Black&Decker GWC1800L20 18V/2.0Ah Li-Ion Akülü Yaprak Toplama, Öğütme ve Üfleme Makinası

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Black&decker gwc1800l20 18v/2.0ah li-ion akülü üfleme makinası yumuşak kavramalı kol ve geniş açma/kapama düğmesi kullanım sırasında daha fazla kontrol sağlar 192km/saat...
Black&Decker GWC1800L20 18V/2.0Ah Li-Ion Akülü Üfleme Makinası Yumuşak kavramalı kol ve geniş açma/kapama düğmesi kullanım sırasında daha fazla kontrol sağlar 192Km/Saat Üfleme hızı ile en zorlu bahçeler rahatlıkla düzenlenir Yüksek performanslı ile ıslak bahçeler bile hızlıca düzenlenir Hafif ve kompakt tasarımı ile kolay kullanım imkânı Üfleme ucunda ki raspa ile yere yapışan ıslak yapraklar ve inatçı kirler daha kolay temizleme imkânı sağlar Ağırlık 3,7 Kg

Black&Decker GWC1800L20 18V/2.0Ah Li-Ion Akülü Yaprak Toplama, Öğütme ve Üfleme Makinası yorumları

Black&Decker GWC1800L20 18V/2.0Ah Li-Ion Akülü Yaprak Toplama, Öğütme ve Üfleme Makinası
Çok İyi (4)
50%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
38%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (1)
13%

3.8

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor