Casper VIA S10 10,1 16GB 2GB Tablet Pc Kılf + kulaklık yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (172)
95%
İyi (3)
2%
Ne İyi / Ne Kötü (6)
3%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (1)
1%

4.9

Ortalama Puan

tablet öneriniz için teşekkür
Oğlum için sitenizden bir çok tablet modeline baktım ama sizlerle görüştüğümde öneri olarak casper via s10 modelini önerdiniz bende sizlere güvenerek siparişimi verdim 2gb ram 16gb dahili hafıza arm cortex işlemci gibi ciddi anlamda fiyatına göre çok iyi teknik özellikleri olan bir cihaz öneriminde bulunmuşsunuz hem oğlum memnun kaldı hemde sizlere olan güvenimi boşa çıkarmadınız teşekkürler.
/ Amasya
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
üründen çok memnunuz
Sitenizden 3 gün önnce vias1002 modelinin siparişini verdim . Aslında önceki tabletimizde iyiydi ama kızım çok tutturunca kıyamadım :) ürün tarafımıza ulaştı kızım bir çok oyun indirdi ve dahili hafızası yüksek olduğu için hiç bir sorun yaşamadık . ürün kısa sürede tarafıma sorunsuz ulaştığı için bende sizlere teşekkür etmek istedim
/ Balıkesir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Shan
Ürün iki günde geldi kaliteli ve memnuniyet üst safhada , tv izlerken, filmizlerken ekran hd görüntüsüyle bu paranın üzerinde ürün olduğunu gösteriyor. İpad de mcd yuvası olmadığından kızıma verdim bunu aldım. Daha memnunum Office yüklü tüm işlerimi hallediyorum. Oyun oynamadım ama son oyunlarında oynanacağı kanısındayım.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Memnuniyet
Birçok mağazada ürünü aldıktan sonra muhatap bulamamamıza hatta satış sonrası telefonlara bile bakılmamasına karşın siz arayıp bir de memnun olup olmadığımızı araştırıyorsunuz. Bu eşi görülmemiş bir satış stratejisidir. Herşey için teşekkür ederiz. Ürün beklediğimizin üstünde idi.
/ Isparta
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
4 adet yorum bulundu.
yükleniyor