İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Asus masaüstü bilgisayar fiyatı en ucuz asus desktop bilgisayarlar

Tüm ASUS bilgisayarların özünde yenilik, tasarım ve güvenilirlik vardır. Detaylı ve titiz standartlara uymalarını ve rakiplerinin standartlarından üstün olmalarını sağlamak için ASUS masaüstü bilgisayarlar birçok zorlu gürültü, titreşim, darbe ve termal şok testlerinden geçirilir.

23 adet ürün listelendi.
Tükendi
(11)
Tükendi
(1)
Tükendi
(1)
Tükendi
(1)
Tükendi
(1)
Tükendi
(1)
Tükendi
(1)
Tükendi
(1)
23 adet ürün listelendi.
  • 1

Asus Masaüstü Bilgisayarlar

Asus marka değeri olarak kaliteyi, teknolojiyi ve sağlamlığı ön plana çıkarmayı amaçlayan bu doğrultuda satış yapmaya devam eden bir kuruluştur. 2000 li yıllarda bilgisayar parçalarının en önemli bileşeni olan anakartları kendileri üreterek tüm dünyaya ihraç etmişlerdir. Dolayısıyla marka farkı gözetmeksizin ortalama olarak kullanmış olduğumuz her üç bilgisayardan birinde Asus marka anakart mevcuttur. Bu durum Asus’ un ne kadar yaygın bir şekilde teknoloji pazarına hakim olduğunu göstermektedir. Asus masaüstü bilgisayarlar zengin çeşitleri ve kaliteli tasarımları ile sizleri kendi dünyasına çağırmaktadır.

Asus Masaüstü Bilgisayar Modelleri


Asus masaüstü bilgisayar modelleri farklı standartları destekleyen ürün yelpazesi ile sizlere yeterli gelebilecek birçok alternatif sunmaktadır. Bazı modellerde güçlü bir işlemci, bol depolama alanı ve yüksek ekran kartı belleği bulunmaktadır. Bu tip ürünler profesyonel kullanıcılar için idealdir. İş ve multimedya kullanımına yatkın modeller ise daha sade konfigürasyonlara sahip olarak asus masaüstü bilgisayarlar arasında oldukça iyi bir konumdadır. Orta seviyedeki ekran kartı ve i3-i5 işlemci mimarisi ile bütün aile bireylerinin ihtiyaçlarını tek bir bilgisayarda karşılayabilirsiniz. Özellikle kendi masaüstü bilgisayarınızı toplamaktan çekiniyorsanız, bilgisayarın ömrünün sonuna kadar aynı işlemciyi kullanabilmek istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ben çok daha fazlasını istiyorum derseniz bütçenizi biraz daha yükselterek Gaming ailesinin masaüstü bilgisayarlarına bakmanız gerekmektedir. Sonuç itibariyle birbirinin benzeri masaüstü bilgisayarlar arasından sıyrılmayı başaran bir performans, tasarım ve kullanışlılık sunan asus masaüstü bilgisayar modellerini bütçesi ve kullanım alanları uygun kullanıcılara rahatlıkla tavsiye edebiliriz. Biraz da geleneksel masaüstü bilgisayarların tüm özelliklerinin şık ve kompakt bir kutuda olduğu modellerden bahsedelim. Tamamen tasarım harikası olan bu ürünler kullanacağınız her alana uyum sağlayacaktır. Standart bir masaüstü bilgisayarın sahip olduğu tüm işlevselliğin neredeyse bir harici disk kadar yer kaplayan şık ve kompakt bir kutuya sığdığını hayal edin. ASUS Vivomini ve vivopc modelleri tam da bu noktada karşınıza çıkacaktır. Asus masaüstü bilgisayarlar sağlam ve uzun ömürlü olmalarıyla piyasaya nam salmışlardır. Güçlü ve iyi soğutulan işlemcileri ile en zorlayıcı uygulamaları bile rahatça çalıştırmak yani tam bir iş bilgisayarı olarak kullanmak mümkündür. Kart yuvalarına, optik sürücüye ve bağlantı noktalarına baktığımızda ise işlem gücünden faydalanabilecek profesyoneller için tasarlandığını fark edebilirsiniz.

Asus Masaüstü Bilgisayar Fiyatları


Asus masaüstü bilgisayar fiyatları 800 ile 3200 TL arası değişmektedir. Seçecek olduğunuz teknik özellikler ve donanımlar üzerinden size uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ürünler arasında kıyaslamalar yaparak fiyat-performans açısından en avantajlı ürünü seçmek sizlerin elinde. Bilgisayarınızı seçtikten sonra monitör, klavye , mouse ve speaker gibi ihtiyaçlarınızı da web sitemizden satın alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor