Ürün Filtresi
Seçili Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"apple iphone fiyatları" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: apple iphone fiyatları

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Apple Iphone Telefonları

Telefon sektörünün öncü firmalarından biri olan Apple çıkarmış olduğu telefonlar ile dünya çapında kullanıcılara ulaşmıştır. Bununla birlikte çıkarmış olduğu ürünler her geçen gün yeni nesil teknoloji üretimleridir. Birbirinden farklı telefon modelleri ile her bütçeye ve her kesime hitap etmeyi başaran Apple firması büyük bir kitle oluşturmuştur. Apple Iphone fiyatları genel olarak standarttır. Fakat ülkeler arası kurlar ve ülkelerin belirlemiş olduğu vergiler bu akıllı telefonların fiyatlarını değiştirmektedir. Telefon piyasası kadar bilgisayar sektöründe olan firmanın binlerce ürünü bulunmaktadır. Apple TV+ hizmeti ile kullanıcılarına online televizyon izleme sunuyor. Öte yandan giyebilir teknolojide de kendini geliştiren firma kol saatleri ve kablosuz kulaklıklar ile ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Apple, teknoloji ve bilim alanında ilerleyen firmalar arasında yer alırken firma ile ilgili çıkan haberleri, telefonları, bilgisayarları ve buna benzer haberleri İstanbul bilişim sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca sitenin online alışveriş sayfasından istediğiniz Iphone modelini bulabilir ve karşılaştırma yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

Apple Iphone Fiyatları Neden Yüksek

Bilindiği üzere akıllı telefon sektöründe lider firmalar arasında Apple’de yer almaktadır. Fakat firmanın çıkarmış olduğu akıllı telefonlar piyasada olan telefonlardan biraz daha pahalıdır. Bunun nedenini ise bu yazımıza sizlere anlatacağız siz değerli okuyucularımıza. Öncelikle Apple firması çıkartmış olduğu ürünleri tamamen kendi bünyesinde çıkartmaktadır. Yazılım ve donanım hepsi Apple firmasının özel olarak tasarlandığını söyleyebiliriz. Kullanılan teknoloji ise bir o kadar yüksek olduğu için Apple Iphone fiyatları yüksek oluyor. Sadece kendi bünyesindeki ile çıkarttığı için ve marka olduğundan dolayı fiyatları piyasaya göre yüksektir. Fakat bunun asıl nedenine bakmak gerekir, neden fiyatlar bu kadar yüksek. Örneğin Amerika’da 64 GB’lık Iphone XR Max fiyatı 700 dolar iken Türkiye’de 7000 TL üzerinde satışı yapılmaktadır. Bunun nedeni Apple’nin vermiş olduğu vergi ve kur farkından dolayı fiyatların yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatları etkileyen diğer unsurda talebin olması şayet çok talep olursa fiyatlarda o kadar yüksek olur. Birçok modeli olan firmanın fiyat konusunda yeni bir politika belirlemesi ve daha çok kullanıcıya ulaşması için stratejiler yapması lazımdır.

Iphone Telefonlar

Apple firmasının çıkarmış olduğu Iphone 5, Iphone 5S, Iphone 6, Iphone 6S, 7, 7S ve bunlara ek olarak Plus telefonlar piyasada çok rağbet gören ürünler olarak çıkmıştır. Daha sonra ürettikleri telefon modelleri ise piyasa üzerinde ve pahalı telefonlar kategorisinde yer almıştır. Apple Iphone fiyatları ilk başlarda normal olurken daha sonraki üretimler ile birlikte fiyatları da artmış bulunmakta. Dünya çapında kullanıcıları gittikçe artan firmanın fiyatlar konusunda yeni bir cihaz çıkaracağı söylentileri sızdırıldı. Şayet fiyatlarında düşüşe geçmesi firma açısında olumlu bir hareket olacaktır. Çünkü her kesime hitap etmek isteyen Apple bunu amaçlayarak kullanıcı kitlesini artırma yönünde çalışmalar yapmaktadır.

 

 

 

yükleniyor
yükleniyor