Black&Decker KW900E 1200Watt El Frezesi

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Black&decker kw900e 1200watt el frezesi  yüksük hızı 8000-27000 devir/dk. uç girişi 6mm, 6.35mm, 8mm dalma derinliği 0-55mm maksimum oluk çapı 30mm güçl&uu...
Black&Decker KW900E 1200Watt El Frezesi  Yüksük Hızı 8000-27000 devir/dk. Uç Girişi 6mm, 6.35mm, 8mm Dalma Derinliği 0-55mm Maksimum Oluk Çapı 30mm Güçlü 1200Watt motor geniş çaplı freze uçları ile çalışma imkânı verir Güvenlik tetiği aletin istenmeden çalıştırılmasını önler Alüminyum taban hafif fakat dayanıklı ve uzun ömürlü Patentli derinlik ayarı ile kolay kullanım ayarı 3 kademeli derinlik ayarı ile tek bir çalışmada farklı dalma derinlikleri ayarlanabilir Mil kilidi ile tek bir anahtar yardımıyla hızlı ve kolay freze ucu değiştirme Elektronik hız ayarı sayesinde çalışılan malzeme ve freze ucuna uygun hız ayarı 4 farklı uç girişi ölçüsü sayesinde 6mm, 6.35mm, 8mm ve 12.7mm şaftlı freze uçları kullanılabilir Derinlik ayarı ile malzemede istenilen derinlikte delme imkânı sağlar Ergonomik tasarım, mil kilidi ve kauçuk kaplı tutma kolları sayesinde rahat kullanım ve kolay uç değişimi Toz atma özelliği ile temiz kullanım Tüm ahşap işlerinde oluk açma, kenar düzeltme, şekil verme ve daha birçok uygulamada kullanılır Standart Ekipman: 2 bilezik, paralel kesme kılavuzu, toz atma adaptörü, anahtar, çember kesme için merkezleme pimi, kopya kılavuzu, ara tabanı, kopyalama kovanı Ağırlık 2,1 Kg

Black&Decker KW900E 1200Watt El Frezesi yorumları

Black&Decker KW900E 1200Watt El Frezesi
Çok İyi (3)
43%
İyi (2)
29%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
29%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

4.1

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor