Açıklama
Model Kodu BO.1287634

Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 15 Bluetooth Hoparlör Pembe

Her yerinde güçlü ses

Beolit ​​15, nerede olursanız olun herkesin eşit derecede iyi ses çıkarmasını sağlayan True360 çok yönlü ses özelliğine ya da  Odanın herhangi bir yerinden Beolit ​​15 
koyduğunuzda aynı sesi almamıza olanak tanır. Beolit ​​15, gerçek bir güç merkezidir ve 4 aktif sürücü ve 2 pasif bas radyatör, Çift Sınıf D amplifikatörlerle ve 240 watt tepe gücü vererek güçlü bir ses almanızı sağlar.


Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 15 Bluetooth Hoparlör Pembe

Bas zenginliği, her iki tarafa yerleştirilen iki adet dört inç pasif bas radyatörle güçlendirilirken, bir amplifikatör kanalı bir beş buçuk inç uzun itmeli tam menzilli sürücü ile titreşimi önlemek için mükemmel bir dengede.

İkinci amplifikatör kanalı, üç adet 37 mm orta-tweeter'ı çalıştırıyor; iki ön köşede, dışa doğru 45 derece ve 15 derece yukarı doğru, üçüncüsü ise hoparlörün arka tarafına yerleştirildi. Sürücülerin konumlandırma ve radyasyon kalıplarının kombinasyonu ve ileri dijital sinyal işleme teknolojimizi kullanmamız benzersiz bir True360 ses deneyimi sunar.
Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 15 Bluetooth Hoparlör Pembe

Tasarım ve İşlev

Cecilie Manz, Danimarka'dan genç ve başarılı ürün ve mobilya tasarımcılarının büyük temsilcilerinden biridir. Mükemmel tasarım, 15 ila 20 yıl sürebilir. Danimarka tasarımcısı Cecilie Manz keten, sandalyeler veya elektronik olursa olsun hayatı kolaylaştıran güzel şeylerin ardındaki tarifi bulmuştur.
Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 15 Bluetooth Hoparlör Pembe

Alüminyum ızgara

Hoparlör ızgarası, eloksallanmış inci püskürtülmüş alüminyumdan yapılmış ve delikler karmaşık bir şekilde delindi - ve optimum ses dağılımına izin verecek şekilde dikkatle yerleştirildi. Eloksallama - alüminyumun çizilmesini, korozyondan korur ve renk eklemek için mükemmel bir yüzey sağlar.

Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 15 Bluetooth Hoparlör Pembe

Mola vermeden 24 saate kadar

Beolit ​​15, pil tüketimini en aza indirgemek için hem ses sinyalini izleyen hem de öngören eşsiz bir Güç yönetimi sistemine sahiptir. Bu, şarj edilebilir bir Li-ion pilin, ses seviyesi normal bir dinleme seviyesinde olduğunda 24 saate kadar çalışması demektir.

Pil tasarrufu yapmak için, Bluetooth 15 dakika boyunca etkin olmadığında Beolit ​​15 güç sağlar.

Wireless Stereo Pairing özelliği iki adet hoparlör bağlayabilirsiniz (stereo)

Yüksek ses kalitesi

Ödüllü tasarım

Taşıma askısı

24 saate kadar pil ömrü

Cihaz üzerinden ses kontrolü 

USB girişi ile cihazlarınızı şarj edebilme özelliği

Ölçüler: 23x 18,9 x 13,5 cm

Ağırlık: 2,7  kg

Bağlantı:  Bluetooth, 3.5mm

Frekans Aralığı: 55 Hz- 24KHz

Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 15 Bluetooth Hoparlör Pembe yorumları

Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 15 Bluetooth Hoparlör Pembe
Çok İyi (18)
62%
İyi (4)
14%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
7%
Kötü (3)
10%
Çok Kötü (2)
7%

4.1

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor