Canon DR-G1100 Image Formula Döküman Tarayıcı

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Web adresi : www.canon.com.tr
Özel açiklama 2 : 200 görüntü/dakikaya varan yüksek hızlı renkli tarama 500 sayfalık otomatik belge besleyici çeşitli belge türlerinin kullanımı için güvenilir besleyici rahat kullanım için önden besl...
Özel açiklama : yüksek kağıt hacimlerinin dijitale dönüştürülmesi için verimli ve güvenilir a3 tarayıcı özel tarama uygulamaları ve önemli işler için yüksek hızlı, yüksek kaliteli a3 üretim tarayıcısı...
Web Adresi : www.canon.com.tr
Özel Açiklama 2 : 200 görüntü/dakikaya varan yüksek hızlı renkli tarama 500 sayfalık otomatik belge besleyici Çeşitli belge türlerinin kullanımı için güvenilir besleyici Rahat kullanım için önden besleme ve U-dönüşü yolu Ağır iş yükleri için sağlam tasarım Yüksek kaliteli görüntü işleme
Özel Açiklama : Yüksek kağıt hacimlerinin dijitale dönüştürülmesi için verimli ve güvenilir A3 tarayıcı Özel tarama uygulamaları ve önemli işler için yüksek hızlı, yüksek kaliteli A3 üretim tarayıcısı. Merkezi veya uzak ofisler ve uzman tarama büroları için idealdir.
Tarama Boyutu : A3
Tarama Çözünürlügü Std (dpi) : 600 dpi x 600 dpi
Garanti : 2 Yil Servis Merkezinde
Tarama Tipi : CIS Teknolojisi (Ön ve Arka tarafta)

Canon DR-G1100 Image Formula Döküman Tarayıcı yorumları

Canon DR-G1100 Image Formula Döküman Tarayıcı
Çok İyi (1)
11%
İyi (2)
22%
Ne İyi / Ne Kötü (5)
56%
Kötü (1)
11%
Çok Kötü (0)
0%

3.3

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor