Brother DCP-T500W Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Baski Çözünürlüğü : 1200x6000 dpi
Yazici Tipi : Tanklı
Baski Türü : Renkli
Ethernet : Yok
Fax Özelliği : Yok
Ürün Özellikleri:
BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1200x6000 dpi
BASKI TÜRÜ Renkli
ETHERNET Yok
FAX ÖZELLİĞİ Yok
FOTOĞRAF BASKISI Var
FOTOKOPİ ÖZELLİĞİ Var
MOBİL YAZDIRMA Var
TARAYICI ÖZELLİĞİ Var
USB Var
Wİ-Fİ Var
YAZICI TİPİ Tanklı
Açıklama
Model Kodu DCP-T500W
Maks. Baskı Hızı (SB/Renkli) : 27/10

Yüksek baskı hacimine ihtiyaç duyan kullanıcılar için büyük tasarruf sağlamak üzere tasarlanmış, Brother'ın Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli yazıcı serisi, ultra yüksek 12000* sayfa baskı kapasitesi ile oldukça ekonomik mürekkep şişeleri sunan Orijinal Tank Sistemine sahiptir. Kullanıcılar düşük işletme maliyetinin tadını çıkarmanın yanı sıra mürekkep dolumunu zahmetsiz hale getiren akıllı bir tasarımdan faydalanabilir.

*Siyah mürekkebi belirtmektedir. Kutu içeriğinde bulunan her biri 6000 sayfa baskı kapasiteli iki adet siyah mürekkep şişesi ile toplam 12000 sayfa siyah baskı kapasitesi elde edilir. Renkli mürekkepler 5000 sayfa baskı kapasitesine sahiptir. Yaklaşık verim ISO/IEC 24712 test modeli kullanılarak Brother orijinal metodolojisi esasınca hesaplanmıştır.

Olağanüstü Düşük İşletim Maliyeti

Son derece uygun fiyatlı ultra yüksek 12000* sayfa kapasiteli mürekkep şişeleri ile düşük işletme maliyetinin keyfini çıkarın. Yalnızca ihtiyacınız olan renkleri değiştirmenize olanak tanıyan ayrı mürekkep doldurma sistemi ile mürekkep israfının önüne geçilir. Ek olarak 2 sayfa veya 4 sayfadan oluşan dokümanlarınızı tek bir sayfaya sığdırabilirsiniz. Bu taslakları görüntülerken kağıt tasarrufu yapmanızı sağlar.


Kolay Mürekkep Doldurma

Cihazın ön tarafından kolayca erişilebilen mürekkep tankı sayesinde 3 basit adımda dolum yapılır.

Mürekkep Dökülmesini En Aza İndirin

Akıllı tasarım sayesinde 45° açı ile dolum yapılır. Bu sayede mürekkep akması en aza iner ve dolum kolaylaşır.

Kullanışlı ve Yer Tasarrufu Sağlar

Dahili mürekkep tankı sistemi önden erişimli ve şeffaf kapaklı bir tasarıma sahiptir. Bu etkin bir şekilde yerden tasarruf sağlar ve ne kadar mürekkep kaldığını kontrol etmeyi kolay hale getirir.

Verimliliğinizi Geliştirin

11/16ppm* yüksek baskı hızı sayesinde yüksek adetli çıktılarınızı alırken zaman tasarrufu sağlar. Kullanıcılar çıktılarını beklemek yerine vakitlerini daha verimli kullanabilirler. Ayrıca 100 sayfalık kağıt çekmecesi ile sıkça kağıt beslemek zorunda kalmazsınız.

Zamandan Tasarruf

Süper yüksek kapasiteli  mürekkep şişeleri ile daha az sıklıkta mürekkep almanın keyfini çıkarın. Renkli kartuşlar tükenmiş olsa bile hala siyah beyaz yazdırabilme işlevi sayesinde size değerli bir zaman tasarrufu sağlar.

Çalışma Şeklinizi Kolaylaştırın

Kaynak tasarrufu sağlayabilir ve kablosuz ağınız üzerinden çok fonksiyonlu cihazınızı paylaşabililirsiniz. Buna ek olarak, ücretsiz iPrint&Scan uygulaması sayesinde, aynı ağ alanı içinden mobil cihazlara ya da akıllı cihazınızdan ağ alanına doğrudan baskılama ya da tarama yapabilirsiniz.

Profesyonel Kalite

Yeni mürekkep püskürtmeli serimiz net görüntüler ve canlı metinler ile uyumlu ve yüksek kaliteli sonuçlar verir. Çok fonksiyonlu cihazlarımız gerçekçi renklerle benzersiz baskı kalitesi sunar. Brother siyah pigment mürekkep* standart kağıt üzerine net metin baskı sunacaktır. Suya dayanıklı ve lekesizdir. Her defasında net metinler elde edebilirsiniz.

Teknoloji : Mürekkep Püskürtmeli
Hafıza : 64 MB
Ekran : Tek Satır LCD
Arayüz : Yüksek Hızlı USB 2.0
Yazıcı :
Baskı Hızı : 27 ppm'e kadar (Siyah) / 10 ppm'e kadar (Renkli) (Hızlı Mod)
11 ipm'e kadar (Siyah) / 6 ipm'e kadar (Renkli) (ISO/IEC 24734'e göre)
 Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.
Yazdırma Çözünürlüğü : 1,200 x 6,000 dpi'a kadar (Yatay x Dikey)
Mürekkep Tasarruf Modu : Evet
Tarayıcı :
Tarama Kapasitesi : Renkli & Tek Renkli
Optik Tarama Çözünürlüğü : 1200 x 2400 dpi'a kadar
Ara Değerli Tarama Çözünürlüğü : 19200 x 19200 dpi'a kadar
Scan to Özelliği : E-mail, Görüntü, Dosya
Fotokopi :
Büyütme / Küçültme : 1% artışla 25% - 400%
Kopya çözünürlüğü : Kopyalama: Maks. 1200x2400 dpi
Tarama: Maks. 1200x1200 dpi
N-in-1 Fonksiyonu : 2 veya 4 sayfayı tek bir sayfaya sıkıştırır
Kağıt Muhafazası :
Kağıt Girişi (Standart Tepsi) : 100 sayfaya kadar
Kağıt Alma Boyutları : A4, A5, A6, Exe, LTR, Fotoğraf 4X6" (102X152mm), İndeks Kartı (127x203mm), Fotoğraf-2L (127x178mm), C5 Zarf, Com-10, DL Zarf, Monarch
Kağıt çıktısı : 50 sayfaya kadar
Ek Özellikler :
Poster Yazdırma : Evet
Kopya Zenginleştirme : Evet
Diğer :
Enerji Tüketimi : Cihaz USB arayüzüne bağlı iken hesaplanmıştır. Enerji tüketimi çevresel koşullara göre değişiklikler gösterebilir.
Kopyalama: Yaklaşık 16W
Hazır Mod: Yaklaşık 2.5W
Uyku Modu: Yaklaşık 0.7W
Kapalı: Yaklaşık 0.2W
Ebat / Ağırlık :
Boyut (G x D x Y) : 435 (G) x 374 (D) x 161 (Y) mm
Ağırlık : 7.1 Kg

Brother DCP-T500W Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı yorumları

Brother DCP-T500W Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Çok İyi (20)
24%
İyi (11)
13%
Ne İyi / Ne Kötü (18)
21%
Kötü (17)
20%
Çok Kötü (18)
21%

3

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor