İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Casper masaüstü bilgisayar fiyatı en ucuz casper desktop bilgisayarlar

Casper masaüstü bilgisayar çeşitleriyle hem kurumsal hem de bireysel çözümler sunuyor. Dünyanın önde gelen bilgisayar donanım bileşeni üreticileriyle işbirliği yaparak güçlü bilgisayar konfigürasyonları oluşturan marka dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanıcıların yüksek işlem gücü gerektiren uygulama ve oyunları rahatça çalıştırabilmelerini sağlayan Casper masaüstü bilgisayar çeşitleri, sağlam yapılı ve göz dolduran tasarımlı kasalarıyla beğeni topluyor. Casper masaüstü bilgisayar çeşitleri, uzun soluklu kullanımlarda sahiplerini mutlu ediyor.

67 adet ürün listelendi.
67 adet ürün listelendi.

Casper Masaüstü Bilgisayarlar

Casper masaüstü bilgisayarlar kasasının yanında klavye, mouse ve monitör gibi ekipmanlarla beraber gönderilmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda model seçeneklerini değerlendirip diğer masaüstü bilgisayar markaları ile fiyat-performans karşılaştırması yapıp avantaj sağlayabilirsiniz. Casper masaüstü bilgisayarların büyük bir bölümü işletim sistemi yüklü olarak gönderilmektedir. İşletim sistemi bulunmayan modellerde uygun fiyatları ile alternatif olarak değerlendirilebilir. Çok sayıda bulunan modeller arasından size hitap eden Casper masaüstü bilgisayarı seçebilirsiniz.

Casper Masaüstü Bilgisayar Modelleri


Casper marka olarak birçok farklı kullanıcı deneyimine yönelik masaüstü bilgisayarlar üretmektedir. Sadece İnternete girmek ya da ofis programları kullanmak amaçlı bilgisayarlardan oyun oynamak için tasarlanmış bir gaming masaüstü bilgisayara kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Çizim programları, photoshop uygulamaları ve üst düzey oyunları oynamak için nitelikli masaüstü bilgisayara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu modeller Casper Nirvana serisinde paylaşımsız ekran kartları ve intelin son sürümü olan işlemcileriyle dikkat çekmektedir. Dahili ekran kartlı, yeterli seviyede ram veintel i3- i5-i7 işlemciye sahip ürünler ise iş hayatında etkin şekilde kullanabileceğiniz Casper pro ve business modelleridir. Casper masaüstü  bilgisayarınızın bazı teknik özelliklerini yükselterek başka bir kullanım amacı için değiştirmek isterseniz kasanızın içinde birkaç değişiklik yapabilirsiniz. Mesela iş istasyonu olarak kullandığınız casper masaüstü bilgisayarınızda çeşitli donanım güncellemeleri yaparak çocuğunuz için bir oyuncu masaüstüne geçiş yapabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarların bu şekilde güncellenebiliyor olması aynı şekilde teknolojik gelişmeleri yakından takip etmenizi sağlar. Zamanla parça ve donanım değişikliği yapmak sizin için bir hobi haline bile gelebilir. Casper desktop bilgisayarınızı satın aldıktan sonra seneler geçse dahi en son teknolojiyle donatılmış bir bilgisayara sahip olmak istediğinizde yeni bir alışveriş yapıp tekrardan yüksek meblağlar ödemek yerine sadece eskidiğini düşündüğünüz parçaları ve bileşenleri değiştirerek bilgisayarınızı yenileyebilirsiniz.

Casper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları


Casper masaüstü bilgisayar fiyatları, oldukça geniş ürün yelpazesiyle 1000 ile 4000 TL arasında değişmektedir. Birçok ürünü kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Kullanacağınız programlar, uygulamalar ve dosyaların sistem gereksinimlerine göre size uygun olan modeli seçip siparişini verebilirsiniz. Oyun oynamak için masaüstü bilgisayar alımı yapacaksanız mutlaka ekran kartı paylaşımsız olan (nvidia,amd) modellere odaklanmanız gerekmektedir. Ürünler arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız web sitemizden karşılaştırma listesi seçeneğine tıklayıp kararınızı netleştirmeniz için destek alabilirsiniz. Ayrıca tüm Casper masaüstü bilgisayarlarını kredi kartı ile taksitli olarak alabilirsiniz. Tüm modeller Casper Türkiye’nin yetkili servislerince 2 yıl garanti altındadır.
yükleniyor
yükleniyor