Arnica Kıtır Çelik Ekmek Kızartma Makinesi

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Güç : 1260-1500 Watt
Kizartma Ayari : Zaman Ayarı, Tekrar ısıtma ve Çözme
Kapasite : 4 Dilim Kapasiteli
Garanti : 3 Yıl
Üretim Yeri : Türkiye
Ürün Özellikleri:
GÜÇ 1260-1500 Watt
KIZARTMA AYARI Zaman Ayarı, Tekrar ısıtma ve Çözme
KAPASİTE 4 Dilim Kapasiteli
GARANTİ 3 Yıl
Üretim Yeri Türkiye

Arnica Kıtır Ekmek Kızartma Makinesi 

Aynı anda dört dilim ekmek kızartma olanağı sunan Arnica Kıtır Ekmek Kızartma Makinesi, ergonomik yapısı ve kullanışlı pişirme hazneleri ile göz dolduruyor.

Ürünün ikişerli ekmek pişirme hazneleri, aynı anda farklı süre ve ısı derecelerinde ekmek kızartmaya olanak tanıyor. Bu sayede çok pişmiş, gevrek veya hafif ısıtılmış kıvamda ekmek hazırlamak mümkün oluyor.

1500 Watt güce sahip Kıtır Ekmek Kızartma Makinesi, tekrar ısıtma ve çözme özelliği sayesinde buzdolabında muhafaza ettiğiniz ekmekleri değerlendirmenize de imkan sağlıyor. Ekmekleri pişirmeyi düşündüğünüz zaman aralığı, mekanik buton üzerinden kolaylıkla ayarlanabiliyor. Çift hazneli bölmelerde isteğe bağlı olarak tek ekmek de kızartılabiliyor. Pişirme ve kızartma işlemleri için mutfağınızda mutlaka yer vermek isteyeceğiniz Arnica Kıtır Ekmek Kızartma Makinesi, hayatı kolaylaştıran elektronik mutfak aletleri arasında yer alıyor.

Fonksiyonel ve çok yönlü yapısıyla öne çıkan ürün, ekmek kızartma makineleri arasında dikkat çeken minimal ve estetik dizaynı ile de mutfağınızın dekorunu tamamlıyor. Tezgah üstünde sürekli olarak kullanılabilen model, kablo muhafaza yuvası ve yerden yüksek yapısı sayesinde, güvenli kullanım olanağı da sunuyor.

Teknik Özellikler 


• 1500watt 
• Aynı anda 4 dilim ekmek kızartma imkanı 
• Aynı anda 2 farklı ısı derecesinde kullanabilme 
• Zaman ayarı 
• Tekrar ısıtma ve çözme 
• Kablo muhafaza yuvası

Arnica Kıtır Çelik Ekmek Kızartma Makinesi yorumları

Arnica Kıtır Çelik Ekmek Kızartma Makinesi
Çok İyi (16)
55%
İyi (3)
10%
Ne İyi / Ne Kötü (5)
17%
Kötü (3)
10%
Çok Kötü (2)
7%

4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor