İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Braun blender modelleri ve en ucuz fiyatları

Braun Blender en yeni model en uygun fiyat , indirimler ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de...

8 adet ürün listelendi.
8 adet ürün listelendi.
  • 1

Braun MultiQuick 9 MQ 9045X 1000 W Blender Seti Hakkında :

      Braun blender setleri arasında MultiQuick 9 serisinden olan MQ 9045X ürün özellikleri ve ergonomik tasarım mutfağınızda yemek hazırlamanız da büyük yardımcınız olacaktır.       
     
     MQ 9045X Blender seti , iF ürün tasarım ödülü 2017  - Plus X Ödülü 2016/2017 – Artı X Ödülü 2016 yenilikçi ve geleceğe yönelik tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştıran tasarım ödüllerine layık görülerek bu ürün grubunda dikkatleri üzerine çekmiştir. Her blender seti kullanımda ortaya çıkan problemlerden birisi olan  sıçrama splash control adıyla bir özellik eklenerek, mutfak tezgahınızın lekesiz ve temiz kalmasını sağlayarak Braun blender setini kullandığınız da sıçramasını engellemektedir.    

     MQ 9045X Blender seti bir diğer dikkat çeken özelliği Active Blade teknolojisidir. Bu özellik sayesinde Braun Blender setiniz an zorlu yiyecekleri daha hızlı , aktif kesim 2 kata daha iyi kesim yapabilmektedir. Active Blade özelliği olmayan Braun blenderlara göre %250 daha aktif kesim ve %40 daha az güç sarf etmektedir. Active Blade özelliği sayesinde bıçaklar yukarı ve aşağı yönde hareket ederek yiyeceklerinizi daha kolay harmanlamak da ve kesmektedir.     
     
   Braun MultiQuick 9 MQ 9045X Blender seti de bulunan Powerbell Plus özelliği ile dönme başına daha fazla kesim sağlar ve büyük yiyecek daha az çabayla harmanlar.    

    Braun blender setini diğer marka ve model ürünlerden ayıran en önemli özelliklerden biri olan smart speed sayesinde üretici firmalarını  önceden tanımlamış olduğu bir hız ayarı yoktur ve bu nedenle tek bir düğme ile istediğiniz sonuçları alabilmek için gücün hızını sezgisel olarak ayarlaya bilmenizdir.  

   Blender setinin parçaları bulaşık makinesinde yıkana bilmektedir.Blender setinde 1000W DC motor kullanılarak hem daha uzun ömürlü ve daha sessiz hem de daha güçlü olması sağlanmıştır.  

   MQ 9045X Bıçakları paslanmaz çeliktendir. DC motor ile dönme hızı 13500 RPM olarak ölçülmüş ve bu dönme hızı mutfağımızda yemek hazırlamak için size büyük kolaylık sağlayacaktır.  

Braun blender seti gıda ile temas halinde olması amaçlanan tüm parçalar için BPA içermez.Kesinlikle tercih edilmesi gereken Blender setleri arasında yer almaktadır.
yükleniyor
yükleniyor