Tunçmatik UPS Güç KaynaklarıMakelsan UPS Güç Kaynaklarıpowercom
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Ups güç kaynakları en ucuz fiyatları taksitli ups markaları modelleri

172 adet ürün listelendi.
172 adet ürün listelendi.
UPS yani kesintisiz güç kaynaklarının kullanım amacı: üzerine bağlı bulunan elektrikli cihazların şebeke elektriğinin kesilmesi sonucunda doğabilecek arızalara karşı koruma ve elektriği kesmeden çalışmasının devamını sağlayan cihazlardır. Bu şekilde elektrikli cihazları UPS güç kaynağının kapasitesine ve bağlı bulunan elektrikli cihazların tükettiği elektriğe göre bir süre daha çalıştırmaya devam eder. Böylece bağlı olduğu cihazları hem ani elektrik kesilmelerine karşı korur, hem de çalışmakta olan cihazlardaki bilgi kaybını önleyerek bir süre daha çalışmasını sağlar. Kesintisiz güç kaynakları şarj ünitesi, inverter ünitesi, akü, static by-pass ve rs-232 yada usb haberleşme birimi gibi parçalardan oluşmaktadır.

UPS'lerin kullanım alanları:
bilgisayarlar, bilgisayar destekli üretim yapan makineler, otomasyon sistemleri, hastahaneler, tıbbi elektronik cihazlar, asansörler, elektrikli kapılar, haberleşme sistemleri ve yayınları, yazıcılar ve tüm baskı makineleri, acil durum sistemleri, elektronik teraziler, ısıtma ve soğutma cihazları. Kısacası UPS cihazları hem evde hem ofiste hem de sanayide kullanılmakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Markasına ve özelliklerine göre değişen UPS güç kaynağı fiyatları genellikle gücüne göre değişmektedir.

UPS güç kaynağı alırken bağlamak istediğimiz elektronik cihazların toplam gücüne göre bir model belirlemek gerekir. Tipine göre online, regülatör ve line-interactive olmak üzere 3 farklı UPS tipi bulunmaktadır. Bunların içinde en verimli olanı online UPS lerdir. UPS güç kaynaklarında 600 VA ile 10.000 VA arasında değişen güç seçenekleri ile satılmaktadır. VA değeri yani gücü yükseldikçe kapasitesi yükselmekte ve fiyatı da artmaktadır.

Sizin için kıymetli cihazları ve içindeki bilgileri korumak istiyorsanız ve herhangi bir cihaz ile imalat yapıyor ve işlerinizin aksamasını istemiyorsanız mutlaka UPS kullanmalısınız. Sayfamızda bulunan tüm UPS modellerinde taksit seçeneği vardır. Bazı modeller stoktan aynı gün kargoya verilmektedir. Satışını yapmakta olduğumuz UPS’lerin fiyatları da oldukça avantajlıdır ve pek çok güç kaynağı indirimli satılmaktadır. Çok satılan bazı UPS markaları ise; Tunçmatik, Boost, Inform, Necron, Powercom ve Makelsan’dır.
yükleniyor
yükleniyor