Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili

15.999,00

13.399,00

%16 indirim

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili

Kampanya Fiyatı

15.999,00

13.399,00

Tek Çekim Fiyatı  

13.198,02

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

12.605,78

Ekran Boyutu : 3.2''
Çözünürlük : 24 MP
Garanti : 2 Yıl garanti
EKRAN BOYUTU 3.2''
ÇÖZÜNÜRLÜK 24 MP
GARANTİ 2 Yıl garanti
Açıklama
Model Kodu CanonEOS5DMarkIV
Üretici Kodu Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR

ÜRÜN ÖZELLİKLERİCanon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliMükemmelliğin Peşini Bırakmayın

Güzel tasarımlı ve baştan sona çok yönlü bir fotoğraf makinesi olan EOS 5D Mark IV, her koşulda performans sağlayabilecek şekilde geliştirilmiştir.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliÇünkü şeytan ayrıntıda gizlidir

EOS 5D Mark IV, ışığın lensten geçtiği andan başlayarak; tüm nüansları, renkleri ve ayrıntıları yakalar. Sıra dışı netliğe sahip yeni sensör sayesinde, Canon bir kez daha incelikli ve ayrıntılı bir boyut sunuyor. Dünyanızı hiç görmediğiniz gibi görün.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliCanon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliBir standart olarak hassasiyet özelliği

EOS 5D Mark IV, zorlu aydınlatma koşullarında bile anı yakalayan ve anı yaşanır yaşanmaz takip eden gelişmiş odaklama ve ölçüm özelliklerine sahiptir.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliPerformans için özel olarak geliştirildi

Efsanevi fotoğraf makineleri dayanıklı olacak şekilde geliştirilir. EOS 5D serisi, yeni nesil fotoğrafçılara üstün üretim kalitesi, performans ve hava şartlarına karşı üst düzey koruma1 özellikleri sunar. EOS 5D Mark IV, yüksek hızlı performans ve sağlamlık ile ilgili vaatlerini sürdürüyor.

Sinematik 4K'ya geçiş

İçinizdeki 4K film yapımcısını ortaya çıkarın ve yaratıcı portföyünüze 4K EOS Filmleri ekleyin.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliYüksek çözünürlük 4K filmlerCanon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantiliİletişimde kalın

Ultra hızlı USB 3.0, WiFi ve NFC iş akışlarıyla bağlanın ve görüntülerinizi paylaşın.

Dinamik olarak farklı...Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantiliİlham

EOS 5D Mark IV'ın profesyonel fotoğrafçıların ellerinde nasıl performans gösterdiğini keşfedin

Lensler ve Aksesuarlar

Canon lens ve aksesuarları sayesinde EOS 5D Mark IV'ınızı daha geniş bir görüntüleme dünyasına bağlayın.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliKutunun içeriği
  • Canon EOS 5D Mark IV
  • Battery Pack LP-E6N
  • Battery Charger LC-E6E
  • Eyecup Eg
  • Wide Strap
  • Interface Cable IFC-150U II
  • Cable Protector
  • EOS Digital Solution Disk
Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliAyrıntıları yakalayın.
Her şeyi yakalayın

30,4 Megapiksel CMOS sensör, parlak vurgulu ve koyu gölgeli alanlarda bile ayrıntılarla dolu ve düşük gürültü seviyesine sahip görüntüler sunar. Daha yüksek çözünürlük sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmaz ve mükemmel çekim için resminizi özgürce kesebilir ve kaliteyi koruyabilirsiniz.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili Geri dönüp rötuşlayın

EOS 5D Mark IV'ın 30 milyon pikselinin her biri, birlikte veya ayrı olarak kullanılabilen iki fotodiyottan oluşur. Bu teknoloji sayesinde aralarında çok küçük fark olan iki bakış açısından çekilen bir çift görüntü içeren Dual Pixel RAW (DPRAW) dosyalar oluşturulabilir. DPRAW dosyalarını Digital Photo Professional yazılımını kullanarak işleyen fotoğrafçılar hedeflenen alanda netliği korumak için görüntü üzerinde ayarlamalar yapabilir.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliCanon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili ORIJINAL GORUNTUDE MIKRO AYARLAMA ILE Düşük ışıkta
olağanüstü çekim

Düşük ışık performansı, büyük ölçüde azaltılmış dijital gürültü seviyesi ve maksimum ISO 32.000 hassasiyet (ISO 102.400'e genişletilebilir) ile her bir ISO ayarında iyileştirilir. Zayıf ışıkta çekim yaparken bile mükemmel görüntü kalitesi elde edeceğinizden emin olun.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili Yepyeni bir düzeyde
görüntü işleme

Dahili Lens Sapma Düzeltmesi; kırınım, bozulma ve kromatik sapma gibi faktörleri telafi ederek lens performansını artırır ve olağanüstü görünümde bir görüntü oluşturur.

Dijital Lens Optimizasyonu

Dijital Lens Optimizasyonu, fotoğraf makinesinin optik düşük geçiş filtresinin efekti dahil olmak üzere daha optik fenomenlerle başa çıkarak ekstra düzeltme sunar. Sonuç olarak optimize edilmiş bir performans ve muhteşem görüntü kalitesi elde edilir.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliCanon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili AÇIKKAPALI Netlik, kontrast ve renk

5D Mark IV, yapay ışıkta farklı yaklaşımlar sunan çeşitli Otomatik Beyaz Dengesi (AWB) ayarları içerir. "Ortam Önceliği" özelliği, sahnenin atmosferinin bir kısmını korumak için yapay ışık kaynaklarındaki sıcak renk tonlarının bazılarını korumayı hedefler. "Beyaz Önceliği" özelliği ise tungsten ışıktaki sıcak renklerin çoğunu ortadan kaldırarak mümkün olduğunda renk bakımından nötr görüntüler sunmaya çalışır.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı GarantiliCanon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili AWB BEYAZ ONCELIGI AWB ORTAM ONCELIGI Her ayrıntı
dikkatle yakalanıyor

5D Mark IV'a dahil edilen "İnce Ayrıntılı" Resim Stili, fotoğraf makinesinin 30,4 Megapiksel sensörüyle yakalanan ayrıntı miktarını en üst seviyeye çıkarır. Bu ayar, tonlama geçişine öncelik verir ve hassas ayrıntıları vurgular. 

İnce Ayrıntılı Resim Stili, Adobe Photoshop ve Canon DPP yazılımında bulunan Bulanıklık Maskesi filtresindekine benzer üç adet ayarlanabilir netleştirme parametresine sahiptir.

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili

* Bu ürün için yasa gereği en fazla 3 taksit seçeneği mevcuttur!

  vworld axess paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 6.850,97 13.701,93 6.777,30 13.554,60 6.565,51 13.131,02
3 4.668,81 14.006,42 4.617,50 13.852,50 4.377,01 13.131,02
  vworld
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 6.850,97 13.701,93
3 4.668,81 14.006,42
  axess
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 6.777,30 13.554,60
3 4.617,50 13.852,50
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 6.565,51 13.131,02
3 4.377,01 13.131,02
Paraf
Halk Bank

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili yorumları

Canon EOS 5D Mark IV Body DSLR Fotoğraf Makinesi İthalatçı Garantili
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor