İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Projeksiyon perdeleri ve en ucuz projeksiyon perdesi fiyatları

25 adet ürün listelendi.
25 adet ürün listelendi.

Projeksiyon Perdesi Modelleri ve Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Projeksiyon perdesi alırken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle projeksiyon cihazı ile perde arasındaki mesafenin belirlenmesi gerekmektedir. Bu mesafeden almış olduğumuz projeksiyon cihazı ile elde edebileceğimiz görüntünün büyüklüğüne göre uygun ölçülerde bir projeksiyon perdesi seçilmelidir. Yani öncelikle projeksiyon perdesinin ölçüsü belirlenmelidir. 150x150 cm den başlayan perde ölçüleri kullanım alanına göre 10 metre ve üzerine kadar çıkmaktadır. Evinizde profesyonel bir sinema odası kurmayı planlıyorsanız cam tozlu özel üretim ışığı arka tarafa süzmeyecek bir kaliteli perde kullanmanızda fayda var. Bu tip perdeler kalın olur ve say ve sol yanları zamanla buruşmaz. Ve çabucak yıpranmazlar. Ofis için yada eğitim amaçlı kullanılacak perdeler için çok yüksek maliyetli kaliteli bir model seçmenize gerek yoktur. Aşağıda da belirtileceği üzere taşınabilir projeksiyon perdeleri de mevcuttur. İşiniz gereği sürekli bir yerlere gidiyor yada fuarlara katılıyorsanız tripod perdeleri tercih edebilirsiniz. Projeksiyon perdesi kullanmayıp duvara da yansıtıp kullanırım diyorsanız dikkat etmeniz gereken bir konu var. projeksiyondan çıkan görüntü duvarın boyasının özelliğinden dolayı ışığı geri yansıtır ve net bir görüntü elde edemeyebilirsiniz. Duvarın beyaz yada gri olması da bir şeyi değiştirmez. Bu nedenle her projeksiyon kullanıcısı mutlaka özel bir projeksiyon perdesi de kullanmaktadır.

Projeksiyon Perdesi çeşitlerini
sayfamızda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Storlu projeksiyon perdelerini, motorlu uzaktan kumandalı projeksiyon perdesi modellerini ve tripod yani üç ayaklı projeksiyon perdesi çeşitlerini sayfamızda görebilirsiniz. Bunların yanında bir de transparan projeksiyon perdesi çeşitlerinin de satışını yapmaktayız. Transparan perdeler projeksiyon cihazını perdenin arkasına konumlandırıp ön tarafından görüntü elde etmek istenen yerlerde kullanılır. Transparan perdeler incedir. Perdenin arkasından projeksiyon vasıtası ile görüntü yansıtılıp ön tarafından izlenir. Storlu standart projeksiyon perdeleri 240 cm genişliğe kadar çeşitleri bulunmaktadır. İster 200 cm ister 180 cm yada 150cm olsun farklı ölçülerde bulabilirsiniz.

Motorlu projeksiyon perdeleri
uzaktan kumandalıdır. Perdenin sürekli açık kalmaması gereken ortamlarda kullanılır. Kolayca kumanda vasıtasıyla perdeyi açabilir ve toplayabilirsiniz. Bu tip projeksiyon perdeleri dekoratif olduğundan pek çok şirket, eğitim kurumları hatta ev kullanıcıları tercih etmektedir. Fiyatları diğer modellere göre biraz yüksektir. Çok büyük ölçülere kadar üretilebilir. Motorlu olduklarından dolayı mekanizmaları kolay kolay bozulmaz ve uzun ömürlüdür.

Storlu projeksiyon perdeleri
ise ucuz oluşundan dolayı en çok satılan projeksiyon perdesi çeşididir. Çok büyük ölçülerde üretilmezler. Genellikle maximum 250 cm ye kadar üretilirler.

Hayatımızın bir parçası haline gelen projeksiyon cihazları kalabalık ortamlarda sunum yapmak için kullanılmaktadır. Toplantı salonlarından düğün salonlarına, restoranlardan otellere kadar eğitim kurumlarına kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Eğer siz de bir projeksiyon cihazı almaya karar verdiyseniz İstanbul Bilişim’in uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Tüm projeksiyon perdelerine taksit yapmaktayız. Pek çok projeksiyon perdesi modeli aynı gün kargoya verilmektedir. Özel projelerde özel ölçüde projeksiyon perdesi üretmekteyiz. Evinizde ayaklarınızı uzatarak ailenizle sevdiklerinizle sinema, maç yada televizyon izlemek istiyorsanız projeksiyon cihazınızı duvara yansıtarak değil projeksiyon perdesine yansıtarak izlemenizi öneririz.
yükleniyor
yükleniyor