DemirDöküm A5 Inverter 24 kBTU/h A ++ Duvar Tipi Split Klima

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Enerji Sınıfı : A++
Üretim Yeri : Türkiye

Demirdöküm A5 A++ 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Demirdöküm A5 A++ 24000 BTU Inverter Klima, hem yaz sıcaklarına hem de kış soğuklarına karşı ev ve ofisinizde ideal sıcaklığa sahip konforlu ortamlar oluşturur. Farklı mevsimlerin bunaltıcı ya da dondurucu hava koşullarını, yaşadığınız ortamların dışında tutar. Size dilediğiniz sıcaklık değerleri ile ferah bir yaşamın ayrıcalığını sunar.

Her Mevsim İçin Konforlu Ortamlar 

Soğutmada A++ ve ısıtmada A+ verimlilik sınıfının avantajlarını, daha düşük enerji tüketimi ile yaşam alanlarınıza yansıtır. 

"I Feel" özelliği ile bulunduğunuz ortamın sıcaklık düzeyini algılayarak, üfleme kapasitesini kendiliğinden ayarlar. Bu sayede size en üst seviyede konforu kolaylıkla sağlar. 

Turbo Mod işlevi ile dilediğiniz ısı seviyesine çok kısa sürede ulaşır. Fan hızını belirlemede çeşitli seçeneklerle kullanım kolaylığı sağlar. 

Zamanlama ile çalışabilen ürün, belirlediğiniz saatte dilediğiniz sıcaklıkta çalışarak size maksimum konforu minimum enerji sarfiyatı ile sağlar. 

Ev ve ofisinizde ferah ve verimli sıcaklık koşullarını sağlarken, 39 dB ses seviyesi ile oldukça sessiz bir şekilde çalışır.  

Öne Çıkan Teknik Özellikler 

Isıtma Kapasitesi (BTU): 24000 

BTU (Soğutma Kapasitesi): 24000

Inverter: Var 

Ses Seviyesi: 39 dB

Klima Türü: Duvar Tipi (Split)

Demirdöküm inverter klima, ortam sıcaklığı 8°C seviyesinin altına düştüğünde klimanın donmasını önlemek üzere tekrar çalışmaya başlar. Bu sayede hem ortamın fazla soğumasını önler hem de ürünün kullanım ömrünü artırır. Ürün; uzaktan kumanda, garanti belgesi ve iki ünitesi ile birlikte kullanımınıza sunulur. 

DemirDöküm A5 Inverter 24 kBTU/h A ++ Duvar Tipi Split Klima yorumları

DemirDöküm A5 Inverter 24 kBTU/h A ++ Duvar Tipi Split Klima
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor