Arzum AR-582 Buka İyonlu Saç Düzleştirici

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Güç : 65 Watt
Güç : 65 Watt
Kablo Uzunluğu : 5 m
Renk : Siyah
Üretim Yeri : Türkiye
Ürün Özellikleri:
GÜÇ 65 Watt
Güç 65 Watt
KABLO UZUNLUĞU 5 m
RENK Siyah
Üretim Yeri Türkiye
Açıklama
Yumuşak dokulu gövde
Titanyum seramik kaplama
LCD ekran
Arzum AR-582 Buka İyonlu Saç Düzleştirici

Kalın Telli ve Uzun Saçlar İçinDaha Kısa Sürede Parlak ve Havalı Sonuçlar

Geniş plakaları sayesinde saçlarınızı daha hızlı düzleştirme imkanı sağlar. Titanyum seramik kaplamalı geniş düzleştirici plakaları ısıyı saçınızda eşit dağıtarak, hem mükemmel düzleştirme deneyimi sunar, hem de saçınıza maksimum koruma sağlar.
Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı (150°C - 230°C) ile saçınız için en uygun sıcaklığı seçebilirsiniz. 230°C profesyonel sıcaklık ayarı sayesinde saçınızı kolayca şekillendirebilir ve ideal görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz.
Sahip olduğu iyon teknolojisi saçınızın elektriklenmesini önler, daha kolay taranmasını ve parlak görünmesini sağlar.
Joystick kontrol düğmesi ve ışıklı LCD ekranı sayesinde kolaylıkla istediğiniz sıcaklık ve iyon seviyesinde cihazı kullanabilirsiniz.
Arzum AR-582 Buka İyonlu Saç Düzleştirici
Arzum AR-582 Buka İyonlu Saç Düzleştirici

Arzum AR-582 Buka İyonlu Saç Düzleştirici yorumları

Arzum AR-582 Buka İyonlu Saç Düzleştirici
Çok İyi (28)
54%
İyi (6)
12%
Ne İyi / Ne Kötü (7)
13%
Kötü (8)
15%
Çok Kötü (3)
6%

3.9

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor