Asus CERBERUS-GTX1050TI-A4G 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Bellek Tipi : GDDR5
Bit Değeri : 128 Bit
Çikişlar : DVI, HDMI, DP
Çözünürlük : Max. 7680*4320
Display Port : Var
Ürün Özellikleri:
BELLEK TİPİ GDDR5
BİT DEĞERİ 128 Bit
ÇIKIŞLAR DVI, HDMI, DP
ÇÖZÜNÜRLÜK Max. 7680*4320
Display Port Var
DVI 1
GARANTİ 3 yıl
GRAFİK BELLEK 4GB
GRAFİK İŞLEMCİSİ NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
HDCP Var
HDMI Var
SLOT TİPİ PCI Express 3.0 x 16
Açıklama
Model Kodu CERBERUS-GTX1050TI-A4G
Üretici Kodu CERBERUS-GTX1050TI-A4G
OC Mode - GPU Boost Clock : 1442 MHz , GPU Base Clock : 1328 MHz Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1417 MHz , GPU Base Clock : 1303 MHz
ASUS Cerberus GeForce® GTX 1050 Ti Advanced Edition 4GB GDDR5 – gelişmiş güvenilirlik ve performans için sıkı testlere tabi tutuldu.

 • League of Legends, Overwatch ve PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi en yeni liste başı oyunlarla geniş olarak test edildi.
 • Güçlü bir metal arka plaka, devre kartını güçlendirerek, Cerberus’un güçlü koruyucu rolünü gösteren bir simgeyle sunar
 • Çift fan tasarımı, 2 kat daha iyi hava akışı sunar.
 • IP5X sertifikalı fanlar, daha uzun fan ömrü için toza dayanıklıdır.
 • Ekstra güç kaynağına gerek duymadan, tak ve çalıştır.
 • Super Alloy Power II ile endüstrinin tek Auto-Extreme Teknolojisi, yüksek kalite ve üstün güvenilirlik sağlar.
 • GPU Tweak II ile performansı artırın, WTFast ile gecikmeyi engelleyin, XSplit Gamecaster ile gerçek zamanlı yayın yapın.
  Durmak Bilmeyen Oyun Aksiyonu İçin Üretildi ASUS Cerberus GeForce® GTX 1050 Ti, durmak bilmeyen oyun aksiyonu için gelişmiş güvenilirlikle üretilmiş, yüksek performanslı grafik kartıdır. Kartı en yeni oyunlarla maksimuma kadar test ediyor, geniş güvenilirlik denemelerine sokuyor, endüstri standartlarından 15 kat daha uzun ağır yüklü testlere tabi tutuyoruz. Güçlü ve Sağlam Cerberus GeForce® GTX 1050 Ti, kartın arkasında yer alan hassas parçaları korunmak ve devre kartına dayanıklılık katmak için güçlü bir metal arka plaka ile üretilmiştir. Bu sağlam arka plaka, kışkırtıcı kırmızı çizgilerle donatılmıştır – Cerberus'un güçlü bir koruyucu olduğunun simgeleriyle. Daha Uzun Oynayın – Garantili Şekilde! Uzun performans ve stres testlerimiz, en yeni liste başı oyunlarla başlar – League of Legends, Overwatch ve PlayerUnknown's Battlegrounds. Aynı zamanda içinde 144 saatlik bir disksiz sistem testi, endüstri standartlarından 15 kat daha uzun, ağır yükte 3DMark testi gibi güvenilirlik denemeleri de yapmaktayız.

  Asus CERBERUS-GTX1050TI-A4G 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı Çift Fan Soğutması 2 kat daha iyi hava akışı. İkiz optimize fanlar, mühendisler tarafından özenle seçilmiştir ve 2 kat daha iyi hava akış performansını, daha sakin bir oyun ve işlem ortamı için gelişmiş soğutma ile birleştirir. IP5X Sertifikalı Toza Dayanıklılık Daha Uzun Fan Ömrü Cerberus GeForce® GTX 1050 Ti‘ın fanları, Uluslararası Koruma İşareti (IP kodu) ile IP5X toza dayanıklılığıyla gelişmiş güvenilirlik ve daha uzun ömür için sertifikalandırılmıştır. Bu sıkı sertifikalama işlemi, zorlu koşullar altında bile en iyi fan performansını garantiler. Auto-Extreme Teknolojisi Endüstrinin İlk %100 Otomasyonlu Üretim İşlemi Tüm ASUS grafik kartları artık, yüksek kaliteli materyallerle endüstrideki ilk %100 otomasyonlu üretim işlemini birleştirerek yeni bir kalite standartı sunan Auto-Extreme teknolojisi ile üretilmektedir. Auto-Extreme teknolojisi, grafik kartı kalitesinin sabit olmasını sağlarken, gelişmiş performans ve uzun ömür sunar. Bu yenilikçi üretim işlemi, aynı zamanda çevre dostudur da. Zararlı kimyasalları ortadan kaldırır ve güç tüketimini %50 oranında düşürür.

  3+1 Faz Super Alloy Power II ASUS mühendisleri, grafik kartı tasarımımıza genel güvenilirliği güçlendirmek için yüksek kaliteli malzemeler eklediler. Super Alloy Power II malzemeler, verimliliği büyük oranda artırır, güç kaybını azaltır, tam yük altında 2 kat daha az parça sesi sağlar ve önceki tasarımlardan ortalama %50 daha düşük termal seviyeler sağlar. Gaming Booster ile GPU Tweak II Sezgisel Performans Ayarı Sezgisel ve tamamen yeni bir ara yüzle yeniden tasarlanan GPU Tweak II, uzman hız aşırtmacılar için gelişmiş seçenekleri korurken, hız aşırtmayı daha kolay ve daha görsel bir hale sokuyor. Tek tıkla yeni Gaming Booster işlevi, grafik performansını gereksiz işlemleri kapatıp, mevcut kaynakları otomatik olarak kullanıma sunarak maksimuma taşır. Tek tıkla performans artışı Görsel Efektleri Ayarlayın:
  PC'nizi Windows'un görsel efektlerini ayarlayarak hızlandırın.
  Sistem Hizmetleri:
  Windows hizmet ve işlemlerini elle veya otomatik şekilde yönetin.
  Bellek Birleştirme:
  Sistem belleğini herhangi bir işlem kapatmadan yeniden ayarlayın ve boşaltın.
  XSplit Gamecaster Anlık Oyun Yayını Dahili bir yıllık XSplit Gamecaster Premium lisansı* - 99$ değerinde – kullanımı kolay bir oyun içi ara yüzüyle yayın veya kayıt yapmanızı sağlar. Ara yüz aynı zamanda GPU saat hızı, sıcaklık ve VRM kullanımını gösterirken, GPU Tweak II kontrollerini de barındırır. Böylece bir oyun profili seçebilir ve tek tıkla performansı artırabilirsiniz.


  Asus CERBERUS-GTX1050TI-A4G 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı
  Oyunculara Özel Ağ: WTFast Takılma, gecikme ve kayıp paketleri engelleyin Çevrimiçi oyunlarınızda takılma, gecikme ve kayıp paketler olmadan eğlenmeniz için, 53.95$ değerinde altı aylık WTFast Premium lisansını da dahil ettik. Oyunculara Özel Ağ olan WTFast ile mümkün olan, yapay zeka ile yönetilen, oyuna öncelik veren hizmetler ve gerçek zamanlı analitikler, daha akıcı oynanış için düşük gecikme sunuyor. Kasanızda bir ASUS grafik kartı ve yanınızda WTFast ile arkada kalan siz olmayacaksınız.
  Asus CERBERUS-GTX1050TI-A4G 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı

Asus CERBERUS-GTX1050TI-A4G 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı yorumları

Asus CERBERUS-GTX1050TI-A4G 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
 • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor