Toner Bulucu
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Toner fiyatları, ucuz indirimli tonerler, muadil ve orjinal tonerler

980 adet ürün listelendi.
980 adet ürün listelendi.

Yazıcı Tonerleri ve Toner Modelleri

Lazer yazıcılarda mürekkebin muhafaza edildiği parçaya toner denir. Boyar maddenin ham maddesi karbondur. Sayfamızda tüm markaların yazıcı tonerlerini bulabilirsiniz. Yazıcınızın markasına ve modeline uygun olan toneri almanızda fayda var. Her toner modeli her yazıya uymamaktadır. Yazıcınızın toneri bitmeden almanızda fayda var. Bittikten sonra sipariş vermeniz işinizin durmasına ve maddi kayba uğramanıza neden olabilir. Bu nedenle önceden almanızda fayda var. Yazıcınızdan sürekli çıktı alıyorsanız birkaç tane yedek toner bulundurmanızda fayda var. Bazı yazıcılarda toner tam dolu olmadığı için çabuk tükenir. Bu yüzden yazıcı alırken toner de almanızda fayda var. Sayfamızda bazı yazıcı modellerinde toner hediye kampanyaları mevcuttur. Bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Piyasada toner dolumu yapılmaya devam etmektedir. Fakat oldukça rağbet gören muadil tonerler yavaş yavaş dolumun yerini almaya başlamıştır. Dolum yapıldıkça verim düştüğü için pek tercih edilmemektedir. Toner lazer yazıcılarda ve fotokopi makinelerinde kullanılmaktadır. Toz boyadır. Isınan tozlar yazıcı içinden kağıda atılır ve buraya yapışır. Daha sonra ani bir soğutmaya tabi tutularak kurutulur. Sayfamızda başta HP toneri, Xerox toneri, Epson toneri, Canon toneri, Brother toneri, Samsung toneri ile OKI toneri olmak üzere pek çok yazıcı markasının orijinal tonerleri bulunmaktadır.

Tüm toner fiyatlarına taksit yapılmaktadır. Pek çok toner modeli aynı gün kargoya verilmektedir. 600 km ye kadar bir günde teslimat yapılmakta olup. Mağazalarımızda da satılmaktadır.
yükleniyor
yükleniyor