GİRİŞ – ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
USB USB-B Portu
GARANTİ
GARANTİ 2 yıl
Açıklama
Model Kodu DA-300 USB
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
ÖZELLİKLER - DA-300USB

DA-300USB DAC, Denon’un üst sınıf CD / SACD oynatıcılarının şaşırtıcı ses kalitesi sağlayan yüksek çözünürlüklü Advanced AL32 sinyal işlemcisine ve ultra yüksek hassasiyet ile 192 kHz dijitalden analoğa çevirme teknolojilerine sahip.

Minimalist stile sahip DAC’yi USB-B aracılığıyla kolayca bağlamanız, bilgisayarda depoladığınız veya internet üzerinden aldığınız sesler için kulaklığınızda ve hoparlörünüzde inanılmaz kaliteli bilgisayar sesi sağlar. Alternatif olarak DA-300USB Hi-Fi cihazınız aracılığıyla bilgisayar müzik kitaplıklarında bulunan veya (PC veya Mac’ten) aktarımı yapılan seslerin üst seviyede çalınmasını sağlayan önemli bir Hi-Fi gelişmesidir. Aynı zamanda CD-DVD oynatıcı, TV ve set üstü cihazları, Apple TV ve oyun konsolları gibi medya oynatıcıları içeren dijital ses cihazlarınızı ek koaksiyel ve dijital girişler ile bağlayarak ses kalitelerinde ciddi bir gelişim sağlar.

DA-300USB dijital müzik dosyalarının veya bağlanan bilgisayarlardan aktarımlarının bit-saydam, eşzamansız oynatılması ile SPDIF ve optik dijital girişler aracılığıyla 24 bit – 192 kHz’e kadar PCM sinyalleri için USB-B girişindeki PCM ve DSD (SACD için yerel dosya yapısı) dijital ses sinyalleri için evrensel dijital dosya formatlarını destekleme özelliğine sahiptir. Denon Advanced AL32 Processing ve High-Precision 32 bit, 192 kHz dijitalden analoğa çevirme özellikleri, Hi-Fi amplifikatöre veya masa üstü hoparlör sistemine bağlantı için çıkış seviyelerini besler ve entegre kulaklık amplifikatörü ile olağanüstü dinleme kalitesi için her türlü kulaklığı çalıştırır.

Başlıca özellikler:

1 x USB-B, 1 x koaksiyel ve 2 optik dijital çıkış ile yüksek çözünürlüklü DAC

Zengin, açık ve detaylı ses için yüksek kaliteli ses bileşenleri

Olağanüstü yüksek çözünürlüklü ses kalitesi için Denon Advanced AL32 Processing and High-Precision 32 bit, 192 kHz dijitalden analoğa çevirme

DAC master saat dizaynıyla temiz, tamamen transparan ses katı

Ses izole edici devre tasarımı, bilgisayardan USB bağlantısıyla oluşturulan dijital sesin bozulmasını önleyerek tamamen transparan ve mekansal olarak düzgün bir ses alanını mümkün kılar

PC’den aktarılan seslerin ve dijital ses dosyası formatlarının 24 bit – 192 kHz’ye kadar, DoP’un DSD2.8 ve DSD5.6 yerel dosya desteğiyle üniversal bit-geçirgen, asenkron olarak çalınması.

DA-300USB’nin gelişmiş yüksek çözünürlüklü sinyal işlemcisiyle birlikte diğer dijital ses cihazlarının sesini(24 bit, 192 kHz’e kadar) geliştiren 3x SPDIF (koaksiyel/optik) girişler

Hi-fi amplifikatör veya masa üstü hoparlör sistemine bağlantı ile tüm kulaklıklarla üst seviye dineleme için yüksek kaliteli analog sinyal ve kulaklık amplifikatörü

PC’ye (ilgili sürücüye “Downloads&Manuals”in altında ulaşabilirsiniz) ve diijital ses çıkışlı diğer cihazlara bağlantı için basit tak-çalıştır özelliği

 Denon DA-300 Usb D/A Converter

Denon DA-300 Usb D/A Converter yorumları

Denon DA-300 Usb D/A Converter
Çok İyi (9)
43%
İyi (5)
24%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
10%
Kötü (2)
10%
Çok Kötü (3)
14%

3.7

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor