Black&Decker
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Şarjlı süpürge modelleri ve en ucuz fiyatları

Şarjlı süpürgeleri uygun fiyat ve kampanyalar ile birlikte tercih edilen modelleri taksit avantajları ile istanbul bilişim'de

21 adet ürün listelendi.
21 adet ürün listelendi.
  • 1

Şarjlı Süpürge

Şarjlı süpürge denince akla ilk gelen kolay kullanımlı, hafif, saklanabilir ve kuvvetli çekim gücü olan süpürgeler aklımıza gelmektedir. Yere dökülen kırıntı olsun veya ulaşılması zor noktalarda bizlere pratik bir şekilde en büyük destekçimiz olmaktadır. Şarjlı süpürgelerde ıslak kuru kullanımlı şekilde yıkanabilir filtresi ile sizlere kolaylık sağlamaktadır. Evcil hayvan tüyleri için özel tasarlanmış bir çok modeller bulunmaktadır. Arabanızda, evinizde, hayatınızın her anında şarjlı süpürge ile yaşantınızı çok kolay bir hale getirmek sizin elinizde. Önemli olan ihtiyacınıza göre yapacağınız seçimdir. En uygun şarjlı süpürgeyi ilk önce kullanımı ve ihtiyacınızı belirleyerek seçebilirsiniz. Arnica, Hoover, Philips, Fakir, Kenwood, Arzum, Rowenta, Vestel, Arçelik, Delonghi, Black&Decker, Conti, Fantom, Goldmaster, Samsung, Karcher  gibi dünya devi markalar arasını tercih edebilirsiniz. Evde pratik kullanımlarda, arabada, iş yerinde normal elektrik süpürgesi gibi ağır yükü olmayan sizlere kolaylık sağlayan bu süpürgeler ile hayatınızdaki zaman kaybını azaltmış olacaksınız.

Şarjlı Süpürge Alırken Nerelere Dikkat Edilmeli?

En uygun fiyata ihtiyacınızı karşılayacak en iyi şarjlı süpürgeyi alırken öncelikle emiş gücüne ve ağırlığına bakmalısınız. Çünkü süpürgenin ağırlığı ile doğru orantılı olarak iş yükünüzde azalacaktır. Şarjlı süpürgenin emiş gücü, kaç watt olduğu ıslak kuru kullanımlı olduğu kullanım süresi gibi özellikler göz önüne alınmalıdır. Evinizde hayvan besliyorsanız evcil hayvan tüyleri için tasarlanmış modellerden tercihinizi yapabilirsiniz. Hepa filtreli ya da hepa filtresiz olarak da şarjlı el süpürgesi alırken bu özelliğe de dikkat etmeniz gerekmektedir. Toza alerjiniz varsa kesinlikle hepa filtreli bir şarjlı süpürge seçmeniz gerekmektedir. Bu şekilde zorluk çekmemiş olacaksınız. Şarjlı süpürgelerde duvara monte edilebilen modelleri de bulunmaktadır.  Bu şekilde en büyük yardımcınız haline gelecektir.

Şarjlı Süpürge Fiyatları


Taşınabilir şarjlı süpürge fiyatı bakımından diğer süpürgelere göre çok çok uygundur. Sayfamızda pek çok şarjlı süpürge modelini inceleyebilirsiniz. Şarjlı süpürgeler ile temizlik artık çok kolay olacak. Tüm Şarjlı süpürgelerde taksit imkanı vardır. Yine pek çok model de aynı gün kargo ile hızlı teslimat imkanı da mevcuttur. İstanbul Bilişim olarak en kaliteli en uygun şarjlı süpürge markalarını uygun ödeme koşullarıyla sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Tüm şarjlı süpürgeler Adresinizde kapınıza teslim edilmek üzere kaskolu bir şekilde güvenli olarak kargolanmaktadır. Sayfamızda aradığınız doğru modele ulaşmak için ürün filtresini kullanabilirsiniz. İsterseniz call center ekibimizden teknik bilgi ve donanım olarak haftanın 7 günü destek alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor