İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Apple ipad tablet pc fiyatı en ucuz ipad tablet modelleri apple tablet

iPad, ekranından işlemci gücüne ve hareket sensörlerine her yönüyle, artırılmış gerçeklik uygulamalarını hiç olmadığı kadar büyüleyici hale getirecek şekilde tasarlandı. Artırılmış gerçeklik uygulamaları, yapabileceklerinizin sınırlarını radikal bir şekilde değiştiriyor. Sınıfta yepyeni şeyler öğrenin. Günlük işlerinizi halledin. Kendinizi eğlenceye ve oyunlara verin.

29 adet ürün listelendi.
29 adet ürün listelendi.

Apple iPad Tablet PC

Tüm dünyada fenomen haline gelen Apple iPad tablet kullanımı ülkemizde de pek çok kişinin gözde markası haline geldi. Zaten hızlı bir yükselişe geçen tablet pazarında pek çok marka kıyasıya yarışa girmiş durumdalar. Pek çok kişinin tercih nedeni haline gelen tabletler taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı bakımından tercih nedeni haline gelmiştir. İhtiyaca yönelik tasarımlar ve teknoloji üreten Apple her yıl yeni iPad modelleri kullanıcılarına sunmaktadır. Tüm dünyada en çok tercih edilen tablet markalarından biri olan Apple iPad her yeni modelinde teknolojisini geliştirmektedir.

Apple iPad Özellikleri


Kullanıcılarının ihtiyacına uygun modeller üreten Apple neredeyse her yıl yeni modeller üretmektedir. Özellikle yazılımı ve hafifliğiyle üne çıkan iPad modelleri ince ve şık bir dizayna sahiptirler. 16GB, 64GB ve 128GB sabit disk opsiyonları barındıran iPad modellerinde aynı zamanda Wi-Fi ve 3G teknolojileri de pek çok modelinde bulunmaktadır. Gelişen teknolojiye paralel 4G teknolojisini destekleyen pek çok iPad modelinde retina ekran teknolojisi bulunmaktadır. Kullanılan malzeme kalitesinden ekran boyutuna ve ekran kalitesine kadar pek çok özelliği ile rakiplerine göre farkını ortaya koymaktadır.

iPad tabletler kendi içinde iPad Air, iPad Pro, iPad Mini gibi serilere ayrılmıştır. iPad Pro biraz daha performans beklentisi içinde olan kullanıcılar için daha uygundur. iPad Mini ise daha portatif olduğundan diğer serilere göre daha hafif bir tablettir. Yine kullanıcının tarzına uygun gümüş, uzay gri, altın, beyaz, siyah gibi renklerde üretilmektedir. iPad lerde kullanılan yazılım iOS’tur. Zaman zaman yeni sürümleri çıkmakta ve bu güncellemeler ile yeni özellikler gelmektedir. Tabletinize App Store ‘dan indireceğiniz birbirinden eğlenceli uygulamalar ile seyahatleriniz sıkıcı olmaktan çıkacak. Apple’ın üzerinde çok durduğu bir diğer konu ise güvenliktir. Kullandığı yazılım sayesinde kolay kolay donma kilitlenme gibi sinir bozucu durumlarla karşılaşmazsınız. Uygulamalar arası geçişler son derece hızlıdır. Bu özellikleri de tercih sebepleri arasında sayabiliriz.

Apple iPad Fiyatı

Pek çok markada teknik özelliklerdir fiyatı belirleyen. Ama Apple iPad tabletlerde fiyatı belirleyen en önemli unsur imajdır. iPad kullanımının prestij hale geldiği günümüzde herkesin bir iPad tablet rüyası vardır. Tabii olarak bir iPad ın fiyatını belirleyen özellikler, sabit disk kapasitesi, ram, işlemci, ekran büyüklüğü, 4G uyumu gibi teknik detaylardır. iPad tabletinizi wireless kullanmanızın pek mümkün olmadığı ortamlarda da kullanacaksanız 3G lli yada 4G li bir iPad modeli seçmenizde fayda var. Sayfamızda satılmakta olan tüm Apple iPad modellerinde taksit imkanı bulunmaktadır. Pek çok model aynı gün kargoya verilmektedir.
yükleniyor
yükleniyor