Apple Macbook Air MREA2TU/A Notebook (MREA2D/A)

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
İşlemci Hizi : Intel Core i5 2467M - 1.6 GHz (Turbo Boost Teknolojisi ile Max 2.3 GHz) 3 MB Önbellek
Ram : 8 GB DDR4 2133 MHz.
Harddisk Kapasitesi : 128 GB SSD
İşletim Sistemi : Mac OS X
Ekran Karti : Intel HD Graphics 617
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Kullanım Şekli Mobil
Klavye Q Klavye
Thunderbolt Port 2
Touchpad Çok Fonksiyonlu Touch Pad
İŞLEMCİ TÜRÜ Intel Core i5
İŞLEMCİ HIZI Intel Core i5 2467M - 1.6 GHz (Turbo Boost Teknolojisi ile Max 2.3 GHz) 3 MB Önbellek
RAM 8 GB DDR4 2133 MHz.
HARDDİSK KAPASİTESİ 128 GB SSD
İŞLETİM SİSTEMİ Mac OS X
EKRAN KARTI Intel HD Graphics 617
EKRAN BOYUTU 13.3" HD LED ekran
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 2560 x 1600
SES ÇIKIŞI Stereo
Güç 30W
RENK Gümüş
BATARYA
BATARYA SÜRESİ 12 Saat (Kullanım şartlarına bağlı maksimum süre)
WEBCAM
WEBCAM 720p HD Web Kamerası
NETWORK
WIRELESS LAN 802.11ac
BLUETOOTH Bluetooth 4.2
ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK
AĞIRLIK 1.25 kg
ARAYÜZLER
KULAKLIK ÇIKIŞI 3.5 mm standart
GARANTİ
GARANTİ SÜRESİ 2 Yıl
Açıklama
Model Kodu MREA2TU/A
MacBook Air - MREA2TU/A


Yapılması gereken iş her ne olursa olsun, Intel UHD Graphics 617 grafik teknolojisine sahip beşinci nesil Intel Core i5 işlemciler üstesinden gelir. Fotoğraf düzenlemeden internette gezinmeye kadar her şey, olağanüstü bir hızda gerçekleşir. Ve tüm bu güç, sadece 1,25 kg hafifliğinde ve 15,6 mm inceliğindeki unibody tasarımın içindedir.Sekizinci nesil Intel Core işlemciler. Performans, sağlamlıkla buluştu.


MacBook Air, gücünü sekizinci nesil Intel Core i5 işlemcilerden alır. Bu ultra etkili mimari, daha az enerji tüketirken yüksek performans sağlamaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece her istediğinizi her zamankinden daha uzun süre boyunca yapmaya devam edebilirsiniz. Üstelik, Intel UHD Graphics 617 işlemci, özellikle oyunlarda ve grafiklerin yoğun olarak kullanıldığı diğer görevlerde farkını hissedeceğiniz gelişmiş bir performans da sunar.12 saate kadar pil ömrü. Siz paydos demeden o da demez.


MacBook Air, 12 saate kadar dayanan olağanüstü pil ömrüne sahip. Böylece, sabah kahvenizden akşam eve dönüş yoluna dek prize ihtiyaç duymadan çalışabilirsiniz. Dinlenip rahatlamak istediğiniz zaman da iTunes’dan 12 saate kadar film izleyebilirsiniz. 30 güne kadar bekleme süresiyle bilgisayarınızdan haftalarca uzak kalabilir ve dilediğinizde tam kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. MacBook Air’deki kompakt flash depolama sayesinde, büyük bir pil için oldukça geniş bir yer bulunur. Enerji açısından verimli beşinci nesil Intel Core mimarisiyle birlikte çalışan bu pil, son derece etkileyici bir performans gösterir. MacBook Air tek bir şarjla 12 saate kadar pil ömrü sunar. Böylece gün boyunca internette gezinmek veya iTunes’dan film izlemek için yeterli gücünüz olur. Üstelik, 3 saatten fazla uyku modunda tutarsanız MacBook Air’iniz pil ömrünü 30 güne kadar koruyabildiği bekleme moduna girer.
Apple Macbook Air MREA2TU/A Notebook (MREA2D/A)
802.11ac Wi-Fi desteği. Kablosuz bağlantının gelecek nesli.MacBook Air, en yeni 802.11ac teknolojisiyle Wi‑Fi hızlarını en üst seviyeye çıkarır. AirPort Extreme ve AirPort Time Capsule gibi bir 802.11ac baz istasyonuna bağlandığınızda, önceki nesil Wi-Fi teknolojisine göre 3 kata kadar daha hızlı kablosuz performans elde edersiniz. 802.11ac aynı zamanda daha geniş bir kapsama alanı sağladığı için, her zamankinden daha serbest şekilde çalışabilirsiniz. AirPort Extreme ve AirPort Time Capsule gibi bir 802.11ac baz istasyonuna bağlandığında, wireless performansı 802.11n Wi-Fi teknolojisine göre 3 kata kadar daha hızlıdır.2 Üstelik, Wi-Fi kapsama alanınız da genişler. Bluetooth teknolojisiyle, MacBook Air’i hoparlör ve kulaklık gibi Bluetooth özellikli aygıtlara bağlayabilirsiniz. Böylece kablolardan tamamen bağımsız olursunuz, ama kesinlikle bağlantıda kalırsınız.Hızlı ssd depolama. Hazır. Başla. Bitti.


MacBook Air’deki flash depolama, bir dizüstü bilgisayardaki 5400 rpm sabit sürücüden 17 kata kadar daha hızlıdır. Böylece yaptığınız ne olursa olsun, anında gerçekleşir. Üstelik MacBook Air, ssd depolama ve sekizinci nesil Intel Core işlemciler sayesinde çok daha hızlı uyanır. MacBook Air’in bu kadar hızlı olmasının nedenlerinden biri de tamamen ssd depolama mantığıyla tasarlanmış olmasıdır. Bu özellik, MacBook Air’in sıradan dizüstü bilgisayarlardan çok daha hafif ve kolay taşınabilir olmasının yanı sıra verilere daha hızlı erişmesini de sağlar. 1.5 TB’a kadar kapasite seçenekleriyle3 gelen bu PCIe tabanlı ssd depolama, dizüstü bilgisayarlardaki klasik 5400 rpm sabit sürücülerden 17 kata kadar daha hızlıdır.4 Böylece MacBook Air, açılır açılmaz aksiyona hazırdır. Bekleme modunda bir ay kaldıktan sonra bile ekran anında hayata döner.


Thunderbolt 3 Güçlü bağlantılar kurun.


Bir önceki nesilden iki kat daha hızlı olan Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla, MacBook Air’iniz birçok aygıta ve ekrana bağlanabilir. Dahası da var; MacBook Air aynı zamanda iki USB-C 2 bağlantı noktasına da sahip olduğundan, en yeni USB-C  aygıtlarınızı bağlayabilirsiniz. MacBook Air yalnızca birkaç bağlantıyla, ultra taşınabilir bir bilgisayardan eksiksiz bir iş istasyonuna dönüşebilir.
Apple Macbook Air MREA2TU/A Notebook (MREA2D/A)

Retina ekran. Milyonlarca piksel. Milimetrelerce incelik.HD ekranlara göre dört kat daha fazla pikselle sonuçlar olağanüstü. Görüntüler yepyeni bir detay ve gerçekçilik düzeyinde. Ve metinler o kadar net ki, belgeler, mail’ler ve web sayfaları sanki kağıt üzerindeymiş gibi görünüyor. Bir önceki nesle göre yüzde 48 daha fazla renk sayesinde, ekrandaki her şey zengin ayrıntılara ve capcanlı renklere sahip. Ekran camı kasanın kenarlarına kadar uzandığı için çerçevesi şimdi yüzde 50 daha ince. Böylece ekranınızdaki içeriklere odaklanabileceksiniz. Ve gördüklerinizi çok seveceksiniz.720p FaceTime HD kamera. Net olun.


720p FaceTime HD kamera sayesinde arkadaşlarınız ve aileniz sizi daha fazla görsün. Her gülümseme dünyanın öbür ucundan bile ışıl ışıl görünür. Ve geniş ekran formatı sayesinde, kimse ekrana sıkışmadan herkes görüntüye sığabilir.Üç mikrofon. Sesinizi duyurma zamanı.


MacBook Air’deki üç mikrofon, sesinizi duyurmak için idealdir. Örneğin, bir FaceTime araması yaparken mikrofonlar dizüstü bilgisayarın arkasından gelen arka plan gürültüsünü azaltır. Dikte özelliğini kullandığınızda ise, bu akıllı mikrofonlar çevrenizdeki ses yerine sizin sesinizi algılayacak şekilde çalışır.

Apple Macbook Air MREA2TU/A Notebook (MREA2D/A)

Force Touch trackpad. macOS ile uyum içinde.Force Touch trackpad sayesinde, baskı miktarındaki küçük değişiklikler aracılığıyla Mac’inizle çok farklı biçimlerde etkileşime girebiliyorsunuz. Trackpad’de hangi noktaya tıklarsanız tıklayın aynı tepkiyi alıyor ve kusursuz bir kontrole sahip oluyorsunuz. Üstelik kıstırma ve yakınlaştırma gibi Multi‑Touch hareketleri için de daha fazla alanınız var. Parmaklarınız şimdi çok rahat edecek.


Arkadan aydınlatmalı klavye. Gördüğünüz klavye yeniden tasarlandı.MacBook Air’in kelebek tipi mekanizmayla tasarlanan yeni nesil klavyesi geleneksel makas tipi mekanizmaya göre dört kat daha stabil tuşlara sahip. Üstelik daha rahat ve kullanıcı dostu bir yazma deneyimi sunuyor. Ortam ışığı sensörlü ve her biri LED arkadan aydınlatmalı tuşlar loş ışıkta yazmanızı kolaylaştırıyor.

Güçlü uygulamalarla gelir. Çalışmaya hazırsınız. Eğlenmeye de.Her yeni Mac; Fotoğraflar, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ve Keynote uygulamalarına sahiptir. Dolayısıyla, kutusunu açtığınız andan itibaren yaratıcı ve üretken olmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, mail okumak, internette gezinmek, metin mesajı göndermek ve FaceTime aramaları yapmak için de harika uygulamalar var. Hatta, yeni uygulamalar bulmak için bile bir uygulama var.Apple Macbook Air MREA2TU/A Notebook (MREA2D/A)


iCloud. İçerikleriniz. Tüm aygıtlarınızda.


iCloud, içeriklerinizi depolar. Ve müzik, fotoğraflar, takvimler, kişiler, belgeler ve çok daha fazlasına, kullandığınız tüm aygıtlardan erişme imkanı sunar. iPhone’unuzla bir fotoğraf çektiğinizde veya iPad’inizle toplantı programında bir değişiklik yaptığınızda, iCloud her şeyin Mac’inizde de görüntülenmesini sağlar. Bu sistem tersine de çalışır. Mac’inizde hazırladığınız şeylerin üzerinde değişiklik yapmak isterseniz, bunu iPhone’unuzdan da yapabilirsiniz.macOS. Mac’i Mac yapan şey.


macOS, Mac’te yaptığınız her şeye güç veren işletim sistemi. macOS Mojave, Siri’yi Mac’e getiriyor. Fotoğraflarınızın keyfini çıkarmanın ve aygıtlar arasındaki muhteşem uyumu mükemmel hale getirmenin yeni yollarını da.Büyük işler için büyük güç. Hem de tüm gün.


MacBook Air’deki sekizinci nesil Intel Core işlemciler, daha fazla şey yapabilmeniz için size daha fazla zaman verir. Buna bir de diğer akıllı ve verimli özellikler eklenince, elinize inanılmaz miktarda bir güç geçmiş olur. Üstelik MacBook Air, yok denecek kadar hafiftir.Apple Macbook Air MREA2TU/A Notebook (MREA2D/A) yorumları

Apple Macbook Air MREA2TU/A Notebook (MREA2D/A)
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor