Ürün Filtresi

Apple iphone cep telefonu modelleri ve en ucuz fiyatları

63 adet ürün listelendi.
63 adet ürün listelendi.

Apple iPhone Cep Telefonu Modelleri ve iPhone Fiyatları

Apple tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren dünyanın en önde gelen firmalarından birisidir. Apple’ın Merkezi California’da olup mac olarak bilinen kişisel bilgisayarlar, iOS işletim sistemi, iPod müzik çalar, iPad tablet pc, iPhone cep telefonu ve Apple Watch akıllı saat gibi kendine özgü elektronik ürünler üretmekte ve geliştirmektedir. Apple 1976 yılında kurulmuştur. 2007 yılından bu yana da  iPhone cep telefonu üretmektedir. iPhone cep telefonu serisinin en son ürünleri, iPhone Xs, iPhone Xs Plus ve iPhone 9 modelleridir. Apple, dünyada cep telefonu piyasasının en büyük iki markasından birisidir. Diğeri Samsung’dur. Geliştirmiş olduğu yazılımlar arasında OS X, iOS işletim sistemi, iTunes medya tarayıcısı, Safari internet tarayıcısı, iLife ve iWork yer almaktadır. Son yıllarda dünyanın en değerli şirketleri sıralamasında ilk sırada çıkmaktadır.  

iPhone 
cep telefonlarında iOS işletim sistemi kullanılmaktadır. Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı son derece güvenli bir yazılımdır. IOS işletim sistemi sürekli versiyon güncelleyerek en son iOS 11 olarak çıkmıştır. iPhone için uygulamalarınızı App Store dan kolayca indirebilirsiniz. Rakiplerine göre çok farklı bir pazarlama stratejisi vardır. İnsanlara farklı olduklarını hissettir. O döneme kadar üretilen tüm siyah kulaklıklara karşı iPod lar için ürettiği beyaz kulaklık ile aykırı olduğunu ispatlamış, o dönemki krizden kurtulmuştur. 

Akıllı cep telefonları arasında en çok tercih edilen markaların başında gelen Apple iPhone her ne kadar kapalı bir yazılım kullansa da ikinci sıradaki yerini korumaktadır. Çok fazla model çeşidi olmasa da toplum içinde en prestijli cep telefonu markalarının başında gelmektedir. Her geçen gün yeni teknolojilerle karşımıza çıkan iPhone son modelleri de oldukça beğenilmiş ve satılmıştır. 4.5G desteği olan iPhone modellerini sayfamızda inceleyebilirsiniz. İstanbul Bilişim olarak en uygun Apple iPhone fiyatlarını başka yerde bulamayacağınız avantajlar ile alabilirsiniz. iPhone cep telefonlarının pek çok modeli aynı gün kargoya verilmektedir. Uygun fiyat ve ödeme avantajları ile iPhone modellerini alabilirsiniz.
yükleniyor