOT:
Cepkask Hizmet Paketi hizmetlerinden faydalanabilmek için satın alındıktan sonra 
10 gün içerisinde www.cepkask.com/aktivasyon sayfasından aktive edilmelidir. 

Detaylı Bilgi İçin: +90 212 451 22 22  veya  musterihizmetleri@cepkask.com

TEKNOPAKET +3 yıl Uzatılmış TV Garanti Paketleri
·       Teknopaket +3 yıl TV uzatılmış garanti 2 yıllık yasal garanti süresinin bitiminde başlayan ve cihazın garanti süresini 5 yıla kadar uzatan bir ek garanti hizmetidir.
·       Teknopaket  +3 yıl TV garanti paketini 1 yıl geriye dönük satın alabilirsiniz.
·       Teknopaket +3 yıl TV garanti paketi satın aldığınız ürününün  2 yıllık garanti süresi sona erdikten sonra başlar ve +3 yıl daha devam eder.
·       Teknopaket +3 yıl uzatılmış garanti üretici tarafından verilen parça ve işçilik kaynaklı tüm garanti koşullarına ek olarak duman ve is sonucu oluşacak arızaları da kapsar.
·       Teknopaket Genişletilmiş Ek Garanti, geniş teknik servis ağı sayesinde hızlı ve sorunsuz bir hizmet sunar.
·       Teknopaket +3 yıl uzatılmış garanti sözleşme kapsamında cihaz tamiri ve işçilik ücretlerini ücretsiz olarak sunar.
·       Teknopaket +3 yıl paketinden faydalanmak için sertifikası ile beraber seri numaralı zarfı muhafaza etmeli, paket satın alınır alınmaz siteden aktivasyon yapılmalıdır.  

ÖNEMLİ NOT
:
Paketin aktif hale gelebilmesi için www.cepkask.com  sayfasından aktive ediniz.
Arıza durumunda musterihizmetleri@cepkask.com veya + 90 212 639 54 54 ten irtibata geçebilirsiniz.

Cepkask Nedir?  Neden Cep Telefon Kaskosu Almalıyım?
Cepkask Cep Telefonu Hizmet paketi günümüzde yaşadığımız mobil dünya da cep telefonlarınızın kullanımdan dolayı doğabilecek zararlarında kırılma, sıvı teması, yüksek voltaj, hırsızlık, gasp ve kapkaç gibi pek çok riske karşı koruma altına alan geniş kapsamlı ve "kişiye özel" bir paket sigorta hizmet uygulamasıdır.

Telefonunuzun kullanılamaz hale geldiği kırılma ve sıvı teması gibi her zaman başımıza gelebilecek durumlarda yüksek ekran ve tamir masraflarından dolayı sizi mağdur edebilir. Ayrıca cihazınızın hırsızlık yoluyla evinizden işyerinizden çalınması, veyahut gasp veya kapkaça uğramanız nedeniyle gelirinizden mahrum olabilirsiniz.

Cepkask Güvence ve Hizmet Paketi ürünü ile sizi buna benzer oluşabilecek birçok yükten kurtarır. Cepkask Hizmet Paketi ürünü satın alma esnasında müşteri tarafından alındıktan sonra birçok durum için güvence sunmaktadır. Düşme, Çarpma, kırılma, sıvı teması, yüksek voltaj, hırsızlık, gasp ve kapkaç durumlarında cep telefonunuzun bu gibi risklerden teminat altına alınması

Cepkask Hizmet Paketi kapsamındadır. Ayrıca Cepkask Paketi kapsamında müşterimizin hayatını kolaylaştıracak ve herhangi bir ek ücret istemeden verilen asistans ve danışmanlık hizmetlerini de bir arada sunuyoruz. Sizde mobil cihazınızın başına bir şey gelmeden CepKaskınızı yaptırın.

• Cepkask her marka, model cep telefonuna hizmet veren ve kullanıcı hatalarını kapsayan Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı Cep telefonu hizmet paketidir.

• Cepkask, üretici garantisi dışında kalan ve hırsızlıklar da dahil tüm kullanıcı hatalarını kapsar. (Kırılma, sıvı teması, hırsızlık, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, doğal afetler )

Bunun yanında danışmanlık, teknik destek, hukuki destek, kurulum, yazılım güncelleme, lojistik ve teknik servis hizmetleri de paket içerisinde verilmektedir.

• Cepkask, marka ve model ayırmadan faturalı ve yeni cep telefonlarına 1 yıl boyunca sertifika şartlarınca hizmet vermektedir.

• Cepkask sıfır faturalı veya en fazla 10 gün önce alınmış faturalı cep telefonlarına alınabilir.

• Cepkask zarfı içerisinde sertifikası vardır ve müşteri haklarını ve yükümlülüklerini bilmesi açısından detaylı okumalı ve kaskoyu alır almaz aktivasyonunu gerçekleştirmelidir.

Ayrıca Cepkask sertifikası ve seri numaralı ambalajı 1 yıl boyunca hasar durumlarında kullanılmak üzere muhafaza edilmelidir.

• Cepkask hizmeti tüm kullanıcı hatası hasarlarında hasarlı telefonun gerekli evraklarla beraber eksiksiz Cepkask A.Ş ye kargo ile ulaştırılması, Hırsızlık ve gasp kapkaç gibi durumlarda ise savcılık veya karakol zaptının ibrazı ile başlar.

• Cepkask müşterileri bir hasar halinde http://www.cepkask.com/Hasar/ hasar ihbarlarını beklemeksizin online yapabilir soru öneri ve şikayetlerini musterihizmetleri@cepkask.com mail adresinden veya 0(212) 639 54 54 numaralı telefondan iletebilir.

yükleniyor
yükleniyor