İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Arzum ızgara ve tost makine modelleri en ucuz fiyatları

Arzum tost Makinesi ve ızgara modelleri en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de.

19 adet ürün listelendi.
19 adet ürün listelendi.
  • 1

Arzum Tost Makinesi Özellikleri

Mutfak gereçleri denince herhalde aklımıza ilk gelen tost makineleridir. Hızlı ve pratik lezzetli yiyecekler hazırlamak ve yemek için tost makineleri günlük yaşantımızın olmazsa olmazlarıdır. Tost makineleri sadece tost yapmak için değil aynı zamanda ızgara özelliği sayesinde ızgara olarak da kullanılmaktadır. Arzum, yenilikçilik ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle tüm paydaşlarının memnuniyetini arttırmayı, hep daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Arzum tost makineleri ile her zaman müthiş lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Arzum tost makinelerinin değiştirilebilir plakaları sayesinde en sevdiğimiz tatlıların başında olan waffle hazırlayabilirsiniz. Yanmaz ve yapışmaz kaplamalı pişirme plakası ile artık tost makinesinde yaptığınız yiyecekleri hem korumuş olacaksınız hem de yapışmadığı için sizi büyük bir zahmetten kurtarmış olacaktır. Aynı zamanda bu yanmaz ve yapışmaz kaplamalı pişirme plakalarını bulaşık makinenizde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Döküm ısıtıcı plakalar Arzum tost makinenizin ısı değerini daha uzun süre tutarlar. Isı ayar düğmesi sayesinde istenilen sıcaklıkta lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Izgara özellikli Arzum tost makineleri ise tost makinelerine bakış açınızı tamamen değiştirecek. Birçok pişirme aracını bünyesinde toplayan Arzum tost makinesi sayesinde hem bir çok araçtan kurtulmuş, hem de zamandan tasarruf yapmış olacaksınız. Çift taraflı, çıkarılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir, yapışmaz ısıtıcı plakalar Arzum tost makinelerini bir adım daha önde tutmaktadır. İnox kaplamalı modeller tost makinenizin ankastre setinizle uyum içinde olmasını sağlar. Kalabalık aileler için aynı anda 6 kişilik tost yapabilen modeller ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Arzum, misyonu olarak belirlediği “en değerli elektrikli ev aletleri markası olma” kapsamında küçük farklarla büyük rahatlık yaratmakta ve yaşatmaktadır. Yenilikçi, tutkulu, samimi ve ‘özenli yaklaşımıyla kurulduğu günden beri müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunmaktadır. Arzum tost makinelerine güvenmekte ve 3 yıl garanti ile satılmaktadır.

Arzum Tost Makinesi Fiyatları


Arzum, tüm müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla, şirket içi uygulamalarını izlenebilir ve ölçülebilir bir şekilde planlamaktadır. Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek, kalite felsefesini benimsemek ve hissettirmek, kalite yaklaşımının en önemli yapıtaşlarındandır. Arzum buradan yola çıkarak üretmiş olduğu her ürünü en son teknoloji ve en kaliteli malzemelerden üretmekte ve ürünlerine 2 yıl yerine 3 yıl garanti vermektedir. Arzum tost makinelerinin fiyatları pişirici plakaların malzemelerine, ürünün watt ına, büyüklüğüne ve ızgara yapma özelliğine göre farklılık göstermektedir. İhtiyacınıza uygun olan tost makinenizi sayfamızın sol tarafında bulunan filtreleme ekranından seçebilirsiniz, uzman call center ekibimizden de destek alabilirsiniz. Mağazalarımızda da ürünleri inceleyebilir ve avantajlı taksit imkânlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor