İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Baymak kombi modelleri ve en ucuz fiyatları

Baymak kombi modelleri en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim de.

29 adet ürün listelendi.
29 adet ürün listelendi.

Baymak Kombiler

Kombi konutunuzun veya iş yerinizin ısıtma ve sıcak su gereksinimini karşılayan fonksiyonel bir cihazdır. Kombi duvara asılabilen, ebatları küçük, hafif, az yer kaplayan, gerektiğinde kolay taşınabilen, sessiz çalışan, kullanıcıya bağımsız ısınma konforu sağlayan hayatımızı daha da kolaylaştıran bir ürün olarak farklı modelleri bulunur. Kombi kullanıcısına bireysel ısınma özgürlüğü sağlamakla beraber kullandığınız kadar ücret ödersiniz. Ayrıca sıcak su kullanım esnasında suyu konforlu ve kesintisiz kullanmanızı sağlar. Sıcak su kullanımı için ayrı bir cihaz kullanmanıza ve ücret ödemenize gerek kalmaz gerek kalmaz.

Baymak Kombi Güvenliği

Baymak, sektörün lider markası olmanın yanında gerçekleştirdiği etkin kampanyalarla da sektöre yön vermekte ve tüketiciye hizmet etmektedir. Baymak yeni nesil kombi cihazlarında  atık gazın geri tepmesine, içerisinde bulunan suyun aşırı ısınmasına, alevin sönmesine, kış aylarında donmaya ve kullanım esnasında oluşa bilecek gaz kaçağına karşı TSE standartlarının ön gördüğü her türlü önlem ve tertibat alınmıştır. Baymak kombi modellerini güvenle kullanabilirsiniz.

Baymak Kombi Modelleri

Baymak Kombi her türlü kullanıcı grubuna göre, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Her bütçeye her ihtiyaca karşılık baymak kombi bulmanız mümkündür. Günümüz teknoloji ile üretimi yapılan kombiler çalışma prensibine göre bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç çeşittir. Bacalı kombilerin atık gaz sistemlerinde fan yoktur. Cihazda oluşan Atık gaz, sıcaklıktan dolayı genleşerek yükselir ve baca vasıtasıyla atmosfere atılır. Bu nedenle bacalı kombi cihazlarının kullanılacağı ortamda standartlara uygun yapılmış bir bina bacası mutlaka bulunmalıdır. Baymak Hermetik kombilerde ise cihazda oluşan atık gazı atmosfere atmak için içerisinde fan bulunmaktadır. Atık gaz fan yardımıyla bağlı bulunduğu baca aparatı yardımıyla iç borudan atmosfere atılırken, dış borudan ise yanma sırasında kullanılan temiz hava yanma odasına çekilir.  Baymak Yoğuşmalı kombilerin en önemli özelliği baca eğimi sayesinde atık gaz içindeki su buharını yoğuşturarak ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Bu özellikte biz kombi kullanıcılarına az maliyetle çok verim almamızı sağlar.

Baymak Kombi Fiyatları

Kombi alırken fiyatından çok o ürünün yeterliliği, servis hizmeti, ürün desteği ve güvenilir bir marka olmasına önem gösterilmelidir. Baymak Kombi ürünlerinin kullanım ömrü süresince; verilen servis hizmetinin  kalitesi, sürekliliği, güvenilirliği, servis ağının yaygın olması, eğitimli servis teknisyenleri ve yedek parça garantisi ile servis hizmetleri dahilinde müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır. Cihazın kullanılacağı ortamın bulunduğu binada standartlara uygun yapılmış müstakil baca mevcut ise bacalı kombiyi de kullanabilirsiniz fakat hermetik kombi her zaman daha güvenli ve kuruluş itibariyle daha pratiktir. Yoğuşmalı kombiler gerek cihaz fiyatlarının yüksek olması, gerekse düşük sıcaklıkta çalışmasından dolayı sistemde takılı olan radyatör fazlalığından dolayı ilk yatırım maliyeti yüksektir, fakat daha sonraları kendisini fazlasıyla telafi edecektir. Baymak kombi fiyatları kombinin modeline, teknolojik donanımlarına LCD ekran .vb., arıza teşhis sitemi gibi teknik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. İnternet sitemizin sol tarafında bulunan filtreleme ekranından ihtiyacınıza en uygun Baymak Kombi modellerini bulabilir avantajlı taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor