Bang & Olufsen BeoPlay 3i Kulakiçi Kulaklık IE Beyaz

4.4 / 5 - 34 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Kulaklık Tipi : Kulakiçi Kulaklık
Ürün Özellikleri:
Kulaklık Tipi Kulakiçi Kulaklık8 GRAMLIK BÜYÜK SES

Çok hafif ve ses kalitesi sizi şaşırtmak düzeyde. Bir teleskopik çubuğa monte edilen dinamik tam tonlu hoparlörler , bazı çevresel sesleri sağlayan açık hoparlör ilkesine göre yapılandırılmıştır. Bu şekilde, kulaklıkların saf sesinin keyfini çıkarırken dünyadan tamamen kesilmezsiniz.

 

BÜYÜK KONFOR

HAREKETLİ ERGONOMİKLER

Kulak içi kulaklıklar çok hareket ederken rahatsız hissettirebilir veya kulağınıza kalmakta sorun yaşayabilir. Kulaklık ve EarSet 3i, bireysel kulağın kıvrımlarına ve eğrilerine uyacak şekilde ayarlanabilir. Bu, koşu ya da rahatlamanıza bakılmaksızın rahat ve sıkı oturmalarını sağlar.

 

KULAKLIK AYARLANABİLİRLİĞİ

TEK BEDEN HERKESE UYAR

Konvansiyonel kulaklıklar ile sesin çoğu kulağa asla girmez. Bu tür sızıntıları durdurmak için, bireysel kulağın kıvrımlarına ve eğrilerine uyacak şekilde ayarlanabilen kulaklık geliştirdik. Hoparlör ünitesinin kendisi, en konforlu ve etkili konum bulunana kadar yukarı veya aşağı veya yana hareket ettirilebilir. 

TEMEL ÖZELLİKLER
Boyutlar
35mm x 59mm x 14mm 
1.4 x 2.3 x 0.6 inç
Ağırlık 22g 
0.78 oz
Hoparlör Elektro-dinamik hoparlör
Kulak içi tip İntrakonik kulaklık
Frekans aralığın 50 - 20.000 Hz
1.2m kablo
3 kontrol düğmeleri (hacim yukarı, aşağı hacim ve kontrol)
Mikrofonlu Electret kondansatörü

Bang & Olufsen BeoPlay 3i Kulakiçi Kulaklık IE Beyaz yorumları

Bang & Olufsen BeoPlay 3i Kulakiçi Kulaklık IE Beyaz
Çok İyi (26)
76%
İyi (1)
3%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
9%
Kötü (2)
6%
Çok Kötü (2)
6%

4.4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor