Arzum Tost
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Izgara ve tost makine modelleri en ucuz fiyatları

Tost Makinesi ve ızgara modelleri en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de.

53 adet ürün listelendi.
53 adet ürün listelendi.

Tost Makinesi

Hepimiz sağlıklı beslenme konusunda titiz davranmaya çalışırız, yoğun iş temposu bizi pratik ve kısa sürede hazırlanan gıdalara yönlendirir. Kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmezi olan tost pratik olarak hazırlayabileceğimiz besinlerin başında gelir. Birçok özelliği olan tost makineleri içinde seçim yaparken fonksiyonel olmasına, kaliteli ve güvenilir olmasına ve fiyat aralığının bütçemize uygun olmasına dikkat etmeliyiz. Birden fazla modelin içinde karar vermek oldukça zor olsa da belli kriterlere uygun olarak seçim yaparsak seçenekleri daraltmış oluruz.

Tost Makinesi Modelleri


Tost makinelerinin
değiştirilebilir plakaları sayesinde en sevdiğimiz tatlıların başında olan waffle hazırlayabilirsiniz. Yanmaz ve yapışmaz kaplamalı pişirme plakası ile artık tost makinesinde yaptığınız yiyecekleri hem korumuş olacaksınız hem de yapışmadığı için sizi büyük bir zahmetten kurtarmış olacaktır. Aynı zamanda bu yanmaz ve yapışmaz kaplamalı pişirme plakalarını bulaşık makinenizde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Döküm ısıtıcı plakalar tost makinenizin ısı değerini daha uzun süre tutarlar. Isı ayar düğmesi sayesinde istenilen sıcaklıkta lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Izgara özellikli tost makineleri ise tost makinelerine bakış açınızı tamamen değiştirecek. Birçok pişirme aracını bünyesinde toplayan tost makinesi sayesinde hem birçok araçtan kurtulmuş, hem de zamandan tasarruf yapmış olacaksınız. İnox kaplamalı modeller tost makinenizin ankastre setinizle uyum içinde olmasını sağlar. Kalabalık aileler için aynı anda 6 kişilik tost yapabilen modeller ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tost Makinesi Temizliği

Evlerimizde kullandığımız diğer elektronik aletler gibi tost makineleri de belirli aralıklarla temizlenmelidir.  Bu aralıkları ne kadar sıklaştırırsanız, tost makinenizin temizliği sizin için o kadar kolaylaşır. Çünkü her kullanımda kirlenen tost makineleri üzerindeki kalıntılar, temizlenmeyip makine tekrar tekrar kullanıldığında, bu kalıntılardan kurtulmak giderek zorlaşacaktır. Her kullanımdan sonra mutlaka ekmek kırıntısı vs. kalacaktır. Bu kırıntıların bir dahaki makineyi kullanışınızda yanıp makinenin plakalarına yapışmaması için düzenli olarak plakaları çıkartıp silkelemeniz yeterli olacaktır. Böylece oluşacak yanık ve plakalara yapışan kırıntılardan kurtulmuş olursunuz. Dahası kullanım kılavuzuna bakınız ve eğer plakaların makineye atılabileceği yazıyorsa arada bir bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Plakaların kaplama malzemesi teflon olanları makinenizi satın alırken tercih etmemekte fayda var. Teflon her ne kadar ilk kullanımlarda zararsız olsa da zamanla aşınması sonucu sağlığa zararlı hale gelmektedir. Bu sebeple seramik kaplı tost makinelerini tercih ediniz.  Tost makinelerini temizlerken kâğıt havlu ve su, eğer makineniz çok kirli değil sadece hafif kırıntılı ise yeterli olacaktır. Nemli kâğıt havlu yardımıyla bu kırıntıları silebilirsiniz. Bir başka yöntem ise makinenizi kullandıktan sonra fişini çekiniz ve halen ılık iken içerisine hem iki kat ıslak kâğıt havlu koyunuz ve kapağını kapatınız. Bu sayede makinenizin içerisindeki kalıntılar kurumayacak, hatta kuruyan varsa kâğıt havlunun buharıyla nemlenecektir. Daha sonra kuru bir kâğıt havluyla silip kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Eğer makinenizin plakaları yağlı ve çok kirli ise makine soğumadan plakaları çıkarıp sıcak su akan çeşmede bulaşık deterjanı ile yıkayınız.  Yıkarken süngerin çok sert kısımlarıyla ovmamaya dikkat ediniz.  Makinenizin plakaları çizilebilir.

Tost Makinesi Fiyatları


Tost makinesi denilince birçok büyük markaya yöneliriz.  Bilinen markaları tercih etmek, garanti kapsamı ve sonrasındaki arıza onarımı içinde bizi mağdur olmaktan kurtarır. Servis ağının yaygın olduğu, kesin ve hızlı çözüm garantisi veren markaları seçmemiz bizim için daha kolay olacaktır. Tost makinelerinin fiyatları pişirici plakaların malzemelerine, ürünün watt ına, büyüklüğüne ve ızgara yapma özelliğine göre farklılık göstermektedir. İhtiyacınıza uygun olan tost makinenizi sayfamızın sol tarafında bulunan filtreleme ekranından seçebilirsiniz, uzman call center ekibimizden de destek alabilirsiniz. Mağazalarımızda da ürünleri inceleyebilir ve avantajlı taksit imkânlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor