Ürün Filtresi

Arçelik LED TV

Günlük hayatımızda televizyonlar büyük bir önem taşıyor. Film izlemek, haberleri takip etmek, müzik dinlemek hatta oyun konsollarını oynamakta televizyonların büyük bir yeri ve keyfi bulunmaktadır. Arçelik LED Televizyonlar hızla gelişen teknolojileri ile bu keyfi daha ileri seviyelere taşıyor. En son teknolojilerle üretilen Arçelik LED Televizyonlar ile sadece film izlemek, dizi izlemek, müzik dinlemekten daha çok fazlasını yapabilirsiniz. Tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik A.Ş. 1955 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir.

Arçelik LED TV Özellikleri


Arçelik LED TV lerini en üst seviyeye taşıyacak donanımlarla ve teknolojilerle üretmekte, gündelik hayatımızı daha da kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Yeni kolay tv ara yüzünde, yatay menü kullanımı ile menü geçişleri olukça basit ve eğlenceli hale getirilmiştir. Son kullanılan uygulamalar ve son izlenen kanallar TV açıldığında ‘’sık kullanılanlar’’ olarak size sunuluyor ve günlük TV kullanımını kolaylaştırıyor. Futbol App özelliği sayesinde takip ettiğiniz takımların maçlarını izlerken maç hakkında detaylı istatistik, bilgi ve takımların kadroları anında Arçelik Futbol App ile ekranınızda. Canlı bir maç yayını anında farklı kanal izleseniz dahi, ilgili maçın detay gelişmeleri anlık olarak ekranınızda belirsin, sürekli takipte kalırsınız. Liveshare teknolojisi sayesinde Miracast uyumlu telefon, tablet gibi mobil cihazlarınızın ekranlarını, televizyonunuzun geniş ekranında görüntüleyebilirsiniz. Arçelik LED TV modelleri teknolojinin ulaştığı son yenilikleri sizlerle buluşturuyor. USB 3.0 sayesinde dosyalarınızı çok daha hızlı aktarabilirsiniz. HDMI 2.0 sayesinde ise ULTRA-HD çözünürlüklü dosyalarınızı tam performans ile oynatabilirsiniz. Dahili Wifi özelliği ile herhangi bir kabloya gerek kalmadan wifi üzerinden Arçelik LED TV nizi internete bağlayabilirsiniz. Dahili HD uydu alıcısı sayesinde ekstra hd uydu alıcısı maliyetinden kurtulmuş olursunuz. Active 3D  teknolojisi ile sinema keyfinizi 3D ye taşıyarak daha çok keyif almanızı sağlıyor. Usb girişleri sayesinde televizyonunuzu bir medya oynatıcıya dönüştürebilirsiniz. Videolarınızı , filmlerinizi, resimlerinizi hatta müziklerinizi Arçelik LED TV nizden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Arçelik LED TV Fiyatları

Arçelik Televizyon ürün gamında her türlü ihtiyaç ve beklentilerinize uygun televizyon bulmanız mümkündür. Arçelik LED TV Fiyatlarını etkileyen özellikler arasında ekran boyutu, çözünürlük, 3D, tasarımları, kullanmış olduğu teknolojik özellikler ve hatta ürünün rengi dahi fiyata etki etmektedir. İsteklerinizi karşılayabilecek kapasiteye sahip güzel bir televizyon almak istiyorsanız bu özellikleri barındırmasına önem vermelisiniz. Led tv ve 3D Led tv olmak üzere farklı modellerde olan, oldukça farklı özellikleri olduğu gibi ortak birçok benzerliği de olan televizyonların fiyatlarındaki değişimler ile bütçenize uygun olanı almanız kolaylaşacaktır. Farklı ekran boyutları da televizyon fiyatlarındaki en büyük değişim olmaktadır. Evinizde ya da iş yerinizde kullanabileceğiniz birbirinden güzel televizyon modelleri ile artık izlemiş olduğunuz filmlerden daha fazla keyif alacaksınız. Daha doğal ve canlı görünüm, yüksek çözünürlük , 3D, smart gibi hoş özelliklere sahip olan modellere sayfamızdan, sol tarafta bulunan filtreleme ekranından tercih edip satın alabilirisiniz. En uygun Arçelik LED Tv fiyatlarını sitemizden inceleyebilir, avantajlı taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz.
yükleniyor