Black&Decker CS1835 1800W 35cm Elektrikli Zincirli Ağaç Kesme Testeresi

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
1800w gücünde yüksek torklu motor 12.5m/sn. zincir hızı 35cm pala boyu ile geniş uygulama alanı ve yüksek kesim kapasitesi geri tepmeyi önleme sistemi sayesinde islak ve kuru ...
1800W gücünde yüksek torklu motor 12.5m/sn. zincir hızı 35cm pala boyu ile geniş uygulama alanı ve yüksek kesim kapasitesi Geri tepmeyi önleme sistemi sayesinde Islak ve kuru kerestelerde hızlı ve pürüzsüz kesim Entegre otomatik yağlama sistemi sayesinde zincirde aşınmayı azaltır, yüksek kesme verimliliği sağlar. Zincir fren sistemi sayesinde geri tepmelerde kullanıcı güvenliği için zincirin 0,15 saniyede durmasını sağlar. Anti-vibrasyon sistemi sayesinde yorulmadan uzun süre rahat kullanım sağlar Şeffaf yağ haznesi sayesinde kolay ve dökülmeden yağ doldurma imkânı sağlar Entegre çelik çivili tampon kontrollü kesim sağlar Ağırlık 4,7 kg

Black&Decker CS1835 1800W 35cm Elektrikli Zincirli Ağaç Kesme Testeresi yorumları

Black&Decker CS1835 1800W 35cm Elektrikli Zincirli Ağaç Kesme Testeresi
Çok İyi (2)
20%
İyi (2)
20%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (4)
40%
Çok Kötü (2)
20%

2.8

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor