Black&Decker MTHD5 Multievo Darbeli Delme Aparatı

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Black&decker mthd5 multievo darbeli delme aparatı yüksüz hızı 0-420/0-1250 dev/dak darbe oranı 0-21750 darbe/dk maksimum delme kapasitesi 10mm (beton), 25mm(ahşap),10mm (metal) darbe &ou...
Black&Decker MTHD5 Multievo Darbeli Delme Aparatı Yüksüz hızı 0-420/0-1250 dev/dak Darbe oranı 0-21750 darbe/dk Maksimum delme kapasitesi 10mm (Beton), 25mm(Ahşap),10mm (Metal) Darbe özelliği taş, tuğla ve betonda darbeli delmek için uygundur 10 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastikte delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık Hızlı ve kolay uç değiştirmek için Metal ön kovanlı anahtarsız 10mm mandren İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ/sol dönüş ayarı İki vitesli şanzıman, duvar, ahşap, beton, çelik, plastik ve metalde tüm uygulamalar için yeterlidir Standart ekipman; 8mm ve 10mm beton matkap ucu MT350K ve MT218KB MultiEvo makinelerine uyumludur.

Black&Decker MTHD5 Multievo Darbeli Delme Aparatı yorumları

Black&Decker MTHD5 Multievo Darbeli Delme Aparatı
Çok İyi (0)
0%
İyi (3)
33%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
33%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (3)
33%

2.7

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor