Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
İşlemci Soket Tipi : Soket 1150
İşlemci Teknolojisi : Intel® Socket 1150 4.ncü Nesil için Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® İşlemci
Dahili Ekran Karti : Var
Garanti : 2 yıl
Hafiza (ram) Tipi : DDR3
Ürün Özellikleri:
DAHİLİ EKRAN KARTI Var
GARANTİ 2 yıl
HAFIZA (RAM) TİPİ DDR3
HAFIZA BUS HIZI DDR3 1600/1333/1066 MHz
MB CHİPSETİ Intel® H81
İŞLEMCİ SOKET TİPİ Soket 1150
İŞLEMCİ TEKNOLOJİSİ Intel® Socket 1150 4.ncü Nesil için Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® İşlemci
Açıklama
Model Kodu H81M-PLUS
Üretici Kodu H81M-PLUS
Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart ASUS 5X Koruma
  • Intro
  • DIGI+ VRM
  • Gelişmiş DRAM Aşırı Gerilim Koruması
  • ESD Koruma
  • Yüksek Kaliteli 5000 Saatlik Katı Kapasitörler
  • Paslanmaz Çelik Arka Giriş-Çıkış
ASUS 5X Koruma

Çok yönlü koruma, en yüksek seviyede kalite, güvenirlilik ve dayanıklılık sağlar

ASUS anakartlar bilgisayarınızı 5X Koruma ile Savunur Hassas CPU güç kontrolü sağlayan DIGI+ VRM dijital güç tasarımı, elektrostatik paraziti ortadan kaldıran standartlara göre sıkı testlerden geçen ESD birimleri ve aşırı gerilim ya da kısa devre sonucu hasar oluşmasını engellemek amacıyla DRAM yuvalarının etrafına yerleştirilen sıfırlanabilir sigortalar gibi kaliteli bileşenler kullanıyoruz. Bunlara ek olarak kullandığımız korozyona dayanıklı arka giriş-çıkış koruyucuları da ASUS'un mümkün olan en güvenilir ve en dayanıklı kartları sağladığına birer örnek olarak gösterilebilir.

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart DIGI+ 

4K Ultra HD için hazır

Geleceğin görsel deneyimini keşfedin

Büyük ilgi gören 1080p full HD'yi takip eden 4K Ultra HD geleceğin popüler standardı olacak ve HDMI ya da DisplayPort aracılığıyla yerel olarak 4096 x 2160'a kadar destekleyen entegre ekran kartı sayesinde bu yeni özelliğe hazırsınız. 1080p (1920 x 1080) çözünürlükten dört kat daha fazla piksel sunan 4K Ultra HD, görsel olarak inanılmaz bir netlik, ayrıntı ve gerçeklik sunuyor.

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart

Hassas güç kontrolü ve uzun süreli istikrar

Voltaj düzenleyici modüller (VRM'ler), en temel anakart bileşenlerden biridir. İyi bir VRM, işlemci gücünü her an değişen ihtiyaca göre sağlar. ASUS, daha hızlı algılama ve tepki ile ihtiyaca göre hassas işlemci gücü sağlayan dijital güç tasarımını kullanan ilk teknoloji şirketidir. Tam olarak ihtiyaca göre güç sağlanması sayesinde enerji israfını azalırken daha istikrarlı iletim sayesinde sistem kararlılığı da artar.

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart Gelişmiş DRAM Aşırı Gerilim Koruması

Kısa devre hasarını önleme

Sıfırlanabilir dahili sigortalar, aşırı gerilim ve kısa devre sonucu oluşan hasarı önler. Bu koruma, giriş-çıkışlardan DRAM'e kadar uzanarak sistemi ve cihaz ömrünü muhafaza eder.

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart ESD Koruma

Daha uzun bileşen ömrü sağlayan güçlü ESD koruması

Elektrostatik boşalma (ESD) aniden oluşabilir ve oluşturduğu hasar genellikle ciddiye alınmaz. ASUS ESD Koruma, elektrostatik boşalmanın gerektiği gibi topraklanmasıyla bileşenlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan aktif bir koruma devresi sunar.

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart Yüksek Kaliteli 5000 Saatlik Katı Kapasitörler

2,5 kat daha uzun ömür ile muazzam dayanıklılık

ASUS'un yüksek kaliteli katı kapasitörleri, geleneksel kapasitörlerden 2,5 kat daha uzun olan 5.000 saatlik ömre sahiptir. Tüm kapasitörler 105 santigrat derece kadar yüksek sıcaklıklara maruz bırakılarak test edilir; endüstriyel Japon standartlarına uygun olarak muazzam dayanıklılık ve gelişmiş termal kapasite sunarlar.

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart Paslanmaz Çelik Arka Giriş-Çıkış

3 kat daha dayanıklı, korozyona dirençli kaplama

ASUS anakartların güçlü ve korozyona dirençli arka giriş-çıkış panelleri, pas önleme özelliğini arttıran ince bir krom oksit tabakası ile kaplanmış paslanmaz çelikten yapılmıştır. 72 saatlik tuz serpme testlerinden geçen paslanmaz çelik ASUS arka giriş-çıkış panelleri, sıradan panellere kıyasla üç kat daha fazla kullanım ömrüne sahiptir.

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart Yeni UEFI BIOSYeni UEFI BIOS – daha dost canlısı ve daha sezgisel

Özel EZ Moduyla eklenen kullanışlı bilgiler daha da kolay hale getiriyor

ASUS'un sunduğu ünlü UEFI BIOS, fareyle kontrol edilebilen en kolay grafik BIOS olmanın yanı sıra artık, kişiselleştirilmiş kısayollar aracılığıyla favori BIOS sayfalarınıza ve sık kullanılan ayarlarınıza hızla erişmenizi sağlayan daha sezgisel işlevlere de sahip. Dahası, sonradan bakmak için BIOS içinde hızla not alabilir, ayar değişiklikleri ve modifikasyonların etkinlik günlüğünü görüntüleyebilir ve SATA portlarını yeniden adlandırabilirsiniz. EZ Modu yepyeni bir görünüme sahip ve ayrıntılı fan kontrolleri, XMP profil ayarları, SATA bilgileri ve hızlı saat ayarı gibi daha kullanıcı dostu yeteneklerle donatıldı. Tüm bu özellikler BIOS deneyiminizi mükemmelleştiriyor.


Performans Optimizasyonu

USB 3.0 Boost (UASP Desteği)
Standart USB 3.0'a kıyasla %170 daha hızlı aktarım ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi, Windows 8'de UASP (USB Ekli SCSI Protokolü)'nü destekler. USB 3.0 Boost teknolojisi sayesinde zaten yüksek hıza sahip olan USB 3.0 performansına ek olarak, USB cihazının iletim hızı %170'e kadar daha hızlı olur. ASUS yazılımı, kullanıcının ayarlamasına gerek kalmadan otomatik olarak, uyumlu USB 3.0 aygıtların hızını yükseltir. 

EZ DIY Q-Slot

PCI Express bileşenini zahmetsizce çıkarma

Q-Slot klipsine hafifçe bastırdığınızda ekran kartı kendiliğinden çıkacaktır. Büyük kanatlı klipse kolayca uzanabilirsiniz, böylece en büyük ekran kartlarını bile zorlanmadan takıp çıkarabilirsiniz.

Windows 8'e Özgü Özellikler
ASUS Boot Setting

Çoklu başlangıç seçenekleri

ASUS Windows 8 donanım optimizasyonu sayesinde ASUS Boot Setting (Önyükleme Ayarı) bilgisayarınızın başlangıç sürecini kişiselleştirirken daha fazla esneklik sağlar. Windows 8'de ve hatta önceki Windows sürümlerinde daha akıcı bir kullanım deneyimi için sistem başlatma süresini 2 saniyeye* kısaltabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı dostu arayüz aracılığıyla tek tıkla doğrudan BIOS'a girebilir ve istediğiniz sistem başlatma yöntemini hızla seçebilirsiniz: ister saniyeler içinde işletim sistemine geçin ister standart başlatmayı seçin. Seçiminiz ne olursa olsun ayarlar kaydedilir ve kalıcı olur; bilgisayarı her açtığınızda tekrar tekrar seçim yapmanız gerekmez.

Yenilikçi ASUS özelliklerine tek adımda erişim

Daha büyük monitörleri de destekleyen ASUS AI Suite 3, daha net ve çekici bir arayüz ile yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ASUS'a özel tüm özellikleri kullanımı kolay tek bir pakette toplayarak hız aşırtma, enerji tüketimi, fan hızı, voltaj ve çok daha fazlasını kontrol etmenize olanak sağlıyor. Çeşitli ve kullanımı kolay işlevsellik sunan bu hepsi bir arada uygulama ile farklı araçlar arasında gidip gelmeye gerek kalmıyor.

CPU ve Çipset Özellikleri

Intel® LGA1150 4. Nesil Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® İşlemciler için Hazır

Bu anakart, LGA1150 paketinde Intel® 4. nesil Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekler. iGPU, bellek ve PCI Express kumandaları, özel yonga setleri, 2 kanallı (4 DIMM) DDR3 bellek ve 16 PCI Express hattı ile dahili grafik çıkışına destek olmak için entegre edilmiştir. Bu, muhteşem bir grafik performansı sağlar. Intel® 4. nesil Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemciler, dünyanın en güçlü ve verimli işlemcileri arasında yer alır.

Intel® H81 Express Yonga Seti

Intel® H81 Express yonga seti, soket LGA1150 4. nesil Intel® Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekleyen tekli yonga seti tasarımına sahiptir. Noktadan noktaya seri bağlantılar sağlayarak bant genişliği ve kararlılığı arttıran gelişmiş performans sunar. USB 2.0'dan on kat daha fazla aktarım hızı sunan iki adet USB 3.0 portuna sahiptir. Intel® H81 Express yonga seti ayrıca, kullanıcıların Intel ile entegre en yeni grafik performanslarının tadını çıkarmalarına olanak sağlayan iGPU işlevlerini de destekler.

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart yorumları

Asus H81M-PLUS Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart
Çok İyi (19)
54%
İyi (7)
20%
Ne İyi / Ne Kötü (4)
11%
Kötü (1)
3%
Çok Kötü (4)
11%

4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor