Ürün Filtresi
Markalar
Seçili Kriterler
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"asus notebook karşılaştırma" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: asus notebook karşılaştırma

71 adet ürün listelendi.
71 adet ürün listelendi.

En İyi Asus Notebook

Bilgisayar çağın en gerekli araçlardan biri olarak hayatımıza girmiştir. İş yükünü hafiflettiği kadar yapılan işlerin boyutunu da değiştirmiştir. Bilgisayarlar sayesinde binlerce, tonlarca veya sayısız işlerin yapılması artık daha basit olmuştur. Notebook’lar ise çalışan ve üreten kişiler tarafından daha çok kullanılsa da bireysel olarak da kullanılmaktadır. Asus Notebook karşılaştırma yapmak isteyenlerin birçok alternatifi bulunuyor. Fakat bunlardan en kolayı internet sitelerindeki karşılaştırma uygulaması ile bunu gerçekleştirmek. Şayet seçeceğiniz iki bilgisayar arasındaki farkları detaylı bir şekilde görmek ve tercih ettiğiniz özellikleri görmek daha basit bir şekilde olacaktır. Karşılaştırma yaparken fiyatları da görebilirsiniz bu sayede bütçenize uygun ve beğendiğiniz özellikli notebook alabilirsiniz. Binlerce Asus bilgisayarı arasında tercih yapmak zor olacaktır. Seçim yapmadan önce bütçe ayarlaması yaptıktan sonra özellik ayarı yapabilirsiniz. Şayet bu şekilde araştırma yapmanız hem size faydalı olacaktır. Notebook’un en temel parçaları işlemci, ekran, depolama ve Ram’dir. Bunları dikkatlice ve iyi analiz yaparsanız seçimleriniz bir o kadar iyi olacaktır. RAM’i düşük bir bilgisayar istenilen performansı vermez iken RAM’i yüksek fakat işlemcisi zayıf olan bilgisayar da aynı şekilde düşük olacaktır. Bilgisayar alırken tek tek değil bütün olarak incelemek gerekir. Bütün donanımlar aynı şekilde yüksek olursa performansı çok güzel bir bilgisayar elde edersiniz.

Asus Notebook Fiyatları

Bilgisayar fiyatları gelişen teknoloji ve malzeme olarak geliştiği için fiyatlarının da yüksek olması normal karşılanıyor. Bir Notebook almak isteyen ile masaüstü bilgisayar almak isteyen arasında çok büyük farklar bulunmaktadır. Bilgisayarlar işletim sistemine göre de belirlenmektedir. Örneğin, i3 işlemcili bir notebook ile i5 işlemcili bir notebook arasında farklar oluşur. Bu da performans açısından da farklılıklar demektir. Almak istediğiniz bilgisayarı önce bütçenize sonra özelliklerine bakarak almanız sizin yararınızadır. Asus Notebook karşılaştırma yaparken de bu kritere göre karşılaştırma yapmanızda fayda vardır. Aynı şekilde i3 işlemcili Asus Notebook ile i5 işlemcili Asus Notebook arasında fiyat farkı var iken performans farkı da olacaktır. Online alışveriş yapanların sitelerin vermiş olduğu indirimleri kullanarak biraz daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyaları takip ederek fiyatları daha uyguna notebook alabilirsiniz.

Asus Notebook Servisleri

 

Bir bilgisayar alırken öncelikle servis ağının geniş olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Çünkü oluşabilecek herhangi bir sorun sonrası servise verdikten sonra geri dönüşü kısa olması iyi olacaktır. Asus Notebook Karşılaştırma yaparken servis ağının geniş olmasına dikkat ediniz. Geniş servis ağı ile kullanıcılarına iyi hizmet veren bir firmadır Asus. Yedek parça ve gününde servis imkânı ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ayrıca servisi arayarak servise gitmeden cihazını bırakabiliyor olmanız Asus’un müşterilerine vermiş olduğu hizmeti kaliteli yapmaktadır. Çağın ilerisinde olan ve teknolojileri ile memnuniyet sağlayan Asus, müşterilerinden tam not almıştır.

yükleniyor
yükleniyor