Açıklama
Model Kodu AH-MM 200
Portatif Kulak üstü Kulaklık

Denon'un AH-MM200 kulaklıklarıyla müzik her zamankinden daha güzel gelecek; kulaklıklar, orijinal performansın sesini tutarlı bir şekilde yeniden üreten, pürüzsüz, doğal ve güvenilir tonal denge sunmak için düz EQ ile profesyonel olarak ayarlanmıştır.

Seramik Cilalı Cam Fiberle Güçlndirilmiş Elips Kulaklıklar

Rahat bir kulak üstü (supra-aural) tasarım sunan AH-MM200 cam fiberle güçlendirilmiş kompozit materyalden elips kulaklıklara sahiptir ve bu da titreşimsiz ses kalitesi için hem hafiflik hem de sağlamlık sunar. Seramik cilası da çiziklere karşı dayanıklılık yanında şık bir görünüm sağlar.

30mm Üçlü Katman Diyaframlar ve Neodim Mıknatıslar

AH-MM200, seçkin Üçlü Katman diyaframlarımız ve neodim mıknatıslarımızla 30 mm tescilli sürücülere sahiptir ve en doğal müzik deneyimi sunmak için düz EQ ile profesyonel olarak ayarlanmıştır.

Oksijensiz Bakır kablolar

En yüksek ses tutarlılığı için AH-MM200 2 çıkarılabilir ses kablosuyla birlikte gelir; her iki kablo da yüksek saflıktaki Oksijensiz Bakır (OFC) kablo teknolojisine sahiptir. Bir kablo dahili bir mikrofonun yanı sıra ses, parça seçimi ve akıllı telefon kontrolü için bir uzaktan kumandaya sahiptir. Diğer uzun kablo ise diğer cihazlara bağlanmak için sağlanmıştır. Her iki kablo da altın-kaplama konnektörlere sahiptir.

Denon AH-MM 200 Kulaklık

Portable On-Ear Headphone

Overview

Targeted to serious music listeners, Denon’s new Music Maniac™ headphones are packed with advanced technologies, and feature proprietary drivers and housings.

Your music will sound better than ever with Denon's AH-MM200 headphones which are professionally tuned for a flat EQ to deliver a smooth, natural and faithful tonal balance that accurately reproduces the sound of the original performance.

Designed to look as good as they sound, the AH-MM200 features a fresh European style-inspired design that combines classic styling with a modern touch.

Denon AH-MM 200 Kulaklık Denon AH-MM 200 Kulaklık

Ceramic Finish Fiberglass

Reinforced Ellipsoid Earcups

Featuring a comfortable on-ear (supra-aural) design, the AH-MM200 is equipped with ellipsoid earcups constructed of fiberglass reinforced composite material that provides both light weight and high rigidity for resonance-free audio quality, and the ceramic finish provides an elegant look as well as resistance to scratches.

Fits & Moves Like You

The AH-MM200 features a "Tuning Fork" inspired hanger design and Precision Aluminium construction with folding mechanism. The integrated controls & microphone allow you to play/pause the music, answer/hang up phone calls, activate Siri® voice recognition personal assistant, and adjust volume level.

Denon AH-MM 200 Kulaklık

Denon AH-MM 200 Kulaklık

30mm Triple Layer Diaphragms

and Neodymium Magnets

The AH-MM200 features proprietary 30mm drivers with our exclusive Triple Layer diaphragms and neodymium magnets, and are professionally tuned for a flat EQ response that delivers the most natural music experience.

Oxygen Free Copper cables

For the utmost audio fidelity, the AH-MM200 comes with 2 detachable audio cables, both featuring high purity Oxygen Free Copper (OFC) cable technology. One cable features a built-in microphone along with a remote control for volume, track selection and smartphone control. The other longer cable is provided for connection to other devices, and both cables feature gold-plated connectors.

Denon AH-MM 200 Kulaklık yorumları

Denon AH-MM 200 Kulaklık
Çok İyi (12)
63%
İyi (2)
11%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
16%
Kötü (1)
5%
Çok Kötü (1)
5%

4.2

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor