İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Su ısıtıcı modelleri ve en ucuz fiyatları

Kettle ve su ısıtıcıların en iyi marka ve modelleri en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de.

23 adet ürün listelendi.
Tükendi
(157)
23 adet ürün listelendi.
  • 1

Su Isıtıcısı Kettle

İhtiyacımız olan sıcak suyun karşılanması amacıyla, suyun ısıtılmasının zor olduğu yerlerde veya elektrik enerjisinin tercih edildiği durumlarda elektrikli su ısıtıcısı kullanılır. Çay yapmak, çorba hazırlamak, makarna haşlamak, sıcak içecek hazırlamak veya farklı amaçlar için anında sıcak su ihtiyacımızı su ısıtıcılar sayesinde çok hızlı, pratik ve daha az enerji harcayarak karşılarız. Tencere veya çaydanlıkta su kaynatmak hem zaman kaybı hem enerji kaybıdır. Bu kaybı su ısıtıcılar ile rahatlıkla telafi edebiliriz. Su ısıtıcılarında kullanılan ısı yalıtım malzemeleri sayesinde suyun daha çabuk kaynaması ve sıcaklığın daha uzun süre tutulması sağlanır böylelikle ısı kaybı minimum seviyeye indirgenir.

Su Isıtıcısı Kettle Modelleri


Günlük hayatımızda ihtiyaç duyulan sıcak suyu hızlı ve ekonomik biçimde sağlayan su ısıtıcıları farklı malzeme, tasarım ve renklerde satılmaktadır. Yapmış oldukları görev aynı olsa da ürünler arasındaki fark su kapasiteleri ve tasarımlarıdır. Bazı modeller plastik malzemeden üretilirken, paslanmaz çelik ve ısıya dayaklı camdan da üretilmiş modelleri ayrıca satılmaktadır. Piyasada inox rengi daha çok tercih edilirken şeffaf, siyah, beyaz, mavi, kırmızı vb. renklerin de üretimi yapılmaktadır. Farklı watt larda üretim yapılan su ısıtıcıları da vardır. Bunlar kullanım yerine veya ihtiyaca göre belirlenmektedir. 1500 watt ile 3000 watt arası  su ısıtıcılar genellikle ev kullanıcıları için üretilmektedir. 3000 watt üzeri olanlar su ısıtıcılar ise genellikle iş yerleri, cafe, restaurant tarzı yerler için üretimi yapılmaktadır. Su ısıtıcılarının su kapasiteleri ortalama 1 lt ile 2 lt arasında değişmektedir. Su kaynadıktan sonra otomatik kapanma özelliği her modelde bulunmaktadır. Bazı modellerde kireç filtresi, susuz çalışmayı önleyen sistem de bulunmaktadır. Su ısıtıcıları üreticileri her kesime hitap eden modern veya eski yıllara dönük fantastik tasarımlar da su ısıtıcıları üretmektedir.

Su Isıtıcısı Kettle Temizliği


Su ısıtıcıları zamanla kullanıma bağlı olarak kireçle kaplanır. Bu kireç parçaları ısınan suyla beraber yemeklere, kahve veya çaylara aktarılır. Besinlerimize karışan kireç kötü bir tat bırakacaktır. Bunu engellemek için su ısıtıcınızı düzenli olarak temizlemek gerekmektedir. Su ısıtıcınızı elma veya üzüm sirkesi ile temizleyebilirsiniz. Su ısıtıcısına bir bardak sirke ile kireçli alanı kaplayacak kadar su koyun ve bir iki kez kaynatın. Kaynadıktan sonra ısıtıcıyı kapatın ve suyun ılımasını bekleyin. Böylece kireç çözülecektir. Suyu boşaltın ve ısıtıcınıza temiz su ekleyin. Bu halde birkaç kez daha çalıştırın, sirke tadı da gidecektir. Bu yöntemi sirke yerine limon tuzu kullanarak da yapabilirsiniz. Düzenli olarak su ısıtıcınızı temizlemek ile hem daha uzun süre kullanmış hem de daha hijyenik olarak suyu ısıtmış olacaksınız.

Su Isıtıcısı Kettle Fiyatları


Su ısıtıcıları ürünün tasarımına, üretilen malzemeye, hatta rengine göre fiyatları değişmektedir. İhtiyacınızı doğru belirleyerek en avantajlı ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Bunun için sayfamızda sol tarafta bulunan filtreleme seçeneğini kullanarak aradığınız kriterleri belirleyebilir, sizin için en uygun fiyatlı su ısıtıcısını avantajlı taksit imkânları ve belirli modellerde aynı gün kargo seçeneği ile sayfamızdan satın alabilirsiniz. Sayfamızdan alacağınız su ısıtıcınızı iyi günlerde kullanmanız dileğiyle…
yükleniyor
yükleniyor