Addison ANC-105A Notebook Soğutucu

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Ağırlık : 651g.
Güç : 1.2W
Rpm : 1000 ± 10% RPM
Usb Bağlantı Noktaları : 2 Adet USB Port
Voltaj : 5VDC (USB Kablo ile Kullanılan Bilgisayardan Alır.)
6 Taksit Seçeneği
Ürün Özellikleri:
Ağırlık 651g.
Güç 1.2W
RPM 1000 ± 10% RPM
USB Bağlantı Noktaları 2 Adet USB Port
Voltaj 5VDC (USB Kablo ile Kullanılan Bilgisayardan Alır.)
Açıklama
Model Kodu ANC-105A

Özellikleri:

 * 140mm lik iki adet fan ideal hava akışını sağlar ve gürültüyü en aza indirir.
 * Büyük metal penceresi ile hava akışını verimli hale getirir.
 * Eşsiz, kaymayı önleyici system.
 * 2 USB port.
 * Siyah rengi ve seffaf kaplaması ile Laptopunuz için idealdir.
 * 15.4” laptoplar için idealdir.


Boyutları :  350X273X55mm
Fan boyutları :  140X140X15mm
NetAğırlığı :  651g
Kaplama Tipi :  Hydro Bearing
Gerilimi :5VDC
Çalışma Gerilimi : 4.5-5VDC 
Başlangıç Gerilimi :4VDC
Akımı :  0.24±10%A
Giriş gücü :  1.2W
Fan Hızı :  1000±10%RPM 
Azami Hava Akışı :94.7CFM
Gürültü : 25.1dB(A)


Addison ANC-105A Notebook Soğutucu
Notebook soğutma standı sadece bilgisayarınızın doğru bir şekilde, zarar görmeden çalışması için değil kullanıcının sağlığı için de önemli.Addison ANC-105A dizüstü soğutma standı sınıfının en iyi soğutma özelliğiyle dizüstü bilgisayarınız için sıra dışı bir performans sağlıyor. Maksimum oranda soğutma, kullanım kolaylığı, konfor, ergonomik tasarım ve az güç tüketimi ile dizüstü bilgisayarınızı en iyi performansta ve rahatça kullanın!


Addison ANC-105A Notebook Soğutucu
Addison ANC-105A
Notebook soğutucu fan hız kontrolü ve açma-kapama düğmesi ile çeşitli çalışma ortamları için bilgisayarınıza uygun davranışı seçmenizi sağlıyor.Neredeyse tamamen sessiz fan; en az gürültü, delikli altlık ve mükemmel hava akışı ile dizüstü bilgisayarınızın etrafında maksimum soğutma.


Addison ANC-105A Notebook Soğutucu
Hydro bearing kaplama yüzey, yan delikler gibi ısınmayı geciktirici ek özellikler sayesinde gücünü USB'den alan fan tasarımı, dizüstü bilgisayarınızın pilini tüketmeden bilgisayarınızın ısısını düşürerek maximum performansa ulaştırır.


Addison ANC-105A Notebook Soğutucu
Uzun süreli bilgisayar kullanımlarında doğru oturma biçimi ve özellikle el/bileklerin doğru pozisyonda olması, eklemlerde uzun vadede çıkabilecek sorunları engelliyor.Masanızda sağlığınız için doğru oturuş pozisyonunuzu aldığınızda Addison ANC-105A soğutma standınızı pozisyonunuza göre kullanabilir veya ısınmayı engelleyen standınız sayesinde bilgisayarınızı kucağınızda, yatağınızda veya herhangi bir yerde rahatça kullanabilirsiniz.


Addison ANC-105A Notebook Soğutucu
Addison ANC-105A
soğutma standı 15.4 inçe kadar netbook, ultrabook ve notebooklarınız ile uyumlu çalışabilir.Kaymayı önleyen alt tasarım maksimum sağlamlık sunar.


Addison ANC-105A Notebook Soğutucu
Metal plastiğe göre daha geç ısınacağı için üst yüzeyi metal olan bir Notebook Soğutucu diğerlerine göre bir adım öndedir.Addison ANC-105A soğutma standı Büyük metal penceresi ve hydro bearing kaplaması ile hava akışını verimli hale getirir.

Addison ANC-105A Notebook Soğutucu

Addison ANC-105A Notebook Soğutucu yorumları

Addison ANC-105A Notebook Soğutucu
Çok İyi (171)
90%
İyi (6)
3%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
2%
Kötü (2)
1%
Çok Kötü (7)
4%

4.8

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor